Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Google Pixel 5 - слухове, спецификации, коментари

Днешните телефони особено флагманите са достатъчно добри, за да поддържат 1, 2 ъпдейта, така се добавят нови неща, а и нали си плащаш за тази поддръжка.
А махне ли Apple зарядното и слушалките и Samsung ще го направи. Тя и сегашната си има нощен режим, а с iOS 13 има нощен режим и за другите.
А и винаги може да се върнат фабричните настройки ако има чак такъв проблем.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
Аксесоари

Абе за ъпдейтите е 50/50 работата. Тоест добре е да имаш ъпдейти, ама от друга страна не се знае дали с тези ъпдейти няма да се омаже нещо, което от своя страна не е сигурно кога и дали изобщо ще оправят.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай

С тия ъпдейти, ми дава повод да направя анкета, за или против сте за ъпдейтите, но дали да е с да и не или да и измисля отговори.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Хора като казах думата "ъпдейт" нямах предвид софтуерен.
А да не се купува всяка година нов апарат, мале мале има тука потребители нажежени до червено, само една дума и "избухват".

Smile

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на Victormihov за това мнение:
  • fifth_root
Цитирай

(2020-10-11, 17:10:31)hazART написа:  С тия ъпдейти, ми дава повод да направя анкета, за или против сте за ъпдейтите, но дали да е с да и не или да и измисля отговори.
Вече направих . Може да гласувате !

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай

(2020-10-11, 17:10:31)hazART написа:  С тия ъпдейти, ми дава повод да направя анкета, за или против сте за ъпдейтите, но дали да е с да и не или да и измисля отговори.

Няма да е лошо,ама да не е само с да и не.Защото един колега да не му казвам името,каза че нещо което работи не трябва да се поправя,което важи за механичната част или хардуера,но не и за софтуера.
Цитирай

(2020-10-10, 09:00:28)nowhere написа:  Какво стана колега?


Така, значи влизаш Тук и си правиш нова регистрация, при което ще получиш код за 5% отстъпка, той е този "персонален" код, за който говореше по-горе. Слагаш ги двата и си ти. Преди малко си поръчах един ментов и сега го чакам. Smile

NeXus 5  ---> NeXus 5X | Pixel 5 Sorta Sage[Изображение: rh3XAulR_t.jpg]






[-] 1 потребител изказва благодарност на Nikola.Kolew за това мнение:
  • nowhere
Цитирай

(2020-10-13, 23:56:07)Nikola.Kolew написа:  Така, значи влизаш Тук и си правиш нова регистрация, при което ще получиш код за 5% отстъпка, той е този "персонален" код, за който говореше по-горе. Слагаш ги двата и си ти. Преди малко си поръчах един ментов и сега го чакам. Smile
Колега, можете ли да споделите как се осъществява самата доставка до България? При поръчката български адрес ли въвеждате, или използвате фирма куриер от България, като въвеждате техния немски адрес? Ако използвате такава фирма, може ли да кажете коя е и колко взима за цялата услуга?

Изпратено от моят Nokia 7 plus с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2020-10-14, 07:59:07)bobi_1217 написа:  Колега, можете ли да споделите как се осъществява самата доставка до България?...
Опитай с GGBG - Цък

 
Цитирай

(2020-10-14, 09:03:16)NoMaD написа:  Опитай с GGBG - Цък

Да не ти плащат да ги рекламираш? Няколко поръчки имам през тях, всичките закъсняха с по седмица, след срока, който бяха определили.
От известно време ползвам Gabieli, до сега проблеми съм нямал, идват в сроковете, даже по-рано, много по-точни са от ggbg. Още няколко фирми съм ползвал (гъбко, шопер, доставки), най-бързо идват от gabieli и гъбко, но с гъбко имам само 1 пратка.

NeXus 5  ---> NeXus 5X | Pixel 5 Sorta Sage[Изображение: rh3XAulR_t.jpg]






[-] 2 потребители изказват благодарност на Nikola.Kolew за това мнение:
  • bobi_1217, fernando
Цитирай

(2020-10-14, 09:18:37)Nikola.Kolew написа:  Да не ти плащат да ги рекламираш? Няколко поръчки имам през тях, всичките закъсняха с по седмица, след срока, който бяха определили.
От известно време ползвам Gabieli, до сега проблеми съм нямал, идват в сроковете, даже по-рано, много по-точни са от ggbg. Още няколко фирми съм ползвал (гъбко, шопер, доставки), най-бързо идват от gabieli и гъбко, но с гъбко имам само 1 пратка.
Каквото съм ползвал, това и "рекламирам". А това, че си имал закъснение с една седмица на някоя от поръчките ти, въобще не повод за съмнение или отрицание на която и да е фирма-превозвач. А на тебе да не ти плащат да рекламираш другите фирми за превоз, та си ги изредил тук?

 
Цитирай

(2020-10-14, 09:24:59)NoMaD написа:  Каквото съм ползвал, това и "рекламирам". Това, че си имал закъснение с една седмица на някоя от поръчките ти, въобще не повод за съмнение или отрицание на която и да е фирма-превозвач. А на тебе да не ти плащат да рекламираш другите фирми за превоз, та си ги изредил тук?

