Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

OnePlus Nord - Лични впечатления и коментари
#26

(2020-07-29, 13:09:12)Kn0cK3r написа:  Това с връщането на стар телефон е супер набутвация.Ако си тарикат - ще си го продадеш в олх.

Какво значи да си тарикат? Не виждам нищо тарикатско да си продадеш телефона на цена отговаряща на състоянието му и ако е запазен да зарадваш купувача, да си тарикат за мен значи да търсиш начин да излъжеш, че да си напред с 50-60 лв и после другия да бере нерви по сервизите, ако това е да си тарикат, ми не мерси.

NeXus 5  ---> NeXus 5X | Pixel 5 Sorta Sage[Изображение: rh3XAulR_t.jpg]






[-] 1 потребител изказва благодарност на Nikola.Kolew за това мнение:
  • alexbg67
Цитирай
Аксесоари
#27

Това е грубото название за тарикат. По-скоро вместо да се набутваш, и да го дадеш на безценица, но веднага, по-добре да го продадеш по-късно, но за повече пари.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#28

(2020-07-29, 11:39:59)user32 написа:  ....Така,че ако някой има стар апарат и иска нов пак е някакъв вариант да се купи по евтино.
Имам такъв, но за съжаление приемат за бартер само определени брандове, така че това не е вариант.

 
Цитирай
#29

(2020-07-29, 13:24:13)Nikola.Kolew написа:  Какво значи да си тарикат? Не виждам нищо тарикатско да си продадеш телефона на цена отговаряща на състоянието му и ако е запазен да зарадваш купувача, да си тарикат за мен значи да търсиш начин да излъжеш, че да си напред с 50-60 лв и после другия да бере нерви по сервизите, ако това е да си тарикат, ми не мерси.

Тълкованието ти е по-скоро към думата "мошеник".

Имах предвид ако си по-хитър, че ще го продадеш в олх, от колкото да го дадеш обезценен на Oneplus.

Iphone 4S > Galaxy S3 > Nexus 4 > LG G2 > Note 4 >  S6 Edge > iPhone 6> S6 Edge Plus > S7 Edge > Xiaomi Mi8 > Huawei Mate 20 Pro > OnePlus 8 Pro -> OnePlus 9 pro
Цитирай
#30

Очаква се Always-on Display да се появи в OxygenOS 11 на базата на Android 11.
[Изображение: 0a56d9adf05cfce193af24b8070ae681-full.jpg]
Източник: >>>>>>

 
Цитирай
#31

(2020-07-29, 14:44:18)Kn0cK3r написа:  Тълкованието ти е по-скоро към думата "мошеник".

Имах предвид ако си по-хитър, че ще го продадеш в олх, от колкото да го дадеш обезценен на Oneplus.
Абе точно за тарикат говорих, но както каза колегата по-горе от негативното и тълкувание. Като цяло масово в олх се навъди с такива и за това реагирах така импулсивно, но просто не съм те разбрал правилно. Естествено без лоши чувства. Angel

NeXus 5  ---> NeXus 5X | Pixel 5 Sorta Sage[Изображение: rh3XAulR_t.jpg]






[-] 1 потребител изказва благодарност на Nikola.Kolew за това мнение:
  • Kn0cK3r
Цитирай
#32

(2020-07-29, 12:28:52)dada_ написа:  Колега за onplus 1 ли говориш, защото за него дават 10евро.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
Е тука доста се изложих! Гледах го преди няколко дни рано сутрин сънен с кафето. Даже си направих скриншот на ПЦто, защото доста се чудих как така китайчетата ще дадат толкова много! От друга страна десет кинта си е подигравка, може би за това подсъзнателно съм изключил възможността да са 10€ само ! Яко тролнах в темата с тия 100€,извинявам се колеги.
[-] 1 потребител изказва благодарност на user32 за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#33

Изглежда част от първите бройки от новия OnePlus Nord изглежда проблеми, който се проявява като лилав отенък на екрана и изкривяване на цветове при ниски нива на яркост.
[Изображение: 3105f7dd0459b6d7439e1aa7bc814e50-full.png]
Източник: 
>>>>>>
Иначе за най-нетърпеливите фенове на цена от 970 лв. - Цък

 
Цитирай
#34

Тея пук от Ситител за 970 лв  Bu Lol Lol
С промоцията от Емаг беше 720 лв, нещо ги е ударило слънцето май.
Мисля това да е следващия ми тел.
Ясно ли е вече коя от веригите за техника ще го продава?
Цитирай
#35

OnePlus Nord - поглед отвътре.

 
Цитирай
#36

https://www.notebookcheck-ru.com/Obzor-s...531.0.html

(DC dimming) здесь отсутствует ...
Цитирай
#37

При онлайн търговците цената на OnePlus Nord вече и на 880 лв. - Тап

 
Цитирай
#38

Видео ревю на български.

 
[-] 3 потребители изказват благодарност на NoMaD за това мнение:
  • Be6i4, kate_shemeta, vassetz
Цитирай
#39

Аз ли се бъркам или в дръгите ревюта, които гледах в кутията имаше още 3 протектора за гърба ?
Цитирай
#40

Онова с 3те калъфа е пакет, който от one plus изпращат на по-известните ютубъри за ревю.
[-] 1 потребител изказва благодарност на the7one за това мнение:
  • kate_shemeta
Цитирай
#41

Тая кутия все едно е на iPhone 3G, защо я направиха толкова голяма, като целта е да стават все по-малки.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#42

И като стана въпрос за кейсове, едно интересно решение.
[Изображение: 2a873bca0df5b79f34c2d2715d4dc510-full.png]
Източник: >>>>>>

 
Цитирай
#43

Добро решение с дебела цена .
Цитирай
#44

OnePlus Nord и Google Pixel 4a - първи тестове със Speed Test G.

 
Цитирай
#45

(2020-08-04, 07:54:10)NoMaD написа:  OnePlus Nord и Google Pixel 4a - първи тестове със Speed Test G.
линка си го дал към https.com

Изпратено от моят SM-J600FN с помощта на Tapatalk

Galaxy S2 > Xperia M4 aqua > Xiaomi Mi5 > Galaxy S9
Цитирай
#46

А инфо дали ще се продават слушалките 
One plus buds?
И инфо има ло кой оператор ще го предлага?
Цитирай
#47

OnePlus Nord и LG Velvet - Тест камера.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • totto
Цитирай
#48

В алито  ми излиза 318€  (8рам-128мб). ЦЪК  с купон NORD30 (доставка до Испания, не съм в БГ)
Цитирай
#49

При мен излиза: about:blank#blocked

 
Цитирай
#50

Oneplus Nord

това излиза от линка в горния пост. 

$399
$22.11 to Bulgaria via DHL

не намирам купона за отстъпката обаче. Оправих се, не трябва да има избрани други купони, за да работи NORD30. Тотал $391 с доставката (~650-660 лева).
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)