Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Разрешен] Не се зарежда батерията !!!
#1
Information 

Здравейте, колеги имам проблем със зареждането на батерията. Изобщо няма признаци за зареждане, в порта няма мъхчета от дрехи, изчистил съм го. Пробвах с друго зарядно пак не се зарежда, трих партишъни пак същото. Също много странно, е че докато не е на кабел и дръпна лентата изписва, че се зарежда.   Buтотално съм разочарован от Самсунг. Не съм го носил на сервиз гаранционно, защото преди два месеца го изтървах и пукнах стъклото, знам ли ще кажат, че е от самия удар. Предния ми телефон беше Note 3 при него се е случвало да не иска да се зареди или постоянно да спира и да почва да се зарежда. Това се получаваше като инсталирам даден ап, който бъзикат телефона, след като го изтрия се оправяше. Съжалявам, за дългото обяснение дано сте ме разбрали. Ще съм благодарен на всякаква помощ !


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
Аксесоари
#2

Пробвай с безжично зарядно. Ако зарежда, то поне ще си го ползваш щом не ти се занимава със сервизи. Имал съм подобен проблем на много стар модел Айфон. Беше прекъснала една връзка в порта. Даваше че зарежда, ама нищо не е случваше. Смениха ми порта и телефона още се ползва като бекъп.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на SpLiT за това мнение:
  • Marsky
Цитирай
#3

Може и от кабела да е,пробвай с друг.

::Google Pixel 3a White::
[-] 1 потребител изказва благодарност на ivo777 за това мнение:
  • Marsky
Цитирай
#4

Пробвах с друг кабел, друго зарядно и нищо. Интересното е че когато няма вкаран кабел в порта пише че се зарежда а когато вкарам кабел надписа горе от лентата изчезва. С компютъра също не се свързва с юсб. Софт ресет не помогна сега ще направя хард ресет и ако това не помогне незнам..... Bu Безжично зарядно нямам .
Цитирай
#5

Мен ме съмнява да не е някое приложение,на мен ми се е случвало,на друга марка.Вкарай го в сейф мод и пробвай,ако е от приложение ще си покаже.Ето как става ако не си наясно
Turn the device off.
    Press and hold the Power key past the model name screen.
    When "SAMSUNG" appears on the screen, release the Power key.
    Immediately after releasing the Power key, press and hold the Volume down key.
    Continue to hold the Volume down key until the device finishes restarting.
    Safe mode will display in the bottom left corner of the screen.
    Release the Volume down key when you see Safe Mode.
    Uninstall apps that are causing a problem.
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • Marsky
Цитирай
#6

(2020-06-15, 16:06:35)DoryanY написа:  Мен ме съмнява да не е някое приложение,на мен ми се е случвало,на друга марка.Вкарай го в сейф мод и пробвай,ако е от приложение ще си покаже.Ето как става ако не си наясно
Turn the device off.
    Press and hold the Power key past the model name screen.
    When "SAMSUNG" appears on the screen, release the Power key.
    Immediately after releasing the Power key, press and hold the Volume down key.
    Continue to hold the Volume down key until the device finishes restarting.
    Safe mode will display in the bottom left corner of the screen.
    Release the Volume down key when you see Safe Mode.
    Uninstall apps that are causing a problem.
След хард ресета нищо не се промени, пробвах и сейф моуда и отново не се зарежда. Най - вероятно е от самия порт. Как може телефон, който е на 10 месеца и УЖ флагман, да се прецака толкова бързо ? С Note 3 изкарах 5 години, дори батерията не съм сменял, падал е от къде ли не (естествено с гръб на UAG). Можеше и още да изкара, но се срещна със стената с много бърза скорост,  Big Grin пък и вече беше морално остарял. При него също са се случвали анумалии с зареждането, но след като изтрия последно инсталираните програми всичко си идваше на мястото. Утре го нося в сервиза да кажат какво и колко и ще пиша. Благодаря на всички отзовали се.  Smile
Цитирай
#7

Здравей,
Проблемът ти е в захранващи модул. Не се занимавай с хард ресет, няма да помогне. Отиди в някой сервиз да ти го сменят. Щом ти е счупен дисплея, предполагам ще ти откажат гаранция. Единственото, което се сещат е да го дадеш да ти сменят само захранващия модул извънгаранционно.
Но пак посети оторизиран сервиз.
[-] 1 потребител изказва благодарност на HuKu13 за това мнение:
  • Marsky
Цитирай
#8

Да, наистина се оказа от модула. Смениха го за 95 лв.
Цитирай
#9

(2020-06-21, 20:28:11)Marsky написа:  Да, наистина се оказа от модула. Смениха го за 95 лв.
А причината изпускането ли е била или?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Цитирай
#10

(2020-06-21, 20:28:11)Marsky написа:  Да, наистина се оказа от модула. Смениха го за 95 лв.
А кой сервиз посети?
Цитирай
#11

Няма връзка с изпускането на телефона и проблема с порта, защото самото спукване на дисплея се случи преди 3/4 месеца. Казаха ми в сервиза, имало отчупено пинче на порта, това бил проблема. Сервиза, който посетих е skyphone във Варна, от тях закупих и телефона.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)