Анкета: Кой браузър използвате на телефона Ви? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Google Chrome
45.39%
64
45.39%
Safari
4.26%
6
4.26%
Mozilla Firefox
7.09%
10
7.09%
Microsoft Edge
0.71%
1
0.71%
Opera
14.18%
20
14.18%
Samsung Internet
16.31%
23
16.31%
DuckDuckGo
2.13%
3
2.13%
Puffin Web Browser
0.71%
1
0.71%
Brave Browser
2.84%
4
2.84%
Pure Web Browser
0%
0
0%
UC Browser
0%
0
0%
Mint Browser
0%
0
0%
Друг браузър
6.38%
9
6.38%
Не използвам браузър, направо си тегля Google
0%
0
0%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Кой браузър използвате на телефона Ви?
#1

[Изображение: main-desktop-browser-logos.png]

Кой браузър използвате на телефона Ви?

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
Аксесоари
#2

Samsung internet browser,заради възможността да си инсталирам добавки като Адблок-Адгуард.
[-] 2 потребители изказват благодарност на DoryanY за това мнение:
  • gazibarev, SE Neo V
Цитирай
#3

Ако ви досаждат реклами, то DuckDuckGo и като търсачка е супер. В този ред на мисли, ползвал съм и него като браузър на телефона, и Мозила, и Опера. Но може би е навик, а може би е и най-добре направен - Хром си остава, като за филтриране на реклами съм намерил друг начин.
Цитирай
#4

Дори и на Хуавея си използвам Samsung Internet Browser. Бърз, щадящ батерията с доста добри функции и не на последно място, както и колегата над мен е споменал, възможността за инсталиране на вградени блокери за реклами.

Толкова е добър, че от години не ми се е налагало дори да пробвам друг браузър.

Чат пат Самсунг правят и хубави неща (в кръга на шегата).

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на gurcayy за това мнение:
  • NaniG
Цитирай
#5

хрома си е хром

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
#6

Самсунг Интернет, обаче Бета, защото другият мисля не става на нещо различно от Самсунг. Доста ми е функционален и гъвкав за настройки.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#7

Не знам какво му харесвате на мобилния Chrome, на мен ми е ужасно разбъркан и неподреден. Предполагам, че повечето го ползват заради синхронизацията с десктоп версията. Много пъти съм се опитвал да си наложа да го използвам, никога не съм го изтърпявал повече от ден-два. 
За мен браузърите са два - Samsung Browser и Safari. Последния ми абсолютния фаворит, но разбира се него го ползвам само когато съм с iPhone. Когато съм с андроид, този на Самсунг.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#8

Chrome е много загубен браузър.
Не ми отваря и някои интернет видеа, та минах на Firefox, който преди дни изтрих.
И пак съм на Chrome, тоя самсунгски браузър трябва да го пробвам.
Цитирай
#9

На Самсунга ползвам Dolphin, а на айфона Safari.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#10

DuckDuckGo. Наскоро го открих, много удобен браузър, спира реклами, не пази хистъри на търсенията.

Sent from my OnePlus 7T using Tapatalk
Цитирай
#11

Samsung Browser! Оолзвям и Хрома когато ми се налага да превеждам някакви чужди сайтове и т.н.

Изпратено от моят SM-G973F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#12

(2020-05-20, 16:15:59)alexbg67 написа:  Самсунг Интернет, обаче Бета, защото другият мисля не става на нещо различно от Самсунг. Доста ми е функционален и гъвкав за настройки.
Аз не използвам Бета,работи си,ползвах го и на предишния телефон.Хрома е много тежък,разкарах го и на лаптопа,там съм на Морзила и Хромиум.
Цитирай
#13

На Г4ката не тръгваше и повече не съм пробвал, този (Бета) ми е ОК. Smile

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#14

99% Мозила, имам акаунт и синхронизирам с лаптопа. Така съм от много години! 1% стоковия, ако отворя линк през мейла, но е рядко.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#15

