Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

НЕ китайски телефони от АлиЕкспрес
#1

Винаги съм се чудил има ли телефони, които да не са китайски и да са чисто нови, а не рифърбишд от АлиЕкспрес и/или друг китайски сайт? Самсунг, Сони, ЛГ и т.н.Защото на мен всички ми изглеждат рифърбишд, макар и да има обяви, които обявяват устройствата за нови.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
Аксесоари
#2

Не бих рискувал.
Цитирай
#3

Най-вероятно не, иначе нямаше да са на такива цени.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#4

Срещал съм нови модели Самсунг на добра цена на алито

lg O3d ех,RN5 ex.  meizu 16, RN7 ex, vivo Z5X ех,Santin Actoma Ace ex,POCO F2 Pro
Цитирай
#5

Въпросът е колко са нови...
Цитирай
#6

И да са нови, повечето не са европейска версия.
Цитирай
#7

В "Plaza" испанския склад има вече доста фирми, който изпращат от и се намират в Испания. Виждал съм самсуг,ябълки....европейски версии нови с две години гаранция и т.н. Просто не изпращат до Бг.
Цитирай
#8

Къде го това?

Явно в Алито значи не се знае на 100% има или няма, но и да не са европейски версии няма значение.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
#9

Ако си смениш региона на Испания в апп на алиекспрес ще излез опцията "plaza" предполагам! Има нови апарати на марки различни от китайските, друг е въпроса къде са произведени!


[Изображение: Inkedphoto-2020-06-06-16-07-07-LI.jpg]
Цитирай
#10

Има я тази Плаза, ама освен Шаомита, Хуауей и другите ни познати марки, не видях нищо корейско или друго. Единствено 2-3 LG-та и това е. Видях 1 Самсунг А71 и Айфон ХР, но са си на нормални цени. Айфона е €599. А на мен ми е интересно дали от тези евтинте обяви, които ги пробутват за нови, са наистина нови или всичко е рифърбишд.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
#11

Китайците са големи мошенци относно марки различни от тяхното производство. Аз си взех LG V50 ThinQ точно от Алиекспрес. Знаех, че едва ли ще е нов въпреки че е обявен за такъв. Естествено се оказва, че не. Когато пристигна кутията беше запечатана с бели лепенки, а те трябва да са черни. Отделно апарата е за корейския оператор U+, а кутията пише, че е за KT( другия корейски оператор). Така, че нови телефони от марки различни от Xiaomi едва ли се продават в този китайски бардак.

Sent from my LM-G710N using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#12

Попитаха ме, дали не са ми опряли пистолет да пазарувам от там! Не не са, но и да са пак няма да пазарувам от там. Последните страници се видя защо!

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#13

Аз също никога не съм пазарувал от Али-то. Не защото не съм имал желание, просто винаги съм намирал това , което ми трябва от Амазон, Ибей и подобни на цени с приемлива надценка за мен. Последно се бях засилил да купувам прахосмукачка-робот Xiaomi 1C от Европейски склад за около 380 лв, но в последния момент го намерих в Германия за 420 лв и си го взех оттам.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай
#14

Аз не виждам общо с темата и АлиЕкспрес, като цяло?

@gurcayy освен, че си набил едни излишни 40лв. друхо не си постигнал

Аз пазарувам от... не знам вече от колко години от Алито и имам стотици поръчки, не знам дали съм чукнал хиляда, но определено са много. Имам и доста скъпи телефони за по 1000лв. прахосмукачки, роботи и т.н. разбира се 85-90% от нещата са ми по-евтини стоки, но винаги съм бил доволен.
Просто ми беше интересно как стоят нещата с телефоните, които не са китайски, защото често съм си задавал този въпрос.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
#15

Е, вярно е, но съм губил цял ден преди известно време в митниците, заради пратка от Китайи оттогава съм решил за себе си, че нервите ми имат цена и съм готов да си платя, за да не ги тормозя Big Grin.

Извинявам се за офф-а, помислих тази тема за тази с поръчките от Али за Xiaomi 9S.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай
#16

Няма проблем, да, разбирам те. Но ако е от склад в Европа ти идва до вратата, така че няма да губиш време по митници. Ако беше 380лв. тогава работата е друга.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)