Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

redmi note 8T проблем с календар
#1

здравейте, имам телефона от месец, но не мога да разреша един много досаден проблем с гугъл календар, който ползвам активно. нямам звукова нотификация за събития, независимо какви (единични или повтарящи се). единственият начин да извадя звук при събитие е да разреша на вграденото приложение календар да ме уведомява за събитията от гугъл календар. тогава обаче изниква втори проблем - телефонът не спира да алармира, докато не натисна бутона "изключи" на екрана. някой с решение за проблема?
Цитирай
Аксесоари
#2

Не съм сигурен, че разбирам напълно проблема, но аз използвам Outlook за поща и календар. Нотификации излизат двойно, веднъж от outook и втори път от calendar events.

Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk
Цитирай
#3

Не, не става въпрос за поща, а само за напомняния за събития от гугъл календар. Удобно е, защото се синхронизира в реално време с гугъл профила и освен това може да се добавят събития и на компютър.
Цитирай
#4

Все още не разбирам. Аз ползвам Outlook и напомнянията на календара работят, синхронизира се е google Calendar и каквото въведа на телефона го виждам на компютъра.

Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk
Цитирай
#5

Аз не искам помощно приложение, за да ползвам гугъл календар.
Цитирай
#6

От настройки, приложения, дал ли си разрешения за известия, звук? И от настройки, акаунти, Google, синхронезиране на календар, и др.

Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P30
Цитирай
#7

Да, дадени са всички разрешения, акаунтът се синхронизира. Събитията се показват на екран в зададеното време, но без звук.
Цитирай
#8

Според мен така се получава заради MIUI - то
Цитирай
#9

А избрал ли си мелодия-звук,да не е без звук по подразбиране.
Цитирай
#10

Избрал съм мелодия, не ще и тва е
Цитирай
#11

Гугъл календар се оправи с новия андроид
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)