Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Избор на телефон до 600лв.
#1
Question 

Здравейте! Обмислям смяната на Самсунг Galaxy S7 Edge с нещо ново. Бюджета е до 600лв. Това което ми е приоритет е главно батерията и оптималната плавна работа на телефона за този бюджет.  Спрял съм се конкретно на два модела - Xioami Redmi Note 9 Pro и Motorola One Fusion+. Като цена и спецификации са на кантар. 
Това което ми допада в Redmi-то е IR порта, по-голям избор на персонализация, а това което не ми допада в Redmi-то е дупката с камерата и сянката от нея по дисплея.
 Моторолата пък ми допада с това, че няма прорез за предната камера, но пък си няма компас сензор и отключване с лице. 
Някой от Вас да има наблюдения спрямо тези модели?
Цитирай
Аксесоари
#2

Ще правите даунгрейд до Редми серията?!

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай
#3

ZTE Axon 10 pro или Xiaomi mi mix 3 5g. И двата са със Snapdragon 855 процесор и около 300-350 Евра.

Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk
Цитирай
#4

Mi mix 3, но да не е 5g. Скоро попаднах на статия, че китайците зарязват софтуерната му поддръжка, защото са продали много малко бройки. Щяло да има само секюрити пачове.

1916 
Цитирай
#5

(2020-07-28, 20:28:14)airbus написа:  Ще правите даунгрейд  до Редми серията?!

Защо да е downgrade?  S7 edge вече ми изглежда доста ретро спрямо съвременните смартфони. Не е толкова плавен и бърз, батерията и тя вече се е предала. Така и не преглътнах тези извивки.
Цитирай
#6

Motorola и това Redmi са еднакви, по-скоро гледай кой ти допада външно и софтуерно.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#7

Huawei Nova 5t също е в този ценови клас и е с флагмански процесор.
Цитирай
#8

Mi 9T също е опция.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)