Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Избор между Htc u12+,Google Pixel 2 и Oneplus 5t
#1

И трите са втора употреба,на цена около 300лв.,като ХТС то е най-запазено.Принципно съм фен на тайванците и клоня към 12 ката,но все пак дет се вика искам второ мнение
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз съм с HTC U12+ и за близо 2 години не съм имал никакви грижи с него - много е пъргав, хубав звук има, снима прилично.
Имай предвид, че чакаме още Андроид 10 - вече са много зле от към поддръжка.
Но като цяло телефонът върви безгрешно с изключение на разговорите на високоговорител - отсрещната страна чува много слабо.
Ако те интересува нещо конкретно, питай.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Гост за това мнение:
  • waspa
Цитирай
#3

(2020-07-26, 21:12:34)Vi70 написа:  Аз съм с HTC U12+ и за близо 2 години не съм имал никакви грижи с него - много е пъргав, хубав звук има, снима прилично.
Имай предвид, че чакаме още Андроид 10 - вече са много зле от към поддръжка.
Но като цяло телефонът върви безгрешно с изключение на разговорите на високоговорител - отсрещната страна чува много слабо.
Ако те интересува нещо конкретно, питай.
А батерията как се представя?
Цитирай
#4

Зависи как го ползваш. Аз не ползвам социалните приложения и 2 дена с 5-7 ч. СОТ мога да приключа - абсолютно всичко е пуснато, висока резолюция и само на мобилни данни - сутрин се пускат и вечер се изключват.
Едни 4-5 часа може да очакваш, ако го тормозиш, но за 30 мин. зарежда 50% така че не е страшно.
Цитирай
#5

Това звучи добре.Сега съм с 10 ката на хтс и батерията след две години я смених.Много си го харесвах до миналата седмица,когато паметта му умря.Без никакви индикации,просто си изгасна и дотам.
Цитирай
#6

Аз лично очаквам с Андроид 10 да подобрят още батерията, както направиха и с Андроид 9. С 10-та ще оправят и бъга с високоговорителя - и сега има възможност, ако се пише на полският съпорт и пращат индивидуален ОТА ъпдейт.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Гост за това мнение:
  • waspa
Цитирай
#7

Според моите виждания,от трите най добър е HTC12+,и камерата му е добра,а може да му се инсталира гугъл камера за още по добри снимки.Ползвал съм 2 години и половина HTC 10 и не съм имал оплаквания от него,даже го продадох на човек който имаше същия,вземаше го за синът му.
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • waspa
Цитирай
#8

За снимки Пиксел по-добър няма,вече за батерия е друга тема.Моян Пиксел е на 3 години с оригиналната батерия , повече от 4 часа не става но е разбираемо.HtC нямам мнения тъй като не съм имал от новите ,преди години бяха хит.

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на tiesto_pld за това мнение:
  • waspa
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)