Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mi 9SE ,Mi 9T или Mi 8
#1

Здравейте,предстои ми покупка на един от моделите.Четох доста тук,но моля все пак за помощ ,кой от трите модела е по-добрия избор.Блгодаря Ви предварително!

Xiaomi 12 Lite 8 / 256
Цитирай
Аксесоари
#2

За дизайн мисля, че е субективно.
АКо ти харесва и ноча всеки от моделите е вариант.
За камера каквото и да говорят Mi 8 има OIS и с google camera се твърди, че снима по-добре и от Ми 9 в някои ситуации.
Реално при ми 8 минусите са Батерията и това, че е на 2 години модел вече и ще му спре поддръжката.
Също екранът му може да не е по-добър от на новите модели понеже е един от първите с АМОЛЕД.
Така че печели най-вече с камера и производителност, както и с по-качествена изработка (присъща за Ми серията)
ми 9т - основния плюс му е целия екран.
Ако не ползваш много предна камера и не те притеснява изскачащия механизъм - вероятно си е супер сделка, но чета за доста оплаквания от дрейн и други в софтуерно отношение, които не се оправят дори с xiaomi.eu. Трябва да се видят мнения от собственици, защото може и да съм добил грешно впечатление, понеже не чета всичко.
Ми 9SE реаално е по-малка и орязана версия на Ми 9 като, ако не те интересува малкия размер все си мисля, че Mi 9 lite е по-добрия вариант (освен може би за камерата).
Цитирай
#3

Гледам ,че батерията на SE е по-слаба от на Mi 8.За камера,ще се задоволя с каквато и да е.Въпросът е с размера и батерията.В момента съм с Note 4 ,и незнам дали SE няма да ми се стори една идея по малък в ръката,също така от към батерия с Note 4 съм свикнал на доста добра издръжливост...

Xiaomi 12 Lite 8 / 256
Цитирай
#4

https://www.phonearena.com/phones/size/X...1122,10617

можеш да си сравниш всичко както и да калибрираш дисплея и да видиш реалните размери
Цитирай
#5

Не подценявай батерията на Mi9 SE

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#6

След доста размисли, поръчах чиста MI 9. Дано е читав и ми служи дълго,също както досегашното ми Нодче 4 Smile
P.S. И в този ред на мисли,мога ли да прехвърля всичко от сегашния ми Note 4 към новия Mi 9 .Коя програма да използвам.

Xiaomi 12 Lite 8 / 256
[-] 1 потребител изказва благодарност на bokanegra за това мнение:
  • predator_v_bg
Цитирай
#7

Честито за избора. Аз бих избрал Mi9T.

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#8

С какво да прехвърля сега нещата от Note на новия ?

Xiaomi 12 Lite 8 / 256
Цитирай
#9

Пробвай с AirDroid например.

 
Цитирай
#10

Колега, направил си верният избор между трите. За прехвърляне на информацията можеш да използваш Mi Mover, то си е приложение на Xiaomi, точно за тази работа.
Цитирай
#11

Не намирам Mi Mover ,на сегашния ми Note 4 имам ShereMe.Къде да я намеря?

Xiaomi 12 Lite 8 / 256
Цитирай
#12

(2020-05-19, 12:59:46)bokanegra написа:  Не намирам Mi Mover ,на сегашния ми Note 4 имам ShereMe.Къде да я намеря?
https://play.google.com/store/apps/detai...iui.huanji

MI MIX 2S

Xiaomi Mi Mix 2s/RN 9s/POCO X6 5G
Цитирай
#13

При мен е в настройки, моето устройство и се казва ми транфер, отваряш и пише mi mover. С xiaomi.eu съм.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)