Самсунг Интернет работи на всякакви устройства. Не съм правил засичания скоро, но имам спомени, че харчи поне 1/2 рам и батерия в сравнение с хрома. Отделно, като бях със Самсунг устройство, си бях направил Самсунг профил и като влезнах с него на мейта, всичко ми се синхронизира.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай
#16

android samsung internet browser vs beta

Samsung internet = stable release, very public

Samsung internet beta = test phase - this is updated first, tested by the people that download it / are 'beta testers' - and eventually the fixes and functions in the beta get added to the stable release. Basically meaning that beta can have more functionality, but it also can mean it could be unstable or cause issues (nothing that will harm you but just silly bugs or problems are possible)

Нали няма нужда да го превеждам, досега не си бях задавал въпрос каква е разликата.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#17

(2020-05-20, 18:45:43)gurcayy написа:  Самсунг Интернет работи на всякакви устройства. Не съм правил засичания скоро, но имам спомени, че харчи поне 1/2 рам и батерия в сравнение с хрома. Отделно, като бях със Самсунг устройство, си бях направил Самсунг профил и като влезнах с него на мейта, всичко ми се синхронизира.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Можеш и с Гугъл акаунта да си синхронизираш историите,паролите за сайтовете
Цитирай
#18

Ползвам Хром. Нито ми е бавен, нито тежък, нито бъгав.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
[-] 2 потребители изказват благодарност на vargala81 за това мнение:
  • fifth_root, milss
Цитирай
#19

Аз също ползвам самсунг браузъра. На хуавей телефон.
Основно обаче ползвам InBrowser. Бърз и като го затворя, няма останали кукита инсталирани.

Gesendet von meinem ELE-L29 mit Tapatalk
Цитирай
#20

Brave браузър. Много е добър, спира всякакви реклами от БГ ( с други браузъри се промъкват напоследък). Нещо много важно за мен- мога да настроя тъмен бекграунд на всички страници в нета.


Цитирай
#21

(2020-05-20, 19:29:00)vargala81 написа:  Ползвам Хром. Нито ми е бавен, нито тежък, нито бъгав.

На мен също ми харесва(ше), но след като се ъпдейтнах до телефон с notch - почна на някои страници (по-точно декстоп версията им) да разтегля текста несъобразно дисплея, докато вграденото Safari няма този проблем.


Chrome:
[Изображение: IMG-0307.png]

Safari:
[Изображение: IMG-0308.png]
Да оставим настрана, че Chrome се мъчи да побере текста в рамките на дисплея (без да се съобразява с notch-а), но не виждам аватарите + nickname на хората, които са писали ... така, ако чета мненията на няколко души се чудя кой на кого какво е отговарял, ако искам да чета само текст без да го оразмерявам така, че да побере всичко, което би трябвало да се вижда.
При Android с notch може и да е добре, но за iOS версията този недостатък е пречката да го ползвам основно, а не второстепенно както в момента.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#22

При покофон за последно когато го ползвах нямаше проблем.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#23

Опера, без досадни реклами. И най-вече, че като зумвам шрифтът ми се увеличава и наглася по дисплея, а не отива на майната си...
Цитирай
#24

Попринцип съм фен на приложенията на Google, но няколко пъти съм теглил Google Chrome и все съм го изтривал след 1 ден и после си теглих Google. Но пък за компютъра и лаптопа го ползвам само него.
Иначе преди да открия Samsung Internet, ползвах Google приложението, а то стана, че искаше да се ъпдейтне, и реших да видя този браузър и взе че ми хареса, а още повече, че има тъмен режим и оттогава съм бил все с него, с тъмния режим ме спечели.
А най-смислен браузър за мен е Safari, но го има само на iPhone, просто и сега като правя сравнение от Note 9 със Samsung Internet, много по-добре се работи с него, но пък няма тъмен режим.
Помня и че докато бях с iPhone 8 колко много време чаках Microsoft Edge да го пуснат тук, но го изтеглих и видях, че не е нещо специално.
Opera не съм ползвал никога.
Но и не виждам смисъл да си тегля друг браузър, защото Safari ми върши работа, а когато съм с Android, Samsung Internet е топ.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#25

Chrome ползвам само заради синхронизирането, по-удобно е. Ако няма да ми трябват акаунти ползвам mozilla с ublock origin добавка, все пак е най-добрият adblock.

Lenovo Z6 Pro LOS18| Xperia XZ1 Compact LOS17| и други..
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)