Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми и въпроси свързани с Xperia Mini/Pro (ST15i/SК17i)

Сега останаха и протата

| Nexus 4 | Stock 4.4.2 | Rooted | 31.07.2013 |
| XMP sk17i | Android 4.0.4 Stock | 09.10.2012 | - drowned
Цитирай
Аксесоари

Имам желание да си купя Sony Ericsson Xperia mini виждам,че доста хора го притежават и ще помоля някой да ми каже дали е доволен,колко му държи батерията,дали изобщо да си го взимам.Другият към който съм се насочила е Samsung Galaxy Pocket или Sony Xperia tipo.И аз незнам кой да си взема по-точно.Ще се радвам ако някой който е ползвал от тези модели да ми даде повече информация,дали са доволни от телефончето си и т.н.Благодаря ви предварително!
Цитирай

blacklist няма ли тоя телефон с оригиналния software?
Цитирай

silva1982s@abv.bg написа:Имам желание да си купя Sony Ericsson Xperia mini виждам,че доста хора го притежават и ще помоля някой да ми каже дали е доволен,колко му държи батерията,дали изобщо да си го взимам.Другият към който съм се насочила е Samsung Galaxy Pocket или Sony Xperia tipo.И аз незнам кой да си взема по-точно.Ще се радвам ако някой който е ползвал от тези модели да ми даде повече информация,дали са доволни от телефончето си и т.н.Благодаря ви предварително!
Лично аз Галакси Покет направо бих го отписал.
Ето какви са плюсовете на Типо спрямо Мини:

Малко по-голям екран (3.2" срещу 3")
Идва с директно инсталиран ICS(Мини е с GB)
Повече вградена памет (2.5GB срещу 320MB)
По-издръжлива батерия.
И това е, няма повече! Ето какво ще ти Предложи Мини спрямо Типо:

Дисплей с Mobile BRAVIA Engine(дисплея на Типо е много назад в сравнение с този)
1 GHz Scorpion процесор(по-бърз от 800 MHz Cortex-A5)
Adreno 205 видеоускорител(типо е с Adreno 200,който е по-слаб)
Много по-добра 5МП камера с автофокус и ЛЕД светкавица(камерата на Типо е с фиксиран фокус и няма светкавица)
720p видеоклип(1280х720) срещу VGA(640x480) при Типо
Възможност за възпроизвеждане на HD клипове(Типо не може поради по-слабия хардуер)
Възможност за ъпгрейд до ICS 4.0.4
В момента е по-евтин от Типо.
Лично аз бих взел Мини-то, но ти си решаваш Tongue .

Xiaomi Mi 10T, Xiaomi Mi 9, Xperia Z Ultra White
Цитирай

Здравейте , след като ъпдейтнах моето МИНИ с Android 4.0.4 игрите започнаха да ми лагват! Камерата в режим video засича прекалено много и клипчетата са пълен провал. Има ли решение на този проблем и възможно ли е да даунгрейдна апарата и да сложа Android 2.3.4 !
Цитирай

Добри новини. Ъпдейта за мини про излезе Christmas

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet
Xiaomi Poco X3 Pro Gray



Цитирай

Аз съм очарован от новият ъпдейт.Не мога да кажа разликата с предната версия на сандвича, защото преминах директно от хляба.Засега не виждам бъгове, всичко си работи както трябва, много бързо работи.

| Nexus 4 | Stock 4.4.2 | Rooted | 31.07.2013 |
| XMP sk17i | Android 4.0.4 Stock | 09.10.2012 | - drowned
Цитирай

Здравейте днес надградих до - 4.1.B.0.587
И немога да се свържа към Wi-fi мрежата си Offtopic Offtopic :mad: Знаете ли какъв може да е проблема?
ЕДИТ: Оправеих го като натиснах забрави мрежата и после написах паролата отново и стана


Ако искате мога да споделя мнения за ъпдейта по-късно.

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet
Xiaomi Poco X3 Pro Gray



Цитирай

Няма такива чудесии !!!!
Тегля си аз неща от маркета. Заби тела,ресвам, вади ми грешка за android.process.media.Свърза с компа ама на фаил мениджъра ми отваря самата картинка и до там. Гледам на апсс в сетингса ми то не ми откривамемори картата. Някой програмки също ги няма, ама ги инсталнах наново.
Махам мемори картата, проблема си стои актоален. Albert
Цитирай

Хубаво, че имам друга мемори карта. Та вземам я слагам я и все едно никав проблем е нямало. Всичко е точно свързвам с кабела - отваря я даже. Старата - слагам я на фотоапарата - пише ерор, пробвамдаформатирам - не става. Интересно ми е как 1 инсталиране/деинсталиране, картата се прецаква ???? 4е и тези проблеми се поевяват ... Та какво да правя в тела ли е проблема или не ?
Цитирай

Здравейте,
по време на разговор в 4-те ъгъла се показват: високоговорител, муте, цифрова клавиатура и още едно нещо. Когато го слагаш на ухото екрана изгасва. Проблема е, че когато вдигна преди да изгасна аз натискам с ухото без да искам муте-то в горния десен ъгъл. Отсреща не ме чуват, и докато го оправя от другата страна вече ми затварят. Малко е досадно особено ако ти се случва често. Ясно е, че не трябва да го допирам веднага до ухото, но не винаги се усещам. Та въпроса ми е има ли начин да махна муте-то от ъглите: или да няма нищо (най-добре) или да е нещо друго (което сигурно пак ще натискам) ?

