Анкета: Използвате ли TikTok? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Използвам го, много ми допада
1.82%
1
1.82%
Не го използвам, защото не намирам нищо интересно там
72.73%
40
72.73%
Използвам го, има голяма доза простотия, но и забавни неща
12.73%
7
12.73%
За кратко го използвах и не ми допадна
9.09%
5
9.09%
Използвам го, но само за да гледам какво правят известните
3.64%
2
3.64%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Използвате ли TikTok?
#26

При децата е трудно, едно като го има, значи трябва да го имат всички.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
Аксесоари
#27

Зарибихте ме. Инсталирах го да видя за какво става въпрос. Амиии, само разни фейк скечове и кифли от 2та пола. No nudity. Деинсталирах го.

Gesendet von meinem ELE-L29 mit Tapatalk
Цитирай
#28

Навреме си се отказал.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#29

https://mobilebulgaria.com/news/microsof...ok-v-sasht Добре че ще го купи Microsoft, иначе щеше да стане като с Huawei.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#30

То там нещата са още на кантар, поне така четох. В света има нисши завсичките тези чат приложения, макар че тук се порзват основно месинджър, вайбър, уацъп и разбира се ай меседж. Повечето от немасовите чатове се ползват от 1--16 годишни младежи, естествено че съдържанието е пълен траш ... ама това си е мое мнение!

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#31

След три години от създаването на анкетата приложението стана още по-полулярно, дори Facebook, Instagram, YouTube и други промениха структурата на приложението си, за да привличе аудиторията на TikTok.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)