Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми и въпроси свързани с Xperia Mini/Pro (ST15i/SК17i)
#51

Не става. Руутни го с флаштуул.
Но имай в предвид, че ако си с .62 фърмуер няма как да се руутне с никоя програма.
Цитирай
Аксесоари
#52

GH0STFACE написа:Не става. Руутни го с флаштуул.
Но имай в предвид, че ако си с .62 фърмуер няма как да се руутне с никоя програма.


Добре,а също така питах как да накарам програмата SEUS да види у-то??
Цитирай
#53

pstyle1989 написа:
pstyle1989 написа:
GH0STFACE написа:Не става. Руутни го с флаштуул.
Но имай в предвид, че ако си с .62 фърмуер няма как да се руутне с никоя програма.


Добре,а също така питах как да накарам програмата SEUS да види у-то??


Ще може ли някой да ми обясни по-подробно на скайп ??

Успях да го руутна телефончето Smile
Цитирай
#54

Здравейте колеги бихте ли споделили как е звука на ваште телефончета щот моя е тихичак.
Не е от най-шумните Smile Та искам и да попитам дали има някой програмка която да увеличи малко звука на телефончето ще съм много благодарен на бързи и точни отговори :cheers:
Цитирай
#55

Здравейте, получих запитване за нов ъпдейт 4.0.2.А.0.62, свалих го и започнах да го инсталирам, рестартира се, но после изписа, че не можело да инсталира новата версия, тъкмо когато сичко изглежда завършено. Първият ми въпрос е какво да направя за да го ъпдейтна успешно. Тези операции направих с мобилния интернет и без кабел. Друг въпрос - проблем ли е, че в сайта на мтел този модел не е отбелязан в списъка за "настрой телефона си" (когато настройвах интернет и MMS, писах, че е Нео или Арк не помня.
За съжаление и аз се натъкнах на "overheating" проблема (вижте в гугъл и ютуб), който не е толкова проблем на загряване, колкото неконтролираното натискане на сензорните бутони (по скоро бек бутона при мен). Появява се само когато играя игри известно време. Казват, че искало някакво калибриране. Въпросът е дали този проблем се появи чак сега (от декември месец до сега не се беше случвало) заради неуспешният ъпдейт или заради това, че ми смениха дисплея заради дефект. Възможно е новият ми дисплей да не е толкова нов, защото в някакъв форум пишеше, че този проблем ставал при по стао излязли бройки от този модел. И последният ми въпрос е дали има някакво решение на проблема без да се ходи до сервиза и без рутване и т.н., защото не ми се ходи пак до офиса на гет.бг и да чакам още 2-3 седмици. Дали може гаранцията ми да се ползва директно в друг сервиз на СЕ. Къде в софия има оторизирани или официялният сервиз на СЕ
Благодаря ви!

Sony-ericsson Xperia Neo, 4.04
Цитирай
#56

Може би фърмуера, който се е свалял да не се е свалил както трябва през мобилния нет.

Закачи телефона за PCC или SEUS и му дай repair или install.
Цитирай
#57

Здравейте,от снощи жена ми е горд собственик на СЕ Мини,след половин час ровене не можах да разбера от къде и имали възможност да се повикват имена с Бг език и да се пишат съобщения на Бг.има някакъв китайски,английски и езици които въобще не ме вълнуват...!

Sony Xperia Z3 Compact D5803
Цитирай
#58

Отваряш Android Market (Google play store) и си сваляш някаква БГ клавиатура по избор.


Освен това във вградената клавиатура, като влезеш в настройки и езици, трябва да има опция да избереш и БГ.
Цитирай
#59

Да,в настройките има език на писане който е зададен на Български и въпреки това клавиатурата е на Анаглийски и Китайски...явно ще видя зор с този Андроид

Sony Xperia Z3 Compact D5803
Цитирай
#60

На мене някой,ще ми отговори ли на по-горния пост??
Как е при вас звука на телефона колега????
Цитирай
#61

Благодаря колеги,вече си обзаведох минито с Бг клавиатура,имам още един въпрос ,Виждам че телефончето не разполага с услуга да известява по-някакъв начин за пропуснато пивикване или СМС,в настройките няма такава възможно,та някой ако се сблъсквал с такава програмка нека да е сподели...Благодаря! Smile

Sony Xperia Z3 Compact D5803
Цитирай
#62

Ами звука не е от най-силните, но какъв е проблема в това. Поне е малко по-плътен и ясен, защото на стария ми SE W302 беше една слаба пищялка крещяща... За какво ти е sound booster програма, като си има Xloud функция (която за съжаления при максимално увеличение не е толкова ефективна), а и на кой му е запотрябвал крещящ телефон да пръщи от изнемощяване и да досажда на околните. Аз лично някой път бих счупил телефона или носа на някой от тези тарикати, дето са надули някакво пращяща цвърчаща смрад на тихо място. Big Grin

Sony-ericsson Xperia Neo, 4.04
Цитирай
#63

Аз обаче имам проблем. Успях да инсталирам успешно новият ъпдейт, който писах по-горе, но over heating проблема си остана. Сензорните бутони се натискат сами при над 35-6 градуса. Това калибиране може ли да се извърши вкъщи, без някакви по-специялни права (рут, супер потребителски и т.н.)

