Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми и въпроси свързани с Xperia Mini/Pro (ST15i/SК17i)

задържаш си пръста върху иконката която искаш да махнеш и после като извибрира леко започваш да я теглиш към кошчето долу на екрана :capitulation:
Цитирай
Аксесоари

DiDk070 написа:задържаш си пръста върху иконката която искаш да махнеш и после като извибрира леко започваш да я теглиш към кошчето долу на екрана :capitulation:

Лошото е, че това не става за иконките по 4-те ъгъла. Навсякъде другаде става по този начин, а там колкото и да си държа пръста върху съответната икона, нито вибрира, нито тръгва да я влачи. Има ли друг начин, нещо в меню, настройки .. ?

HTC One (M7)
Цитирай

Човек и аз имам Xperia Mini и става със задържане върху иконата.

Ти отваряш ли балончето да стане голямо преди да задържиш с пръст?
Цитирай

Отварям балончето, задържам пръста и не вибрира. Влача си пръста по целия екран и балончето стои отворено. Вибрирането не се получава с нито един от ъглите. Без да е отворен балона в близост до ъгъла пробвам задържане на чист екран и веднага вибрира и излиза възможността за добавяне на нови линкове/фонове и т.н.
:wall:

HTC One (M7)
Цитирай

Здравейте, вчера си взех експерия мини и знам че последния андроид 4.0 го има и за моя телефон (в момента телефона ми е с версия 2.3.4), но когато се опитам да го инсталирам на телефона си ми пише че up to date, след това пробвах с пц къмпаниън и отново същото Sad
Какво да направя? Как да го ъпдейтна?
Благодаря предварително
Цитирай

Здравейте ! Аз имам Мини черен и се чудех дали мога да си сменя цвета на бял ???
Цитирай

Мисля, че може да си купиш друг капак, но ако искаш целия да е бал, ще трябва и предния панел да се сменя, а това ще е играчка.

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай

благодаря
Цитирай

Но операторът дали ще може да направи нещо по въпроса ???
Цитирай

това са ти последно отваряните приложения, не е режим на готовност
Цитирай

ами или си теглиш таск килър или от настройки - приложения и после забравих какво беше мисля работещи приложения или нещо такова ги спираш забравих вече как беше
Цитирай

Пич ти с кой си пишеш? :rofl: :wall:

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet
Xiaomi Poco X3 Pro Gray



Цитирай

:rofl: :rofl: :rofl: тоя пич преди мене или си е изтрил мненията или някой модератор му ги е изтрил :rofl: :rofl: беше писал там някакви работи и аз му отговарях Tooth Tooth
Цитирай

Добре де честно, има ли изобщо шанс някога да дойде ред и на моя номер да се ъпдейтне? Защо ли усещам че просто ще прецакат повечето и няма да можем да си ги ъпдейтнем официално????
Цитирай

SpeC написа:Добре де честно, има ли изобщо шанс някога да дойде ред и на моя номер да се ъпдейтне? Защо ли усещам че просто ще прецакат повечето и няма да можем да си ги ъпдейтнем официално????


Не се притеснявай... след като зададох въпрос във форума малко по-нагоре и никой не ми отговори, за което съм изключително "благодарен" разбрах че точно както казваш все още не е дощъл реда на нашите номера. Иначе дори като си го купих на кутията си пише Android 4.0 Upgradeable
Цитирай

Добре, как очаквате някой да ви отговори кога ще излезе даден фърмуер.

Ние да не сме врачки тук. :power:
Цитирай

Моля някой ако има следния проблем да ми помогне с решение!
За втори път в последната седмица след нормална работа с телефона съпругата ми се оплака, че телефона блокира в положение Home след като е натиснала съответния хардуерен бутон, за да затвори някое приложение. Най - използваните програми от нея са фейсбук и делфин уеб браузър. Последната програма която е инсталирана е скайп, който е доста натоварващ, но в дадените случаи не е бил активен.
Оправя се когато извадя батерията и на допир е леко загрял. Четох във форума, че загряването е оправено с Android 4.0 но тъй като не съм имал 2.3.4 не мога да преценя дали сегашното загряване е по-малко или е все същото.
Благодаря предварително!

Sony Ericsson Xperia™ Ray
Цитирай

Най-добре направете един Factory reset, инсталирайте само най-необходимите програми и вижте дали ще ги прави пак тези номера.
Цитирай

GH0STFACE написа:Най-добре направете един Factory reset, инсталирайте само най-необходимите програми и вижте дали ще ги прави пак тези номера.


Може ли да е от повредена sd card, тъй като сега се сещам че е от стария телефон x10 mini, и може би се бъгва от някой файл

Sony Ericsson Xperia™ Ray
Цитирай

Въпросните програми преместени ли са на SD картата или са си в системната памет?
Цитирай

баси тъпотията, днес е имало нови номера и моя още не е в списъка......
Цитирай

Щом добавят нови, значи все пак не е забравен този телефон Smile
Цитирай

GH0STFACE написа:Въпросните програми преместени ли са на SD картата или са си в системната памет?

втория път като заби ги преместих, сега пак е забил. Ще направя ресет и ще пиша какво е положението, че и Ray ми почна да прави номера или си втълпявам Big Grin

Sony Ericsson Xperia™ Ray
Цитирай

Даже не си помислях и че ще получи ъпдейт. Smile Но пък има ICS

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet
Xiaomi Poco X3 Pro Gray



Цитирай

Здравейте, вчера си получих телефона от Амазон, успешно го ъпдейтнах но Андроид 4.0.4, но не мога да намеря начин да изтрия 4 от 5-те хоумскрийна. Има ли някакъв начин или трябва да сложа ланчър от маркета за да го направя. Телефончето е страшно, голяма пушка е.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)