Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

★★★ Huawei P50 може да е със сменяеми лещи
#1

[Изображение: wp-15939379692676901252393473531570-800x445.jpg]

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


[-] 2 потребители изказват благодарност на Be6i4 за това мнение:
  • Dowper, ronnie72
Цитирай
Аксесоари
#2

Интересно, развитието на камерите продължава.
Цитирай
#3

Досега всички модуларни опити са се проваляли, а концепции са си оставали само на хартия. Реализацията на такъв предполага и производство на лещи, че и за някакъв период. Само че защо му е на някои да си влага парите в телефон със сменяеми елементи, който софтуерно и хардуерно ще е остарял до 3 години, като може да вложи пари във фотоапарат? Но аз не съм против опитите и провалите на гигантите.
[-] 4 потребители изказват благодарност на fifth_root за това мнение:
  • DoryanY, Lam3r4e, NaniG, OliQueenBG
Цитирай
#4

Моторола нали бяха пуснали Z серията с такива модули,с камера,колонки,батерия.Но на никой не му се дават излишни пари.
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • OliQueenBG
Цитирай
#5

И LG имаха такива мераци с G5, можеше да си добавяш някакви екстри...

Не са лоши като идея...но просто няма да стане. Историята май вече го доказа.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Kobrakobra за това мнение:
  • OliQueenBG
Цитирай
#6

Това при LG беше съвсем различно, някакъв модул с батерия и копче за зуум на камерата или нещо подобно, освен като пауър банк за нищо друго не вършеше работа.
Цитирай
#7

Asus същи имаха куп добавики към ROG Phone.

Абе тия работи с приставките нещо... ще видим де.
Цитирай
#8

Asus Rog Phone не е масов, а тук говорим за най-масовата серия на Huawei. Но определено не е добра идея. Все пак е телефон, не професионален фотоапарат.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#9

Много е несигурна работата при Huawei в момента с тези забрани. Може и процесори да нямат докато пуснат P50.

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай
#10

И на мен ми се струва, че няма хляб в сменяемите обективи за телефони. Това автоматично означава да направят стандарт за байонет, който да поддържат за в бъдеще. А като знам как се променят нещата при телефоните, тези обективи след 2 години ще са за боклука, щото няма за какво да ти послужат повече.

Gesendet von meinem ELE-L29 mit Tapatalk
Цитирай
#11

Ако не са включени в комплекта на телефона ще е провал според мен..
Цитирай
#12

(2020-07-06, 17:14:02)Spellbound91 написа:  Много е несигурна работата при Huawei в момента с тези забрани. Може и процесори да нямат докато пуснат P50.
Процесори ще имат. От Медиатек серия 1000 и предвидената нова 2000 !
Цитирай
#13

(2020-07-07, 10:56:57)Boby13 написа:  Процесори ще имат. От Медиатек серия 1000 и предвидената нова 2000 !
Дано се получи нещо добро. Ще очаквам с нетърпение да видя какъв ще е резултата от съвместната им работа.

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай
#14

(2020-07-06, 15:18:18)hazART написа:  Asus Rog Phone не е масов, а тук говорим за най-масовата серия на Huawei. Но определено не е добра идея. Все пак е телефон, не професионален фотоапарат.
Масова къде?
В Китай.
Щото тука без Гугъл са 0.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#15

Прав си, ама те с тези криви сметки ("владеем Китай и някой друг Мангалистан) ще продължават да се бият в гърдите, че са сред първите по продажби. Даже сега им е супер: хем нищо не дължат на Гугъл, хем по-евтино ще правят процесори, хем ще продължават да надуват цените, хахаха!
Цитирай
#16

Някой може ли да ме светне за процесорите, явно не съм дочел някъде. Нали те имаха техни Кирини, защо ще секнат и тях? Аз лично се надявам новата администрация която ще дойде ноември да оправи тия батаци... ако перчема не спечели втори мандат ще съм много щастлив Smile
Цитирай
#17

victore ами масови са, P серията до P30 си беше масова и тука, виж колко хора са ги имали. А сега за тази не знам.
gikata, защо си мислеш, че като дойде някой друг, ако въобще дойде, няма да гледа Apple да е лидер, а ще позволи на Китай да е, само и само феновете да се радват. Дайте да мислим глобално, не само каквото на нас ни изнася.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#18

