Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми и въпроси свързани с Xperia Mini/Pro (ST15i/SК17i)

Здравейте искам да попитам от къде мога да си купя батерия за Xperia X10 mini или от къде мога да си поръчам моля помогнете Smile
Цитирай
Аксесоари

http://www.gsm-one.eu/Оригинална-батерия...ini-BST-38 Някъде може и да има по евтини кой-знае. Объркал си раздела Smile Това е за Mini/Pro не за X10 SmileSmile

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet
Xiaomi Poco X3 Pro Gray



Цитирай

Здравейте отново! Да ви се похваля въпросното бъгване и забиване се оправи, вече цял месец няма проблем.

Sony Ericsson Xperia™ Ray
Цитирай

Здравейте. Колко РАМ памет трябва да има телефона, защото имам 136МБ сбободна. И как мога да спра приложения да не ми хабят паметта? Андроид версията е 2.3.4

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet
Xiaomi Poco X3 Pro Gray



Цитирай

Не съм сигурен, че тук е разделът, но все пак ще си взимам ново телефонче и да ви попитам, това добър избор ли е, защото аз не си падам по големите телефони искам да има qwerty клавиатура и най-вече хубава камера(прилична) а тази записва 720п и е 5 мп.
Та кажете си мнението :cheers:

| Nexus 4 | Stock 4.4.2 | Rooted | 31.07.2013 |
| XMP sk17i | Android 4.0.4 Stock | 09.10.2012 | - drowned
Цитирай

Ами аз мога само да кажа, че си купих телефона. И аз не търсех голям телефон и съм наистина доволен от телефона. Клавиатурата е доста удобна. За мен камерата си снима добре, аз и не съм снимал много... Като цяло ми харесва телефона(лично мнение)

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet
Xiaomi Poco X3 Pro Gray



Цитирай

Здравейте! Бихте ли ми препоръчали навигация за моята xperia mini 2.3.4 (със заводски софтуер), която да не изисква интернет? Видях faq на темата, но там линкът не работи. Благодаря предварително!
Цитирай

https://www.androidbg.com/forum/forum33-gps.html Прочети темите в този раздел

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet
Xiaomi Poco X3 Pro Gray



Цитирай

Сигурно не е тук мястото,защото не е проблем, но все пак гледах едно клипче, телефона беше на японски или китайски и имаше една програма дето само като кликна му затвори ненужните приложения Smile Ако знаете коя и ми кажете, ще се радвам :cheers:

| Nexus 4 | Stock 4.4.2 | Rooted | 31.07.2013 |
| XMP sk17i | Android 4.0.4 Stock | 09.10.2012 | - drowned
Цитирай

krasimiretov написа:https://www.androidbg.com/forum/forum33-gps.html Прочети темите в този раздел

"Съобщение

Грешен адрес. Линкът, върху който сте кликнали, е неправилен или стар."

Прочети какво съм написал. Не ми отваря линка.
Цитирай

Здравейте! Имам Sony Ericsson Xperia Mini. За сега съм много доволен. Въпросът ми е има ли смисъл да си ъпдейтвам андроида до 4.0.X, сега съм с 2.3.4. . По- точно искам да разбера дали започва да лагва при по- натоварващите игри. Защото немисля, че заради по- добър изглед е умно да си прецаквам вървежа на игрите. Извинете за глупавия въпрос, но ще излиза ли Jelly Bean за Xperia Mini/ Pro.
Цитирай

vELiNiO написа:
krasimiretov написа:https://www.androidbg.com/forum/forum33-gps.html Прочети темите в този раздел

"Съобщение

Грешен адрес. Линкът, върху който сте кликнали, е неправилен или стар."

Прочети какво съм написал. Не ми отваря линка.

Потърси в GPS раздела на форума

Nikeca написа:Здравейте! Имам Sony Ericsson Xperia Mini. За сега съм много доволен. Въпросът ми е има ли смисъл да си ъпдейтвам андроида до 4.0.X, сега съм с 2.3.4. . По- точно искам да разбера дали започва да лагва при по- натоварващите игри. Защото немисля, че заради по- добър изглед е умно да си прецаквам вървежа на игрите. Извинете за глупавия въпрос, но ще излиза ли Jelly Bean за Xperia Mini/ Pro.
Ами аз засега не желая да ъпдейтвам моя, защото имал доста бъгове. Ще изчакам да видя какво е подобрено с новият фирмуер. Ако искаш и ти направи същото Smile

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet
Xiaomi Poco X3 Pro Gray



Цитирай

И аз така мисля да направя Wink , ще изчакам малко. А въпросъм ми за Jelly Bean Smile ?!
Цитирай

http://www.mobilebulgaria.com/news/view.php?id=23954 Нищо не се знае все още. Но моето лично мнение е, че няма да има Smile

Как мога да разбера в кой месец от годината ми е произведен телефона(бях чел нещо подобно, че се гледало под батерията,но не си спомням какво точно беше?)

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet
Xiaomi Poco X3 Pro Gray



Цитирай

На лепенката зад батерията. Търси нещо във формат ??W??
Цитирай

Пише 12W49. Това какво ли ще значи?

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet
Xiaomi Poco X3 Pro Gray



Цитирай

49та седмица на 2012 година.
Цитирай

Моя е 12W25

| Nexus 4 | Stock 4.4.2 | Rooted | 31.07.2013 |
| XMP sk17i | Android 4.0.4 Stock | 09.10.2012 | - drowned
Цитирай

Благодаря ти GH0STFACE. Имам един въпрос. Задният капак на телефона доста често хлопа и скърца та се чудя от какво?

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet
Xiaomi Poco X3 Pro Gray



Цитирай

krasimiretov написа:Пише 12W49. Това какво ли ще значи?
GH0STFACE написа:49та седмица на 2012 година.
Huh е няма как да е произведен в 49-тата седмица на 2012 година.
Тя се пада първата седмица от декември месец, който още не е дошъл.
krasimiretov по-добре провери пак.

Tooth
Цитирай

^ този е от бъдещето Tooth

Шегата настрана, сигурно е имал в предвид 11W49
Цитирай

След допитване до Sony разбрах, че е е произведен за продажба в Швеция на 2012-07-19. Smile
Грешката е моя. Пише 12W29

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet
Xiaomi Poco X3 Pro Gray



Цитирай

Коя от настройките в Местоположение и защита се отнася за включване на A-GPS ?

HTC One (M7)
Цитирай

Първата опция. Използване на безжични мрежи.
Цитирай

Мини-тата получиха ъпдейт до 4.1.B.0.587 Christmas

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet
Xiaomi Poco X3 Pro Gray



Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)