Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Oneplus Nord или 7Т pro.
#1

Здравейте,голямо чудене стана с тия телефони сега се спрях на тези два.Парите не са проблем.
Продадох си Ноте 9 и сега търся нов телефон .Мислех да взема С 20 ултра и се отказах заради мизериите на самсунг с процесора искам да  е със снапдрагон не ексинос и се отказвам от самсунг с тая корона в момента не мога да го докарам от Америка.1+8 про не искам заради проблемите му с дисплея,1+8 не ми харесва много бюджетен телефон  е и скапан дисплей като резолюция . 1+8 Lite трябва да се казва нищо не става от него забили му един 865 и до там това е за това сега е на цената на 7Т про.Изглежда ми като по зле от 7Т про.1+8Т про не ми се чака и останаха само 2 варианта.
Норд или 7Т про. 
Ще се ползва за ютуб,музика и сърф най-много и снимки и видео на децата.
Мисля ,че Норд ще е най-добре за мойте нужди ама с без стерео спиикър ще ме дразни яко сигурно.На 04.08 ще го има в магазина и ще го тествам.Може с маджиск да стане и стерео по нататък.
Знам П30 про е много добър камера ,батерия и процесор ама хуавей не искам също нещо по стоково ми се иска.
Дали съм капризен не знам .
Вие кой бихте избрали от двата Норд или 7Т про.
Благодаря,Ви.
Цитирай
Аксесоари
#2

От Норд, 7Т Про, 8 и 8 Про, първият е най-слабо изпълнение. Като нито една от разделителните способности не е скапана, просто едната е по-висока от другите.

Имаш право да се притесняваш от проблемите с дисплея на 8 Про, а минусите и плюсовете на 7Т Про и 8, за мен поне, дават победата на 7Т Про: малко по-стар, но не и стар SoC, но по-хубав дисплей и по-добри камери. Лек минус му е по-малката батерия, но така или иначе е достатъчно голяма и по-бавната и съответно недотам практична изскачаща камера, която обаче не ти заема от дисплея, ако за теб тези две неща са от значение.
[-] 1 потребител изказва благодарност на fifth_root за това мнение:
  • veskostoev
Цитирай
#3

(2020-07-24, 01:57:42)fifth_root написа:  От Норд, 7Т Про, 8 и 8 Про, първият е най-слабо изпълнение. Като нито една от разделителните способности не е скапана, просто едната е по-висока от другите.

Имаш право да се притесняваш от проблемите с дисплея на 8 Про, а минусите и плюсовете на 7Т Про и 8, за мен поне, дават победата на 7Т Про: малко по-стар, но не и стар SoC, но по-хубав дисплей и по-добри камери. Лек минус му е по-малката батерия, но така или иначе е достатъчно голяма и по-бавната и съответно недотам практична изскачаща камера, която обаче не ти заема от дисплея, ако за теб тези две неща са от значение.

Благодаря, на него се спрях първо 7Т про като за момента предна камера почти не ползвам не съм селфи фен.
И дупка в екрана не е много приятна нещо не мога да и свикна все там са ми очите де да знам.
5 часа скриин тайм ще прави мисля до 6 което е задоволително.
1 година ще е добре май да го ползвам после ще го подаря или продам докато нещо по добро излезе .
За 2020 нищо свестно няма уж с тия херцове и тия бързи памети и сторидж скорости и нищо и Гугъл пиксел  се насраха пак един телефон не направиха най после и не казват и кога ще го обявят и пак ще е с насрана 3000 батерия и 2018 дизайн с по 1 см рамки.Преди 3 дни продадох Пиксел Хл 32  на сума години и не лагваше за 300 лева.Как няма нещо като го видиш да ти хареса и да идеш до магазина и да го купиш ами все от тук и там да правиш компромиси да вземеш нещо ,което там да кара докато излезе нещо друго без да имаш усещането ,че си взел най-доброто и си доволен без да викаш абе айде после ще го сменя за сега е добре.

Аз ли остарявам и ставам капризен не знам.

No phone.
Цитирай
#4

Ако няма да мъчиш много предната камера естествено 7t pro... 5g тука не знам кога ще има честно да ти кажа. Може би докато остарее nord-a Big Grin Даже мисля, че този модел ще последва брат си 1+X. А и стерео-то ще е по-добре за тубата и слушане на музика.

Изпратено от моят SM-J600FN с помощта на Tapatalk

Galaxy S2 > Xperia M4 aqua > Xiaomi Mi5 > Galaxy S9
[-] 1 потребител изказва благодарност на cemkov за това мнение:
  • veskostoev
Цитирай
#5

@veskostoev щом харесваш чистият андроид, обърни внимание на Motorola Edge - според мен е по добър от Nord.
https://www.gsmarena.com/compare.php3?id...one3=10289
[-] 1 потребител изказва благодарност на Гост за това мнение:
  • veskostoev
Цитирай
#6

Да 5g не ми е проблем 4g ми стига до 80 мегабита стига за всичко. Моторолата изглежда добре ама много са я надценили 700 евро са я пуснали при нас като я гледам 500-550 макс трябва да е. Днес ще ходя да видя пак 7Т про.

No phone.
Цитирай
#7

7Т про. Флагмански процесор, по-добра камера.

