Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем със звуците
#1

Здравейте, имам проблеми със звуците-най-вече мултимедия и съобщения-работят си когато си искат. В настройките всичко е нормално . Версията ми е Miui Gloval  11.0.8 . Ако някой сподели опит как да се оправи ще съм благодарен.
Цитирай
Аксесоари
#2

При мен е така от месеци и пробвах какво ли не....един път получавам звук за нотификация, друг път не. Добрем че е ЛЕД лампичката да разбера че имам нотификация.

Xiaomi Pocophone F1 6/64 GB Red Edition
Цитирай
#3

А някой забелязва ли намален звук в слушалката след някой от последните ъпдейти? Много е тих звука..
Цитирай
#4

Ще го хвърля къде куче не минава, телефон с толкова ядове не съм имал?
Цитирай
#5

Разбрах от къде идва проблема-блутута когато е вързан към друго устройство тогава до дава.
Цитирай
#6

Жена ми няма проблем с телефона, а е преживял много. Наскоро само слушалката ѝ се беше задръстила с мъх и прах, но след елементарно почистване всичко е наред.

Huawei Honor 8 4/32 -> Pocophone F2 Pro 8/256 + Amazfit GTR 2
Цитирай
#7

(2020-06-14, 08:41:27)Wreckless написа:  При мен е така от месеци и пробвах какво ли не....един път получавам звук за нотификация, друг път не. Добрем че е ЛЕД лампичката да разбера че имам нотификация.

Тая лампичка е толкова мизерна, че не се вижда нормално. Изключих я още първия месец.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)