Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми и въпроси свързани с Xperia Mini/Pro (ST15i/SК17i)

Колега благодаря ти за бързия отговор но положението е пак същото моля помагайте!!!! Offtopic Offtopic

Samsung Galaxy S Samsung Galaxy S2 Samsung Galaxy S3 Samsung Galaxy S4 Samsung GalaxyS5 Samsung Galaxy S6 Edge Plus Samsung Galaxy S6/S6 Edge
Samsung Galaxy S7 Samsung Galaxy S8/S8 Plus 
Samsung Galaxy S10 Plus Samsung Galaxy S20 Plus
Samsung Galaxy S20 Ultra Samsung Galaxy S21 Plus Samsung Galaxy Z Flip3 /My collection for the years/
Цитирай
Аксесоари

Смени каналите и виж проблема да не е в типа на мрежата. При някой се проявява проблем при преминаването от g на n серията. Там решението е смяна на рутера, или ограничение само до G серията.
Цитирай

Преди месец купих едно Sony Ericsson Xperia Mini черен на жена ми - хубава машинка. През USB го ъпдейтвах до 4.0.4 - 4.1.В.0.587. От време на прояви следния дефект - изключваше по време на разговор. Правих му софтуерен резет, но без резултат. Звънях до магазина да питам за това нещо и те ми казаха, че щом не бил с оригиналния софтуер щели да ми вземат към 15лв за преинсталиране. Искам да попитам дали при положение си е с официалния ъпдейт това е така?
Мисля да купувам такъв и на дъщеря ми, но бял - някой има ли такъв да сподели много ли се цапа и как е за подръжка?
Цитирай

Софтуера ти е официален и оригинален, шом си ъпдейтвал през SUS/PCC.
Цитирай

Цитат:Софтуера ти е официален и оригинален, шом си ъпдейтвал през SUS/PCC.
:bow:
Явно ще се разходя до магазина - може и да не ме е разбрал по телефона човека, ако пък не ще пусна жалба до КЗП.
Цитирай

Обясни му хубаво, че си го ъпдейтвал само с официалните от Sony програми.
Цитирай

Оказа се, че проблема с прекъсването на разговора самоволно е в жена ми - аз го ползвах телефона един ден и нито веднъж не се случи. Сега сложих протектор на екрана и кожен калъф да видим дали пак ще прекъсва разговора :wall:
Цитирай

Някой може ли да ми обясни защо като инсталирам PCC ми изписва това " Sony PC Companion has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience. " :angry: . Няколко пъти го тегля наново и го инсталирам. Защо ми се получава така :wall: ?! Абсолютно същото ми изписва и ако се опитам от самия телефон да го инсталирам като го включа чрез УСБ. Sad
Цитирай

Преинсталирай си Windows-a.
Цитирай

Windows- а ми е преинсталиран преди месец Wink . И какво точно ще се промени ако го преинсталирам?! Немисля че това е начина. Други предложения?!
Цитирай

За неуважението, че се опитвам да ти помогна ще ти отговоря така относно решението на проблема ти:
Почети малко съпорт страницата на Sony mobile и ще си намериш решение на проблема.
Цитирай

Какво неуважение колега?! Само търся решение на проблема си. Ще прочета съпорта и ще пиша ако го оправя.
Цитирай

Nikeca без лог, как да разберем какво точно не работи, че да ти дадем решение? Не си дал оточнения и за това получаваш генерални решения на проблема. Определено дефекта е в твоя телевизор.