Това не ти е първия път в който пишеш за ggbg, за това реших да питам, значи е много хубаво да си чакам поръчките по 1 месец, а не както си е по график - седмица - седмица и половина? Ако спиди или еконт ти забавят пратката с 3-4 дни, съм сигурен, че далеч няма да си толкова толерантен. Щом са определили даден срок, той трябва да се спазва, а не всеки път да ги чакам и да се чудя какво се случва с нещата, за които съм платил вече и когато им звъня да не ми вдигат. Изброих другите марки, за да се види, че не говоря наизуст, всеки месец чакам поръчки от тези фирми и от опит ти казвам ггбг не са най-добрите.

EDIT - Дай да спрем спама, нищо лично към теб, по-скоро ме е яд на тях.

Дългоочакваното "първо" ревю на MKBHD 


NeXus 5  ---> NeXus 5X | Pixel 5 Sorta Sage[Изображение: rh3XAulR_t.jpg]






[-] 1 потребител изказва благодарност на Nikola.Kolew за това мнение:
  • fernando
Цитирай

Pixel 5/Oneplus 8T/Galaxy S20 FE - Тест камера.

 

 
Цитирай

Моят телефон вече е тръгнал по Хермес до препращача ми в Германия от ОТТО, а ми даваше още 2 седмици да чакам.

Надявам се и с другите да е така.

Samsung GALAXY Z Fold5 5G, Pixel 8 Pro , Pixelbook  & Google Home max
Samsung GALAXY Z Fold2 5G, Pixel 5 , Pixelbook , Galaxy watch 3 LTEGalaxy Note 10+ .Pixel 4 XL,Galaxy S10 +,Galaxy Note 9, Galaxy S7 Edge, Oneplus 3 64GB ; Galaxy S6 edge+;LG G4; LG G Flex; HTC M8 ; Galaxy S4; Nexus 4; Galaxy S2; HTC Dream
Цитирай

(2020-10-16, 17:52:42)fernando написа:  Моят телефон вече е тръгнал по Хермес до препращача ми в Германия от ОТТО, а ми даваше още 2 седмици да чакам.

Надявам се и с другите да е така.

Моят се очаква края на ноември. Visslar Visslar

NeXus 5  ---> NeXus 5X | Pixel 5 Sorta Sage[Изображение: rh3XAulR_t.jpg]






Цитирай

Едно видео Pixel 5 Real-World Test Camera Comparison, Battery Test  https://www.youtube.com/watch?v=BN97VcZgrIs
Цитирай

Зачастиха случаи при които потребителите на Pixel 5 съобщават за луфт на различни места по периметъра на дисплея, с което има вероятност да бъде нарушен статуса IP68. Според някои наблюдения, пролуката се появява в областта на предната камера на смартфона. При други в близост където се поставя SIM картата, а не в горната част на Google Pixel 5. Подобни сигнали в повечето случаи засягат смартфоните (Just Black), въпреки че има подобни съобщения от собствениците и и на смартфоните със зелен цвят.
[Изображение: 7099e8d70a37.jpg]
Източник:>>>>>>

 
Цитирай

Кой им ги асемблира?

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

Мисля, че все още е HTC.

 
Цитирай

Аз мисля, че са Foxconn при това от поне 2 години, макар че от Google бяха "купили" някакви инженери от HTC преди време.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Harbinger за това мнение:
  • Nikola.Kolew
Цитирай

Pixel 4 бе събиран от Foxconn, преди това участваха LG, HTC и Huawei, ако не бъркам.

 
Цитирай

MKBHD за Pixel 5



NeXus 5  ---> NeXus 5X | Pixel 5 Sorta Sage[Изображение: rh3XAulR_t.jpg]






Цитирай

(2020-10-24, 04:41:51)Nikola.Kolew написа:  
MKBHD за Pixel 5


Добро телефонче със сток андроид ама конкуренцията е жестока . Oneplus 8/8T , iPhone 12 , S20 FE . Може би единственото камерата му е добра . Всичко друго е средна работа . Макар и средна ще свърши на всеки всекидневните нужди . Всичко опира може до предпочитанията за UI . Ако го бяха позиционирали до 500 евро щеше да е трепач . ама с тия 699 навлиза много в flagship категорията .

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай

Хубав телефон, на добра цена. Лично на мен ми допада доста. Вече полудяха с цени някои производители, 2,5-3к за телефон...
Цитирай

(2020-10-24, 17:20:53)mitko.stefanov написа:  Добро телефонче със сток андроид ама конкуренцията е жестока . Oneplus 8/8T , iPhone 12 , S20 FE . Може би единственото камерата му е добра . Всичко друго е средна работа . Макар и средна ще свърши на всеки всекидневните нужди .........

Oneplus 8/8T, S20 FE са лопати. Pixel 5 си е с много добри размери. Хардуера е добър, ще се справя по същия начин като флагманите по 2500лв.

1916 
[-] 1 потребител изказва благодарност на milss за това мнение:
  • Nikola.Kolew
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)