Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Guide] Как се инсталира FullOTA на заключен Bootloader.
#26

Здравейте,

за съжаление, следвайки стъпките по- горе, ъпдейта не се показва в HiSuite. Казва ми, че използвам най- новата версия 10.0.0.195(C431E22R2P5)
Цитирай
Аксесоари
#27

(2020-06-18, 09:30:18)KRATOS написа:  Здравейте,

за съжаление, следвайки стъпките по- горе, ъпдейта не се показва в HiSuite. Казва ми, че използвам най- новата версия 10.0.0.195(C431E22R2P5)
Отвори линка на ъпдейта и го копирай тогава, понеже аз като го постна не го давя цял линка, гледай внимателно да го копираш, гледай да не затваряш Hisuite Proxy, докато търсиш ъпдейта през Hisuite.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Slackwere12 за това мнение:
  • alexbg67
Цитирай
#28

(2020-06-18, 09:43:16)Slackwere12 написа:  Отвори линка на ъпдейта и го копирай тогава, понеже аз като го постна не го давя цял линка, гледай внимателно да го копираш, гледай да не затваряш Hisuite Proxy, докато търсиш ъпдейта през Hisute
Всичко правя много внимателно. Отварям линка, копирам и пействам в проксито. Настройките му минават успешно. Отварям Hisuite. Свързавам телефона, проверявам за актуализация и няма.
Цитирай
#29

И при мен не излизаше, трябва от самия hisuite в настройките ръчно да зададеш едни числа където по назад един колега беше написал за proxy
Цитирай
#30

Знащи
1. Отваряш Hisuite Proxy даваш му Setup, изчакваш да се пачне.
2. Изтриваш всичко на всички редове
3. На Package URL слагаш линка, отдясно на него пишеш VOG-LGRP2-OVS 10.1.0.123. Или ELE-LGRP2-OVS 10.1.0.123.зависи с какъв модел си ти. След което слагаш тикче на Point Version.
4. Отваряш Hisuite, свързваш телефона, даваш на Актуализация и би трябвалл да ти го намери.
Огледай внимателно, има някоя малка подробност която можеби забравяш, вече няколко колеги го направиха не би трябвало да има проблем.
За съжаление съм си на село, нямам достъп до компютър за да опитам, но би трябвало да работи всичко.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Slackwere12 за това мнение:
  • alexbg67
Цитирай
#31

(2020-06-18, 09:56:01)Slackwere12 написа:  Знащи
1. Отваряш Hisuite Proxy даваш му Setup, изчакваш да се пачне.
2. Изтриваш всичко на всички редове
3. На Package URL слагаш линка, отдясно на него пишеш VOG-LGRP2-OVS 10.1.0.123. Или ELE-LGRP2-OVS 10.1.0.123.зависи с какъв модел си ти. След което слагаш тикче на Point Version.
4. Отваряш Hisuite, свързваш телефона, даваш на Актуализация и би трябвалл да ти го намери.
Огледай внимателно, има някоя малка подробност която можеби забравяш, вече няколко колеги го направиха не би трябвало да има проблем.
За съжаление съм си на село, нямам достъп до компютър за да опитам, но би трябвало да работи всичко.
Цитирай
#32

(2020-06-16, 21:17:46)Slackwere12 написа:  Странното можеби нещо proxy приложението нещо се е бъгнало, в xda също се оплакват че не им излиза, влезте в настройките на Hisuite задайте ръчно Proxy
На Proxy address напишете - 127.0.0.1
На Port - 7777
След което опитайте отново, явно ще чакаме нива версия на Proxy Hisuite, нещо е дава фира и не може автоматично да сложи настройките за прокси. Когато зададете в Hisuite Proxy, линка, и след като отворите Hisuite, не затваряне приложението Hisuite Proxy нали?
Пробвайте и така ръчно.
Цитирай
#33

(2020-06-18, 09:56:01)Slackwere12 написа:  Знащи
1. Отваряш Hisuite Proxy даваш му Setup, изчакваш да се пачне.
2. Изтриваш всичко на всички редове
3. На Package URL слагаш линка, отдясно на него пишеш VOG-LGRP2-OVS 10.1.0.123. Или ELE-LGRP2-OVS 10.1.0.123.зависи с какъв модел си ти. След което слагаш тикче на Point Version.
4. Отваряш Hisuite, свързваш телефона, даваш на Актуализация и би трябвалл да ти го намери.
Огледай внимателно, има някоя малка подробност която можеби забравяш, вече няколко колеги го направиха не би трябвало да има проблем.
За съжаление съм си на село, нямам достъп до компютър за да опитам, но би трябвало да работи всичко.

