Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

OnePlus Nord - Лични впечатления и коментари

не пиша IMEI на линка който ми дадохте и пише че патува към сервиза
Цитирай
Аксесоари

От колко дни така?
Цитирай

Ot 5 6 дена е така и почвам да се съмнявам ,че ще стане нещо.Прехвърлен е към някаква Софийска фирма след това е пратен от нея към Полша.Телефонът съм го дал на 30.10. вече 12 дена не е отишъл...
Цитирай

Колеги,малко ъпдейт на ситуацията с моя Nord.дадох го за гаранционно обслужване за смяна на екран поради лилавеещият екран,днес го плучих еми родих се няма и помен от лилави зелени пимбяни неща.Да се знае че проблемът е Hardware.
Цитирай

Моя зеленее, но е супер да се знае, че може да се оправи.
За сега ще си го ползвам така.

Радвам се, че продавача е признал това в гаранцията си!

Sent from Moon

OnePlus Nord
T-Mobile HTC HD2; SE Neo; Galaxy S2; Moto G ; Nexus 4, Xiaomi Mi4; Huawei P9 lite (dual), Xiaomi Mi6
Цитирай

Е и новият екран леко зеленее ,ама тва вече е software,и са омазали бая яко светлината да прикриват някакви неща.Важното е че няма лилаво и не дразни то новият Iphone 12 PRO MAX ,има проблем със зеления отенък камо ли NORd Smile.Иначе признават гаранцията не сме в Индия Smile
Цитирай

В теста на DxOMark, OnePlus Nord отбеляза 108 точки, като изпревари iPhone XS Max (106), Oppo Find X2 Neo (105), Samsung Galaxy Z Flip, но те не бяха достатъчни, за да победи Google Pixel 4a (111), Xiaomi Mi 9 (110), Apple iPhone 11 (109), Huawei P20 Pro (109).

Източник:>>>>>>

 
Цитирай

Колеги, някой знае ли дали ще се появи българско меню в някой от следващите ъпдейти? При мен няма или аз не го откривам.....Не че е някаква болка за умиране но ми е любопитно  Smile
Цитирай

https://mobilebulgaria.com/news/oneplus-...-balgarski Да, ще има.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

То има български от поне 2 ъпдейта насам.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

(2020-11-30, 18:22:45)CursedSoN написа:  То има български от поне 2 ъпдейта насам.

Колега, за меню на БГ става въпрос. Тука се добавят езиците но това не променя менюто. Това от скрийншота съм го направил още в самото начало но менюто си седи на Английски. Възможно е аз да не правя нещо правилно но при мен няма за сега. С последния ъпдейт съм. Ако си с БГ меню, би ли споделил скрийн  Smile

(2020-11-30, 18:14:29)hazART написа:  https://mobilebulgaria.com/news/oneplus-...-balgarski Да, ще има.

Дано, не че ми е зор. Странно е телефон от оператор да няма меню на БГ  Smile
Цитирай

Те копираха от iPhone, но пуснаха и среден и бюджетен клас, защото няма как само флагмани, все пак с Android не са само те и бюджетните и средните класове ги насочиха към по-бедните региони като нашия, но за другите имаше техните си езици, а за нашия не и решиха да го добавят.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Аз съм с OnePlus 8T и имам българско меню, оставих само български език
Цитирай

Радвай се тъй като си с предварително инсталиран андроид 11 , ние с старите щайги ще почакаме Big Grin
Цитирай

(2020-12-01, 17:20:07)RadostinGD написа:  Аз съм с OnePlus 8T и имам българско меню, оставих само български език

Предполагам, че защото е по-висок клас, колега. Не, че езика трябва да върви с класа на телефона.......Единствено ме дразни, че оператор (А1) предлага устройство без БГ меню, но пък ги няма "брандираните" приложения, които така или иначе не ги използвам, което за мен е по добър вариант. Говоря "операторските", иначе и OnePlus са кривнали от чистия Андроид.
Цитирай

Класа няма значение просто всичко тръгна от Норда тъй като започнаха официално да го продават в БГ и няма как да не предложат и езика за съответната страна и от съпорта потвърдиха ,че с андроид 11 ще бъде добавен БГ език за всички Smile Отделен е въпроса кои ще получи ос11.
Цитирай

(2020-12-01, 17:40:27)yordan4002 написа:  Класа няма значение просто всичко тръгна от Норда тъй като започнаха официално да го продават в БГ и няма как да не предложат и езика за съответната страна и от съпорта потвърдиха ,че с андроид 11 ще бъде добавен БГ език за всички Smile Отделен е въпроса кои ще получи ос11.

Да, навсякъде чета, че Норд ще се предлага с БГ, даже информация от Август но при мен няма. Вероятно с 11 ще добавят или аз не правя нещо, като хората.......Телефона ми е на около месец и с последния ъпдейт.
Цитирай

Ето снимка


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

(2020-12-01, 18:23:16)CursedSoN написа:  Ето снимка

Супер Smile Явно аз не правя нещо, като хората. Би ли показал от къде успя и как, малко глупав въпрос но явно нещо не мога да се справя Bu
Английския, махна ли го за да тръгне? При мен е 1. Английски 2. Български с по две чертички накрая, които не са активни....сиреч не мога да задам кой да е водещ.....Благодаря предварително Smile
Цитирай

Сложи си български на първо, тогава ще стане.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

(2020-12-02, 13:32:58)hazART написа:  Сложи си български на първо, тогава ще стане.

А трия ли Английския? И ако не как да го сложа БГто на първо място?
Цитирай

Махни го, да.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • Abstract
Цитирай

(2020-12-02, 13:37:34)Abstract написа:  А трия ли Английския? И ако не как да го сложа БГто на първо място?

Готово, стана! Много благодаря Angel

(2020-12-02, 13:38:37)hazART написа:  Махни го, да.

Стана, много благодаря, колега  Smile
Цитирай

Честито.  Big Grin Smile

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • Abstract
Цитирай

(2020-12-02, 13:39:40)hazART написа:  Честито.  Big Grin Smile
Dance Storstark
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)