ПС: Или дай някакъв лог, че да видим какво става, или диска с windows-а!
Цитирай

Имам проблем с домашния wifi след ъпдеита до 4.0.4 работи две минути и прекъсва рестартирам рутера и пак същата работа със свободните мрежи няма проблем направих hard reset не помага някакви идеи каде може да е проблема
Цитирай

Пробвай един repair през PCC. Ако и тогава не помогне, виж настройките на рутера - канали, b/g/n стандарти и т.н.
Цитирай

и аз да попитам...
От седене по джобовете ми се е надрало стъкълцето на камерата и снимките стават вече едни "мазни"...
Кажете от къде или пък направо сервиз където могат да ми го сменят, защото на няколко места като питах ми предложиха да ми полират сегашното.
А в същото време не искам да остава в сервиз защото има много служебни неща по него - контакти, мейли, документи...
Цитирай

Инициализираш си една парола на локскрийна и няма да имаш ядове с контактите, и т.н. Иначе аз бих ползвал услугите на германовския сервиз.
Цитирай

Здравейте, най-накрая и аз се сдобих с такъв телефон днес... но още днес се появи първият ми проблем... току що го сложих да се зарежда и тъч-а спря да работи... почна автоматично да си влиза и където му падне и не може да се спре... като откача зарядното се оправя... като го включа пак отново полудява... с Android 2.3.4 съм... така като гледам май не е с оригинално зарядно, но не виждам в това да е проблема. Някой да има идеи за решаването ?

Благодаря предварително! Поздрави Smile
Цитирай

Принципно си има леки проблеми с точността на дисплея, когато се зарежда, но такива оплаквания чак са от не оригиналното зарядно.
Цитирай

m0meca написа:Здравейте, най-накрая и аз се сдобих с такъв телефон днес... но още днес се появи първият ми проблем... току що го сложих да се зарежда и тъч-а спря да работи... почна автоматично да си влиза и където му падне и не може да се спре... като откача зарядното се оправя... като го включа пак отново полудява... с Android 2.3.4 съм... така като гледам май не е с оригинално зарядно, но не виждам в това да е проблема. Някой да има идеи за решаването ?

Благодаря предварително! Поздрави Smile

Прегледай тази тема: https://www.androidbg.com/forum/topic397...utoni.html
Цитирай

ChillToucH написа:Пробвай един repair през PCC. Ако и тогава не помогне, виж настройките на рутера - канали, b/g/n стандарти и т.н.

Днес намерих време и след hard reset на минито и рутера проблема остана решението беше в смяната каналите b/g/ без (n) мерси за помоща И нещо полезно всяка мрежа трябва да използват един от непокриващи се канала: 1, 6, или 11 (1, 7, 13 в Европа). След това три мрежи могат да използват едно и също пространство с минимална намеса. Ако не можете да направите това, изберете канали-широко пространство, колкото е възможно. :thumbup:
Цитирай

Здравейте имам проблем със Xperia Mini. Когато набирам телефонен номер автоматично ме препраща към skype. От настройките на повикване всичко е наред,но като се опитам да набера номер от указателя пак се отваря skype. Ще помоля,ако някой има решение на проблема да сподели тук или на Лс. :bow:

OnePlus 3T A3003  Android 9.  OxygenOS 9.0.5
iGO Primo NextGen 9.18.27.687519
Цитирай

Влез в приложения, намери Skype и избери изчистване на настройкитв по подразбиране. Би трябвало да стане по този начин Christmas

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet
Xiaomi Poco X3 Pro Gray



Цитирай

Здравейте аз имам един такъв въпрос относно Sony Ericsson Xperia mini pro (SK17i). Искам да си на правия палитра за Sony Ericsson Xperia mini pro (SK17i) ,но къде ли не търсех но не мога да намеря такава програма. Ако някой има такава програма или знае от къде да си я изтегля моля да постави линк.
Цитирай

Имам xperia mini от 4-5 месеца , не съм много наясно със софтуерната му поддръжка , като проверявам актуализацията от телефона ми изписва, че имам най-новата версия ( 2.3.3 ) , но когато го свързах към лаптопа си ( към Sony PC companion ) ми изписва че е налична нова версия - 4.1.B.0.587 ( може да ви се стори тъпо но , не знам тази актуализация дали е за телефона ми или за програмата на лаптопа ми )
Ако е за телефона ми , бих ви помолила да дадете мнения, дали е добре да го актуализирам , дали става бързо , сама дали ще се оправя .... Благодаря ви !!! Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)