То е под въпрос дали Тръмп не си е баш в час, ами да е трън в очите на доста по-гадни хора. Отявлен дебил беше Джордж Буш, ама сега нали е модерно да се бъзикаме с Тръмп, та вече всеки е навътре с политиката и конкретно тази на САЩ и силно го касае кой там е президент...
Цитирай
#19

Не се сещам какво точно четох, но чарковете за Кирина пак имаха нещо общо със САЩ и за това няма да може да ги произвеждат.
Малко за политика: Четох че 56% от американците подкрепят управлението на перчемчо и биха гласували за него. Ако го изберат още веднъж вече ще трявба да мислим за емиграция на друга планета...

Samsung S 24 Ultra 256GB. Titanium Grey
Цитирай
#20

(2020-07-07, 15:04:25)g1kata написа:  Някой може ли да ме светне за процесорите, явно не съм дочел някъде. Нали те имаха техни Кирини, защо ще секнат и тях? Аз лично се надявам новата администрация която ще дойде ноември да оправи тия батаци... ако перчема не спечели втори мандат ще съм много щастлив Smile
 

https://mobilebulgaria.com/news/sled-zat...-ot-huawei

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#21

fifth root нали знаеш, хората винаги трябва да си намерят някой да им е виновен.
Да се върнем на телефона, трудна работа ще е да се ползва с кейс, докато искаш да смениш обектива, както и ще трябва да го махаш когато не го ползваш всеки път, защото ще стърчи. В най-добрия случай няма да се купуват много тези обективи, освен ако не ги слагат в кутията, което ме съмнява. Никой няма да се занимава да носи обективи със себе си за снимки. Ако пък държи толкова на добра снимка, не виждам причина да не предпочете фотоапарат пред телефон.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#22

(2020-07-07, 15:04:25)g1kata написа:  Някой може ли да ме светне за процесорите, явно не съм дочел някъде. Нали те имаха техни Кирини, защо ще секнат и тях? Аз лично се надявам новата администрация която ще дойде ноември да оправи тия батаци... ако перчема не спечели втори мандат ще съм много щастлив Smile
Ето тук има информация https://asia.nikkei.com/Spotlight/Huawei...-crackdown
Цитирай
#23

(2020-07-07, 14:44:12)Victormihov написа:  Масова къде?
В Китай.
Щото тука без Гугъл са 0.
Това за Гугъл е глупост. Въпрос на използване. То и навремето си мислех,че без Симбиан не мога , но сега кой си я спомня?
P.S. А пък Самсунг се изложиха в средния ценови диапазон. Бях решил да прежаля още 120 лв. отгоре и да взема A51, ама като прочетох отзивите във форума...и се отказах.

The Truth is out there.
Цитирай
#24

Абсурд е да сравниш Симбиан и възможностите й пред тези на Гугъл.

Самсунг са се излагали с други неща, но ценово отдавна нямат претенциите да са евтини. Хуауей също не са, само че на фона на Самсунг са вчерашна компания, на която набързо й подрязаха крилата, ама ценово не е тръгнала надолу. Изобщо ако ще си защитавате любимците, нека е с нещо положително, а не "щом Иван се насра, значи мога и аз" - това не са плюсове на една компания, а същите минуси като на друга.

Имам наблюдения над един А51, съвсем не е зле. Дори съм изненадан А40 на жена ми колко добре работи, поне за това, за което тя има нужда, че и на дневни снимки.
[-] 4 потребители изказват благодарност на fifth_root за това мнение:
  • milss, NaniG, OliQueenBG, Victormihov
Цитирай
#25

Можеш да прочетеш отзивите за тези телефони в подфорума на собствениците на такива.
Сестра ми взе А40, който се развали на първия месец.
...А Симбиан бяха силни, когато Гугъл ги нямаше никакви.

The Truth is out there.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)