Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Redmi K 30 Pro/ Poco F2 Pro- магазини, покупка и цени

Започна 11.11.2020 в Алиекспрес. Цена с всички отстъпки 608лв. Купона за 30 евро не се прилага от склад Полша.
Може аз да бъркам нещо.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Mendeleev за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
Аксесоари

Аз се класирах с последния влак за 1 бр. на 369,99 щ.д./613 лв и след 5 мин вече ги нямаше.

LG Optimus GT540-2.1 (Eclair)=>Alcatel Onetouch Idol-4.1.1(JB)=>Samsung Galaxy S3 Neo-4.4.2(KK)=>Xiaomi Redmi 4 Pro-6.0.1(MM)=>Xiaomi MI8SE-10 QKQ=>Poco F2 Pro 12 SKQ
[-] 1 потребител изказва благодарност на gabarko за това мнение:
  • milenvn
Цитирай

Към момента в този търговец има една бройка лилав на 362 долара. На същата цена друг продавач Ми Сторе има син и лилав през Полша.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Mendeleev за това мнение:
  • milenvn
Цитирай

Вече ги няма ,или аз не ги намирам.Аз не можах да се вредя докато се чудех как да намаля още цената с някой купон свърши , бях му свалил цената само с 5 долара

ex Note 4 : ex Note 10 +: S 23 Ultra
Цитирай

И аз за малко да ги изтърва. Поръчах вчера в 10.07 ч, като ми даде грешка поради претоварване на сървъра, в 10.08 ч пробих и показа, че са останали 16 бр. На следващия рефреш в 10.10 вече нямаше никой. Смъкнах 15 долара - 3 с купон и 12 с промо-код.
А може би се изхарчи толкова бързо, поради факта, че го изтеглят от пазара, а е може би най-доброто съотношение качество-цена.
https://4pda.ru/2020/11/10/377968/?fbcli...BtFoTzxNPg

LG Optimus GT540-2.1 (Eclair)=>Alcatel Onetouch Idol-4.1.1(JB)=>Samsung Galaxy S3 Neo-4.4.2(KK)=>Xiaomi Redmi 4 Pro-6.0.1(MM)=>Xiaomi MI8SE-10 QKQ=>Poco F2 Pro 12 SKQ
[-] 1 потребител изказва благодарност на gabarko за това мнение:
  • milenvn
Цитирай

А може би се изхарчи толкова бързо, поради факта, че го изтеглят от пазара, а е може би най-доброто съотношение качество-цена.
https://4pda.ru/2020/11/10/377968/?fbcli...BtFoTzxNPg

А, има ли вероятност сега заради бързото спиране на модела да спрат бързо и ъпдейтите за него, както и частите? Как мислите?

Самсунг Галакси Ноут 3 - черен!
Xiaomi Poco F2 Pro  Dance
В България и в български форуми се пише на БЪЛГАРСКИ !!!
Цитирай

Ако някой тръгне да си продава Покото, нека го обяви най-напред във форума, един приятел си търси... ?

Самсунг Галакси Ноут 3 - черен!
Xiaomi Poco F2 Pro  Dance
В България и в български форуми се пише на БЪЛГАРСКИ !!!
Цитирай
Wink 

(2020-11-17, 17:40:06)jiktak написа:  А, има ли вероятност сега заради бързото спиране на модела да спрат бързо и ъпдейтите за него, както и частите? Как мислите?

Не вярвам!  Wink

"Не си капка в океана. Ти си целият океан в една капка..."
Цитирай

А що го спряха, те май кат направят нещо хубу и по набързо го спират?!

                       
              Xiaomi 13

                
               
                     
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)