Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Realme представи първия си умен часовник днес (25.05.2020)
#1

Устройството се нарича Realme Watch и за разлика от повечето умни часовници предлага опцията за измерване нивото на кислорода в кръвта.
Батерията (в зависимост от типа използване може да кара от 7 до 20 дни)
Обявен е на цена 52$
За персонализацията помагат над 100 теми.

Повече може да прочетете в блога ни: https://www.androidbg.com/realme-watch-launched/


Прикачени файлове Миниатюри
   
[-] 7 потребители изказват благодарност на suffer за това мнение:
  • airbus, doktorra, Dowper, fifth_root, milenvn, nescafe, ronnie72
Цитирай
Аксесоари
#2

Чудесно предложение от Realme. Марката навлиза стабилно на пазарите в много страни и подобно нa Xiaomi предлага много добро съотношение цена/качество на своите продукти. Само едно нещо му липсва на този часовник- NFC чип за безконтактно плащане.


[-] 1 потребител изказва благодарност на milenvn за това мнение:
  • airbus
Цитирай
#3

Доста висока цена за без АМОЛЕД.

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











[-] 1 потребител изказва благодарност на airbus за това мнение:
  • Boby13
Цитирай
#4

На мен ми хареса, че има опция за тенис на маса Smile
Само не разбрах това със силовите тренировки как би работило.
Готино е да имаш нещо адекватно във фитнеса
Цитирай
#5

(2020-05-25, 16:31:16)suffer написа:  На мен ми хареса, че има опция за тенис на маса Smile
Брои точките в играта ли?

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай
#6

Тия опции, които ще ти преценят колко си се натоварил по време на фитнес или бокс, карате - пълни изгъзици. Като доста вещ, смея да кажа, в бойните изкуства и силовите спортове, от тренировка до тренировка нещата могат да са много различни, така че не им обръщайте внимание - дори за разстояние, ако ще тичате/ходите, по-точно ще измери телефона ви с приложение. С което не отричам съвсем гривните/часовниците, напротив.

Стотина лева за умен часовник от този производител може би и да са леко над очакваното, но е в рамките на добрата цена, особено ако са го пипнали. Предполагам и че стойността му е повлияна от възможността да измерва количеството кислород в кръвта (което е много хубаво нещо за спортисти).
Цитирай
#7

(2020-05-25, 19:29:49)airbus написа:  Брои точките в играта ли?

Big Grin
Aко съдя по Amazfit stratos и опцията за тенис - брои ударите.
И накрая има статистика за форхенд и бекхенд.
Но иска да се сложи часовника на ръката, с която удряш.
Цитирай
#8

Колеги, знаете ли някъде да има теми?

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)