С ръча настройка на проксито го намери.
Цитирай
#34

От къде се дава тази ръчна настройка на проксито?

HTC Sensation Android 4.0.3 Sense 3.6   Stock Lock
Samsung A5 2015 ?
Iphone SE 16GB?
Huawei Mate 20 Lite☝️
Huawei P30 Black 128GB ??
Цитирай
#35

Благодаря за подробното описание , направих всичко стъпка по-стъпка и се получи Smile
Цитирай
#36

И при мен се получи! ?

HTC Sensation Android 4.0.3 Sense 3.6   Stock Lock
Samsung A5 2015 ?
Iphone SE 16GB?
Huawei Mate 20 Lite☝️
Huawei P30 Black 128GB ??
Цитирай
#37

(2020-06-19, 22:41:07)audifanatic написа:  От къде се дава тази ръчна настройка на проксито?
От приложението Hisuite, горе в дясно 3 черти, от там търсиш ръчно да зададеш прокси, 3-4 мнения по назаде съм дал обяснение. Успех!!
[-] 1 потребител изказва благодарност на Slackwere12 за това мнение:
  • bobbysup
Цитирай
#38

Метода работи перфектно, стига ръчно в Hisuite да се зададе прокси 127.0.0.1

Huawei P30 Pro VOG-L29, Huawei Mate 20 HMA-L29
Цитирай
#39

Благодаря на колегата за темата.При мен всичко мина без ръчни настройки.
Цитирай
#40

Здравейте,

инсталирах 10.1.0.123, заедно с двата пача. Прави ми впечатление, че за този Patch3, информацията за защитните пакети на Андроид са от Октомври 2019. Не е ли странно? Това как е при вас?
Цитирай
#41

И на мене ми направи впечатление, но съм си с майски пач за сигурност не знам зашо така пише, вече съм седмица с този пач и нямам грешка.
Цитирай
#42

Аз съм с Патч 5, с майската сигурност Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на Boby13 за това мнение:
  • Slackwere12
Цитирай
#43

(2020-06-22, 16:25:48)Boby13 написа:  Аз съм с Патч 5, с майката сигурност  Smile
Този пач го дадоха за P30 Pro, не знам защо пачовете за P30 и P30 Pro са различни, но така ги дадоха и така съм ги споделил и аз. Макар че до сега ъпдейти и че пачове си вървяха заедно, за P30 и P30 Pro.
Цитирай
#44

Да, за 30 про е 1Smile
Цитирай
#45

Изтеглих и разархивирах Hisuite Proxy и като цъкна на приложението не ми го отваря, изписва ми: приложението спря да работи. Някъкви идеи?
Цитирай
#46

На exe файла ли цъкаш?Иска разрешение да комуникира през защитната стена,трябва да му разрешиш
Цитирай
#47

Понеже не ми дава да редактирам първия коментар, (по незнайно каква причина) качвам тука новата версия на Hisuite Proxy - https://github.com/ProfessorJTJ/HISuite-....Proxy.zip Старата ако спре да работи, ползвайте тази версия.
Цитирай
#48

Това ми излиза и с новия линк. Стартирам я като администратор...не ми се получава. Да не е в уиндоуса проблема?!?
Цитирай
#49

(2020-06-22, 22:14:58)hitman666 написа:  Това ми излиза и с новия линк. Стартирам я като администратор...не ми се получава. Да не е в уиндоуса проблема?!?
Инсталирай последната версия на Net. Framework и опитай отново.
Цитирай
#50

(2020-06-22, 22:45:07)Slackwere12 написа:  Инсталирай последната версия на Net. Framework и опитай отново.
За последната версия ми дава че не е съвместима с операционната система, с Windows 7 ultimate съм. В момента съм с framework 4.5
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)