Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lg G8X заслужава ли си сега?
#1

Здравейте колеги! Решил съм в някакъв момент да сменя s9 и да си взема телефон с по-читав процесор и по тая причина се отказах от самсунг за сега, та гледам този модел и се чудя да го взимам, бях се насочил към V60, но го заглеждам по клиповете и ми идва прекалено голям и се отказах., Някой ползва ли го и не би трябвало да има някаква съществена разлика между snapdragon 855 и 865 с който е V60?

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#2

(2020-05-13, 20:47:39)Marto.g написа:  Някой ползва ли го и не би трябвало да има някаква съществена разлика между snapdragon 855 и 865 с който е V60?

SD855 vs SD865
Цитирай
#3

Аз го ползвах за няколко дни. Върнах го единствено и само защото почука на варатата Корона кризата и се отказах от тази инвестиция за момента. Ползвал съм всякакви флагмани за последните години. Този телефон засрамва почти всички. Върти тежки 3 D игри без никакъв лаг. Същите игри смазваха Самсунг Ноут 10 и S10, дори S20 се задъхваше след 10, 20 минути.
Между другото V40 с още по стария Snapdragon също беше неочаквано пъргав, бърз и мощен.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
[-] 4 потребители изказват благодарност на Bavarche за това мнение:
  • Marto.g, master89q, oxuboxu, vargala81
Цитирай
#4

(2020-05-14, 09:12:42)solo5 написа:  SD855 vs SD865

На хартия е едно и разликите са наистина сериозни (има леки пропуски или неточности - Dolby Vision можеш да срещнеш и при по-стари процесори, а тук за 855 не е спомената технология), но някои са само като възможности, които никога няма да бъдат използвани на макс от производителите на мобилни устройства, а за много и на самите потребителите, дори по-запалените на тема техника, не им пука.

Зависи за какво ти трябва, но не само за цената си, LG G8X е страхотен.
[-] 2 потребители изказват благодарност на fifth_root за това мнение:
  • oxuboxu, vargala81
Цитирай
#5

Тоест преспокойно мога да го взема вместо V60 който ми идва много голям. А той е около 1000 лева може да го взема и сега през това временно затишие.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#6

Според мен няма какво да му мислиш. Страхотен телефон си е. Батерията при ползване на двата дисплея държи колкото С20+. 6ч с двата дисплея някъде идва СОТ-а,а си представи колко ще е без. Ето едно много добро ревю. Този по принцип не спестява нищо и си казва всичко - https://youtu.be/pHPyCY3vkZ0

Sent from my LM-V350 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
[-] 1 потребител изказва благодарност на ganchev за това мнение:
  • Marto.g
Цитирай
#7

Да 4000 батерия и дракон след ексиноса ще се усети разликата и тези дни ще го взема. Много благодаря за мненията!

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk

Днес съм го поръчал и другата седмица го чакам.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
[-] 4 потребители изказват благодарност на Marto.g за това мнение:
  • Bavarche, ganchev, nowhere, vargala81
Цитирай
#8

Супер, ще чакаме да кажеш как е. Между другото в Америка версията за Спринт и AT&T получават Андроид 10 от днес.

Sent from my LG V50 ThinQ using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
[-] 2 потребители изказват благодарност на ganchev за това мнение:
  • Bavarche, Marto.g
Цитирай
#9

Дойде телефона днес го взех и сега му сложих карта. От малко време го цъкам и на пръв поглед всичко е идеално, и телефона много ме изкефи, тепърва ще го разръчквам.

Изпратено от моят LM-G850 с помощта на Tapatalk
[-] 3 потребители изказват благодарност на Marto.g за това мнение:
  • ganchev, master89q, vargala81
Цитирай
#10

Честито, снимай и самия телефон да видим как изглежда.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#11

Честито и със здраве да се ползва. Сподели впечатления по-нататък. Сега му се кефи.

Sent from my LM-V350 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
[-] 1 потребител изказва благодарност на ganchev за това мнение:
  • Marto.g
Цитирай
#12

(2020-05-19, 16:08:54)Marto.g написа:  Дойде телефона днес го взех и сега му сложих карта. От малко време го цъкам и на пръв поглед всичко е идеално, и телефона много ме изкефи, тепърва ще го разръчквам.

Изпратено от моят LM-G850 с помощта на Tapatalk
Честито и със здраве да си го ползваш. И дано да няма много бъгове, че тамън ще ги оправят, ще вземат да го ъпдейтнат до андроид 10 и после пак чакане да изчистят бъговете  Big Grin
И ако е с мартенски пач, пази се да не те хакнат! Направо го изключвай, прибери го в кутията и го изкарай от там като пуснат майския-юнския пач  Big Grin  Да се похвалиш и в раздела на ЛъЖи като събереш малко повече впечатления/разочарования.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#13

Сега заслужава да го накараме да прочете настоящите последни няколко страници за V60. Big Grin
[-] 1 потребител изказва благодарност на fifth_root за това мнение:
  • vargala81
Цитирай
#14

Big Grin
Добре че ги прочетох чак сега. Телефона одеве го свалих от зарядното и сега като гледам как бавно падат процентите просто разликата с предишния ми е огромна. Преди даже си мислех че s9 си грее нормално, но явно не на lg-то правих същото което обикновено и не мога да го накарам да загрее. Освен това клавиатурата е чудо, от g3 не съм имал lg но с кеф виждам че си е все така добра. Като цяло нямам никакви забележки, сензора за отпечатъци реагира доста добре. Само не мога да открия къде е файловия мениджър, изглежда вече ползват гугълския, но. Не намирам иконата, само от търсачката я намирам.
Иначе телефона е с януарски пач сега.