Sony-ericsson Xperia Neo, 4.04
Цитирай
#64

Здравейте, една моя приятелка има този телефон, но предимно аз се занимавам с поддръжката му Big Grin Та тези дни тя е добавила няколко безполезни приложения в балончетата в краищата на началния екран и се чудех как се премахват. Знам как се добавят, но не намирам начин да ги премахна, а са 4 повтарящи се приложения в балонче. Ще се радвам да ми помогнете Smile Благодаря ви предварително!
Цитирай
#65

Пич... по същия начин по който си го сложил: Задържаш с пръст на шорткъта и го преместваш от балончето на началния екран примерно....или в кошчето.
Цитирай
#66

GH0STFACE написа:Пич... по същия начин по който си го сложил: Задържаш с пръст на шорткъта и го преместваш от балончето на началния екран примерно....или в кошчето.

Не съм пич, момиче съм. И когато си задържа пръста там ми отваря дадените апликации, а не ми дава да ги местя. както и да е, изгледах едно ревю на телефона и видях, че се натиска балона и когато стане голям тогава вече се местят. Иначе просто отваряш приложението.
Цитирай
#67

:facepalm: Моя грешка, заправих че си от другия бряг Smile

А къде видя аз да казвам да задържиш на балончето с пръст? Точно това ти казах, задръж на шорткъта (иконата).
Цитирай
#68

GH0STFACE написа::facepalm: Моя грешка, заправих че си от другия бряг Smile

А къде видя аз да казвам да задържиш на балончето с пръст? Точно това ти казах, задръж на шорткъта (иконата).

Просто не знаех, че преди това трябва да натисна балончето, това е.. Smile
Цитирай
#69

Какво чете този document viewer, който има xperia mini?Чете ли pdf, doc и xls на кирилица?
Цитирай
#70

Чете да, само за pdf не ги аутофитва винаги, но какво му е важното, като можеш да си инсталираш каквото си поискаш.

Sony-ericsson Xperia Neo, 4.04
Цитирай
#71

Това сигурно важи и за други телефони. Можете ли да ми обясните как да настроя календара си при отваряне да показва направо месечният изглед. Преди си беше така, сега не можах да разбера как се стана, че ми показва шърво седмичния изглед.

Sony-ericsson Xperia Neo, 4.04
Цитирай
#72

mita6ki написа:Това сигурно важи и за други телефони. Можете ли да ми обясните как да настроя календара си при отваряне да показва направо месечният изглед. Преди си беше така, сега не можах да разбера как се стана, че ми показва шърво седмичния изглед.

Рестартирай телефона и премахни уиджета на календара.Поне при мен помага.Няма настройка,при която да излиза направо месечния изглед.

Huawei P9 Lite
Iphone 7 Plus
Цитирай
#73

Срам не срам да попитам, може аз да греша , но ,не успях да стартирам .avi фаил (За Xperia mini говорим). Светна ми ,че може да е до някое липсващо приложение ,кодек, ........или аз като новак греша. Smile, а и как да свикна като не мога да се вредя от "жената".С приложенията съм още на вие,и ви моля за малко съвет.

SE Experia Mini Pro
Цитирай
#74

stesla написа:Срам не срам да попитам, може аз да греша , но ,не успях да стартирам .avi фаил (За Xperia mini говорим). Светна ми ,че може да е до някое липсващо приложение ,кодек, ........или аз като новак греша. Smile, а и как да свикна като не мога да се вредя от "жената".С приложенията съм още на вие,и ви моля за малко съвет.

Свали си читав видео плеър от маркета(play store). Аз ползвам moboPlayer.

LG Nexus 4 | 8GB | Black | 4.4.4 stock
Всичко е на нервна почва
Цитирай
#75

Здравейте,
Искам да си взема телефон и се ориентирах към Хperia. Търсих Х8, но са се изчерпали наличностите :/ Mini се вписва във финансовите ми възможности, но прочетох доста негативни мнения относно този модел. Много хора се оплакват от прегряване и проблем с back бутона. Дали това е поправимо с някакъв софтуерен ъпдейт? Не са малко парите, особено като никога не съм харчил толкова за телефон и силно се надявам така предварително да не се прецакам..
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)