HTC One (M7)
Цитирай

Можеш да си смениш изгледа на екрани при разговор:
https://play.google.com/store/search?q=c...een&c=apps
Цитирай

Искрено благодаря Smile

HTC One (M7)
Цитирай

Здравейте изникна един проблем. Значи слагам УСБ кабела в компютъра и после в телефона и нищо не става неможе да го открие. Дори индикаторната лампичка не работи, а като го сложа да се зарежда си работи. Някакви идеи?

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet
Xiaomi Poco X3 Pro Gray



Цитирай

Провери си усб портовете. Пробвай на друг компютър.
Цитирай

Здравейте.Искам да попитам дали някой е имал следният проблем с експерия мини ст15и.Преди около 2-3 месеца имах проблем с дисплея.Вибрираше без причина,излиза сам от приложенията и така нататък.Добре познат проблем.След престой в сервиз и калибриране на дисплея сега всичко е ок.Но от една седмица започна сам да се изключва.Вчера го взех от сервиз.Пише че са ъпдейтнали софтуера и съветват да се смени батерията с нова.И телефона е тестван и работи .Само че снощи отново се изключи сам.И то като се зареждаше.Вечерта го оставих на 88% батерия.Днес сутринта си беше 86% и преди малко отново изключи.Включих го и пак след 5 мин. изключи.За мен поне не е от батерията.Някакви идеи и съвети ако имате моля.Мога ли да искам да ми го заменят с друг.На 6 месеца е.Благодаря :thumbup:
Цитирай

GH0STFACE написа:Провери си усб портовете. Пробвай на друг компютър.

Значи днес взех едно USB назаем(от Vivaz) и телефона се свърза. Преди се свързваше, но не ми позволяваше да качвам файлове и подобни само зареждаше. А сега с това всичко си работи. Какъв може да е проблема. Мога само да зареждам телефона и колко струва 1 такова кабелче?

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet
Xiaomi Poco X3 Pro Gray



Цитирай

Здравейте Confusedatisfied: Преди време бях писал отнотно Mini (st15i) и ми казаха за някакъв ъпдейт относно телефона ! Тоя ъпдейт премахвал затоплянето на екрана и честото латване (забиване) :confused: FRAMEWORk ли беше незная ! Моля ви помогнете ! И още нещо - можете ли да ми дадете сайт от който мога да си тегля игри за мини-то ми и като ги дръпна съде в телефона се слагат ? Благодаря ви предварително Smile :bow:
Цитирай

Проблема се оправя чрез ъпдейт до андроид 4.0.4 ICS. Направи го чрез PC Companion - http://www.sonymobile.com/gb/tools/pc-companion/

Виж това видео: [video]http://www.youtube.com/watch?v=n9ox6CYNmac[/video]

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet
Xiaomi Poco X3 Pro Gray



Цитирай

Благодаря ти Smile
Цитирай

За игри и приложения използвай Play Store. (инсталиран е на телефона ти) Трябва ти gmail.com акаунт. Има доста добри безплатни попадения. Ако не ти харесват, използвай форума, в съответния подраздел.
Приложенията и игрите се запаметяват в телефона, и не могат да бъдат видени, копирани, местени и трити (трити не, но могат да бъдат деинсталирани, като това премахва съответното приложение/игра от паметта на телефона) без руут на телефона.

SIV
Цитирай

Благодаря,но имах предвид някой сайт ?!?
Цитирай

Както казах, използвай форума, за да намериш това което търсиш.

https://www.androidbg.com/forum/topic143...store.html тук има доста сайтове. Колкото до надеждността им, на твоя отговорност. Не може да се гарантира за съдържанието, дали ще работят на мини, дали няма някой зловреден код и т.н.

SIV
Цитирай

krasimiretov написа:Здравейте днес надградих до - 4.1.B.0.587
И немога да се свържа към Wi-fi мрежата си Offtopic Offtopic :mad: Знаете ли какъв може да е проблема?
ЕДИТ: Оправеих го като натиснах забрави мрежата и после написах паролата отново и стана


Ако искате мога да споделя мнения за ъпдейта по-късно.
Колеги и аз надградих до 4.1.B.0.587 и имам същия проблем като колегата с Wi-fi-то но той не се оправя както той го е оправил със забрана и след това наново паролата при мен постоянно се канектва и прекъсва и така постоянно понякога се закачи временно и пак прекъсва след 5 или 10 мин. ползване връщах го и с по стари версий на 2.3.3 на 2.3.4 проблема си остава същия имам лаптоп който също ползвам с рутъра имам и още два телефона които и с тях няма проблем със свързването само при про-то ми се получава моля ако някой може да ми помогне ще съм много благодарен мерси предварително!!!! :capitulation:

Samsung Galaxy S Samsung Galaxy S2 Samsung Galaxy S3 Samsung Galaxy S4 Samsung GalaxyS5 Samsung Galaxy S6 Edge Plus Samsung Galaxy S6/S6 Edge
Samsung Galaxy S7 Samsung Galaxy S8/S8 Plus 
Samsung Galaxy S10 Plus Samsung Galaxy S20 Plus
Samsung Galaxy S20 Ultra Samsung Galaxy S21 Plus Samsung Galaxy Z Flip3 /My collection for the years/
Цитирай

Правиш един Repair през PCC, форматираш картата с памет и рестартираш руутера.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)