Изпратено от моят LM-G850 с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на Marto.g за това мнение:
  • vargala81
Цитирай
#15

Честито и от мен, да си го ползваш със здраве!
Взел си последния представител на G серията.
G8X е по-добър от V50 що се отнася до двата екрана.
Mинус при V50 е ,че двата му екрана не бяха симетрични и даже показваха разлика в картината, това дори от LG си го признаха.
Да не говорим,че DUAL SCREEN кейсът е с малко по-малък размер на екрана и има по-ниска резолюция от на телефона
Освен това кейсът на V50 не е толкова изпипан и се отваря само в 3 положения-отворено (V образно), разгънат на две и обърнат отдолу.
Но в G8X всичко е перфектно и симетрично. Кейсът е подобрен, пантите са по-добри, отзад има покритие, което наподобява кожа за по-добър захват.
Ако си купиш кейса, ще виждаш две напълно еднакви картини с възможност за 360 градусово въртене на екрана.
Освен това значително подобрение спрямо V50 има при нотификациите ,които се появяват на екрана на кейса, напомнят на втория екран във V10 и V20.
Минус, за който обаче не мога да ти кажа ,че съм прав на 100% е ,че с V50 може да се ползва жака за слушалки заедно с кейса, а G8X не може.
Цитирай
#16

Бъркаш се с USB порта. V50 има пинове на гърба чрез които контактува с дуал скрийна, а G8x и V60 ползват USB порта, както и специален магнитен конектор за да можеш да си го зареждаш. Виж на 3:15 показват отвора за жака https://youtu.be/w4VJPjoNmeo


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#17

Да, аз затова и написах,че не съм сигурен.
Може да се ползва жака с кейса.
Ето и една снимка на V60 (отгоре) и G8X (отдолу):

[Изображение: v60-compare-g8x-cases-usb.png]
Цитирай
#18

(2020-05-20, 11:55:30)greensmoke7777 написа:  Честито и от мен, да си го ползваш със здраве!
Взел си последния представител на G серията.
G8X е по-добър от V50 що се отнася до двата екрана.
Mинус при V50 е ,че двата му екрана не бяха симетрични и даже показваха разлика в картината, това дори от LG си го признаха.
Да не говорим,че DUAL SCREEN кейсът е с малко по-малък размер на екрана и има по-ниска резолюция от на телефона
Освен това кейсът на V50 не е толкова изпипан и се отваря само в 3 положения-отворено (V образно), разгънат на две и обърнат отдолу.
Но в G8X всичко е перфектно и симетрично. Кейсът е подобрен, пантите са по-добри, отзад има покритие, което наподобява кожа за по-добър захват.
Ако си купиш кейса, ще виждаш две напълно еднакви картини с възможност за 360 градусово въртене на екрана.
Освен това значително подобрение спрямо V50 има при нотификациите ,които се появяват на екрана на кейса, напомнят на втория екран във V10 и V20.
Минус, за който обаче не мога да ти кажа ,че съм прав на 100% е ,че с V50 може да се ползва жака за слушалки заедно с кейса, а G8X не може.
Да, май наистина повече няма да пускат g. Благодаря!

Аз още не съм го пробвал двойния екран даже още не съм го разопаковал иначе дойде в допълнителна кутия.

Изпратено от моят LM-G850 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#19

О, браво, имаш и кейс-супер!
Цитирай
#20

Ами мисля че е той щом е друга кутия предполагам че няма какво друго да е.

Изпратено от моят LM-G850 с помощта на Tapatalk

Отворих и това чудо не знам ще се види ли хубаво.[Изображение: b0424b50927cda50f37f39ab2a0580f2.jpg]

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
[-] 2 потребители изказват благодарност на Marto.g за това мнение:
  • greensmoke7777, master89q
Цитирай
#21

То без втория екран не може да го купиш. Комплект са.
Подарих на жена ми за рождения ден такъв и много му се кефи. На единия екран гледа ютуб, на другия чати.
Единствено, че с 2рия екран е грамадничък, но с дамската чанта няма проблеми с разнасянето.
Оказа се, че няма ФМ радио както пишат навсякъде. Програмата се казва така, но си е нормално онлайн радио.

Gesendet von meinem ELE-L29 mit Tapatalk
Цитирай
#22

Да, определено.

Иначе това ми е първия цикъл на батерията като сега е на 38 процента ползвах всичко вайбъра лацап ютуб и хрома и skype разговор но не кой знае колко време, но пък беше на мобилни данни докато говорех. Нощес го оставих и във фона паднаха само 3 процента.

Много мощна машинка е.[Изображение: f613be4069fac06ee8e20a3600a49ee2.jpg]

Изпратено от моят LM-G850 с помощта на Tapatalk
[-] 3 потребители изказват благодарност на Marto.g за това мнение:
  • ganchev, master89q, vargala81
Цитирай
#23

Супер си е батерията. Аз казах, че няма да съжаляваш поне за това. 8ч СОТ ще си правиш без проблем.

Sent from my LG V50 ThinQ using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)