Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Избор на телефон до 800лв
#1

Здравейте, според вас кои телефони си заслужават до цена около 800лв ( може и втора употреба, но държа да са с гаранция )?
[-] 1 потребител изказва благодарност на teampla за това мнение:
  • waspa
Цитирай
Аксесоари
#2

Първо с покупка на нов;Huawei p30-аз него препоръчвам,LG G8-Motorola One Zoom-Xiaomi MI 10-MI9T PRO-Iphone SA
Втора употреба Samsung S10+S10-S10 Lite-Iphone XR- Xiaomi MI 9-MI10 Lite
Цитирай
#3

От всички изброени предполагам, че Samsung S10+ e най-добър ?
Цитирай
#4

Общо взето да. Аз ще добавя и P30 pro, които са миналогодишните флагмани. Другия флагман е LG G8s, а той се намира за 700лв по онлайн магазините.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Гост за това мнение:
  • vargala81
Цитирай
#5

За флагмани втора употреба Samsung Galaxy S10+, Huawei P30 Pro, Samsung Galaxy Note 9.
За среден клас чисто нови Samsung Galaxy A71, Xiaomi Mi Note 10, Xiaomi Mi Note 10 Lite, Huawei Nova 5T който е средно висок клас, Xiaomi Mi 9T.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#6

P30 чисто нов
П30 Про с поне 1-1,5г гаранция
Самсунг с10+ но е малко по скъп поне от това което аз съм разглеждал
[-] 1 потребител изказва благодарност на xtremeee за това мнение:
  • bobbymarinovv
Цитирай
#7

Вземай чисто нов. За тези пари LG G8s е най-добрия вариант.

1916 
[-] 1 потребител изказва благодарност на milss за това мнение:
  • vargala81
Цитирай
#8

(2020-06-29, 15:21:48)hazART написа:  За флагмани втора употреба Samsung Galaxy S10+, Huawei P30 Pro, Samsung Galaxy Note 9.
За среден клас чисто нови Samsung Galaxy A71, Xiaomi Mi Note 10, Xiaomi Mi Note 10 Lite, Huawei Nova 5T който е средно висок клас, Xiaomi Mi 9T.

Може и Mi 9T Pro, нов ще го вмести в 800 лв.

@teampla, на какво държиш и колко време смяташ да го ползваш?
[-] 1 потребител изказва благодарност на fifth_root за това мнение:
  • alexbg67
Цитирай
#9

Аз миналата година го купих за съпругата за 720, каква е тази инфлация... Smile
Машинката е страхотна между другото!

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#10

Щом си решил да пишеш тук в този форум, най-вероятно искаш телефон с Андорид ОС. За тези пари аз лично бих скочил на чисто нов Huawei P30 Pro, намират се. Има и други опции, но това е доказан телефон и миналогодишен флагман.


Sent from my iPhone using Tapatalk

iPhone 15 Pro Max White Titanium / Apple Watch Ultra 2
Цитирай
#11

@fifth_root държа основно на батерията, камерата и като цяло съм свикнал със софтуера на самсунг, не казвам, че задължително трябва да е самсунг, но просто нямам наблюдения над другите.
Цитирай
#12

И аз съм за Лг G8s или П30, щом батерията е важна.
Цитирай
#13

(2020-06-30, 09:52:46)teampla написа:  ...и като цяло съм свикнал със софтуера на самсунг, не казвам, че задължително трябва да е ...
Свиква се с нов интерфейс за няколко дни, това не е проблем. Новият на ХВ (ЕМУИ 10.1) е доста подреден и интуитивен, даваш му шанс, намираш си п30про на прилична цена с доволна гаранция и се радваш на придобивката.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#14

(2020-06-30, 09:52:46)teampla написа:  @fifth_root държа основно на батерията, камерата и като цяло съм свикнал със софтуера на самсунг, не казвам, че задължително трябва да е самсунг, но просто нямам наблюдения над другите.
От към батерия с П30-или Про няма да имаш никакви проблеми,и двата държат предоволно.
Цитирай
#15

От коментарите разбирам, че батерията на S10+ издържа значително по-малко от тези на P30 pro и LG G8s?
Цитирай
#16