Sent from my HD1900 using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на whitehart за това мнение:
  • veskostoev
Цитирай
#8

(2020-07-24, 02:21:36)veskostoev написа:  Благодаря, на него се спрях първо 7Т про като за момента предна камера почти не ползвам не съм селфи фен.
И дупка в екрана не е много приятна нещо не мога да и свикна все там са ми очите де да знам.
5 часа скриин тайм ще прави мисля до 6 което е задоволително.
1 година ще е добре май да го ползвам после ще го подаря или продам докато нещо по добро излезе .
За 2020 нищо свестно няма уж с тия херцове и тия бързи памети и сторидж скорости и нищо и Гугъл пиксел  се насраха пак един телефон не направиха най после и не казват и кога ще го обявят и пак ще е с насрана 3000 батерия и 2018 дизайн с по 1 см рамки.Преди 3 дни продадох Пиксел Хл 32  на сума години и не лагваше за 300 лева.Как няма нещо като го видиш да ти хареса и да идеш до магазина и да го купиш ами все от тук и там да правиш компромиси да вземеш нещо ,което там да кара докато излезе нещо друго без да имаш усещането ,че си взел най-доброто и си доволен без да викаш абе айде после ще го сменя за сега е добре.

Аз ли остарявам и ставам капризен не знам.

Ами аз от поне 2, да не кажа 3 години твърдя, че флагманите са все някак... с нещо куцо - я параметър, я дизайн, я неоправдана цена.
[-] 1 потребител изказва благодарност на fifth_root за това мнение:
  • veskostoev
Цитирай
#9

Според мен го правят нарочно. Никой няма интерес от пускането на пазара на перфектния смартфон. Все трябва да има нещо, за да може след време да си купиш друг. Така работи индустрията.

Sent from my HD1900 using Tapatalk
[-] 2 потребители изказват благодарност на whitehart за това мнение:
  • fifth_root, veskostoev
Цитирай
#10

(2020-07-24, 11:00:03)whitehart написа:  Според мен го правят нарочно. Никой няма интерес от пускането на пазара на перфектния смартфон. Все трябва да има нещо, за да може след време да си купиш друг. Така работи индустрията.

Същевременно в средния клас те заливат с избор, че чак до дилема да стигнеш. Да, с някакви минуси спрямо горния, но често са пренебрежими, а и го разкарваш след година, не си се набутал много и вземаш нов - я среден, я топ.
[-] 1 потребител изказва благодарност на fifth_root за това мнение:
  • veskostoev
Цитирай
#11

Новия тред е новите модели да са на все по-висока цена, не както преди новия флагман да е на цената на миналогодишния. Лошото е, че от както баннаха Хуавей, сега и от Шаомито почнаха да надува цените. Последната им презентация беше точно насочена към европейския пазар. Тука могат да си продават телефоните на по-висока цена, не като в Индия примерно.

Изпратено от моят SM-J600FN с помощта на Tapatalk

Galaxy S2 > Xperia M4 aqua > Xiaomi Mi5 > Galaxy S9
[-] 1 потребител изказва благодарност на cemkov за това мнение:
  • veskostoev
Цитирай
#12

Да ,Шаомито надуха цените Поко2 750 евро при нас е бая пари не е като Поко1 станаха и те голяма работа вече.Норд като гледам е перфектен за това което плащаш всичко е точно оценено .

No phone.
Цитирай
#13

OnePlus 7T Pro е за предпочитане.
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • veskostoev
Цитирай
#14

Да,май нещата клонят към 7Т про за сега като цена и качество май е най-доброто в момента.

No phone.
Цитирай
#15

7Т Про естествено, Норда е леко недоразумение. Вярно, че цената е ОК, ама има там една основна камера що-годе добра и другите ей така да ги има за бройката. Общо взето са се опитали да предложат новата "мода" - 90 херца в средния клас. Про-то поне предлага пълен (почти) пълен пакет откъм хардуер и, ако ще го ползваш по-дълго време, определено 7Т Про-то откъм хардуер ще е по-добре а дълго ползванр. Не, че с Норда не можеш 2, дори и 3 години да изкараш. Просто 7Т Про-то е по future-proof. Smile

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
[-] 1 потребител изказва благодарност на nowhere за това мнение:
  • veskostoev
Цитирай
#16

Разбира се че OnePlus 7T Pro, защото е флагман и няма компромисите, които има OnePlus Nord, също и другите характеристики са му по-добри.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#17

Преди малко взех 7Т про за 630 евро .
Първи впечатления много добри телефона е перфектен за моите нужди.
Благодаря ,много ми помогнахте с избора.Имаше само синия модел .Без малко да замине дисплея директно след покупката ?.Отидох с детето в парка и викам докато то си играе да направя първоначалните настройки и както си седя на пейката един камък детето хвърли на горе колкото яйце без да го видя и прас по дисплея.Стана дупка на протектора и викам айде честито замина.Като отлепих протектора дисплея е здрав много се изненадах.


Прикачени файлове Миниатюри
           

No phone.
Цитирай
#18

Честито! Все така безаварийно да го ползваш. Smile

Sent from my HD1900 using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на whitehart за това мнение:
  • veskostoev
Цитирай
#19

С анимации намалени на 0,5 е самолет.

No phone.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)