Преди няколко дена колега като теб беше пред дилема кой от двата телефона да вземе P30 Pro или LG G8 и ги е тествал и двата при еднакво ползване и каза че батерията на П30 про е издържала повече ето тук https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1628276
Цитирай
#17

Доколкото разбрах с един от последните ъпдейти за Самсунг С10+, батерията се представя доста по-добре.
Цитирай
#18

Какво решение взе все пак? Направи ли някаква покупка?

iPhone 15 Pro Max White Titanium / Apple Watch Ultra 2
Цитирай
#19

Само да кажа, че в момента G8s е намален на 599 лв. в техмарт и според мен за тази цена просто не може да се намери по-добър смартфон с тези характеристики и то от магазин със сигурна гаранция.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
[-] 3 потребители изказват благодарност на vargala81 за това мнение:
  • fifth_root, ronnie72, Victormihov
Цитирай
#20

Със с10+ на 1 година съм и батерията ме кара 2 дена понякога и 3. Досега не съм успявал да я сваля за 1 ден.

Изпратено от моят SM-G975F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#21

Толкова го и ползваш. И моите телефони, които съм имал, държат по два дена, но понякога когато нещо е наложително и дълго, всеки издържа едни ден.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#22

(2020-07-09, 23:00:13)hazART написа:  Толкова го и ползваш. И моите телефони, които съм имал, държат по два дена, но понякога когато нещо е наложително и дълго, всеки издържа едни ден.


Съгласен съм с теб. Когато едно у-вo не се ползва продължително през деня е нормално да държи по два дни.
Все пак обаче ми е доста интересно какъв избор е направил автора на темата. Аз като леко пристрастен бих скочил на P30 Pro-то, но може и да има по-добри варианти.


Sent from my iPhone using Tapatalk

iPhone 15 Pro Max White Titanium / Apple Watch Ultra 2
Цитирай
#23

(2020-07-09, 23:00:13)hazART написа:  Толкова го и ползваш. И моите телефони, които съм имал, държат по два дена, но понякога когато нещо е наложително и дълго, всеки издържа едни ден.
Ами не е баш така. Има телефони, които с нормално ползва ще те изкарат 2 пълни дин без проблем. Има и такива, които ще трябва да ги зареждаш на ден 1 със сигурност. Например Галакси С10. Да, с нормално и умерено ползване няма да му падне батерията докрая на ден 1, но ще е на около да речем 30-40% като сложиш и през нощта, че ще загуби някой процент и на втория ден по обяд трябва да се зарежда. И това е в най-добрия случай.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
#24

(2020-07-10, 14:37:41)nowhere написа:  Ами не е баш така. Има телефони, които с нормално ползва ще те изкарат 2 пълни дин без проблем. Има и такива, които ще трябва да ги зареждаш на ден 1 със сигурност. Например Галакси С10. Да, с нормално и умерено ползване няма да му падне батерията докрая на ден 1, но ще е на около да речем 30-40% като сложиш и през нощта, че ще загуби някой процент и на втория ден по обяд трябва да се зарежда. И това е в най-добрия случай.


Какво имаш предвид под нормално ползване? Ако един телефон се ползва за 10-15 разговора на ден, и около час браузване на ФБ и Месинджър, телефона най-вероятно с нон-стоп пуснати мобилни ще издържи може би 2 дни. Но ако ползваш навигации за да следиш за трафик и полиция докато пътуваш към работа, слушаш музика през Спотифай с блуутут вързан към колата (час към работа и още един на прибиране - 2 часа за целия ден), пишеш с този с онзи, провеждаш разговори, и ползваш някакви програмки, надали ще издържи 2 дни. За мен това е нормално ползване иначе няма смисъл от телефон за 800+лв.


Sent from my iPhone using Tapatalk

iPhone 15 Pro Max White Titanium / Apple Watch Ultra 2
Цитирай
#25

Да, това е нормално ползване, изключвам трафика и полиция. И има не един и два телефона, които изкарват 2 пълни дни по този начин. Преди да си попитал кои са тези телефони - доста Шаомита и Хуауеи. Ноут 10+ също би трябвало да изкарва толкова.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)