Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Здравейте имам колебание м/у Samsung note10+ И Huawei p40 pro
#1
Question 

Здравейте! Нова съм в този форум четох доста по темите за Samsung-a и Huawei и съм малко объркана кой от двата .При самсунга ме притеснява бъртерията и прегряването а ме блазни писала и екрана , а хуавей не съм пробвала и чувам доста приятни отзиви от марката малко само ме притеснява това с Гугъл .. Какво бихте ме посъветвали вие ? Надявам се да не дъм нарушила някакви правила с пускането на тази тема Angel
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз съм за Самсунга. Най-малкото заради поддръжката на GMS. Другия месец излиза Ноут 20, така че цената на 10 серия ще падне още малко по магазините

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
[-] 2 потребители изказват благодарност на GodPetar за това мнение:
  • android_97, fifth_root
Цитирай
#3

Липсата на google play store е сериозен недостатък и това е добра причина да се избягва закупуването му. Твърдо Самсунг.

Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на p_v_a за това мнение:
  • fifth_root
Цитирай
#4

Мнение за 10+ не мога да дам, не съм го ползвал, ползвам 40 про, гугъл се инсталира, аз не съм, и ми липсва единствено до някъде гугъл снимки. Това че съм с Хуауея не значи че е по-добър, за моите нужди е перфектен, не съм му спрял абсолютно нищо, не съм намалял и резолюцията на дисплея, батерията е чук, камерата също се справя много добре. Съвета ми е да ги погледнеш в магазин, да прецениш на място, размера в ръката ти как ще е, и да решиш с кое можеш да направиш компромис. Успех.

Изпратено от моят ELS-NX9 с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
Цитирай
#5

(2020-07-29, 19:02:03)vovalinder написа:  Мнение за 10+ не мога да дам, не съм го ползвал, ползвам 40 про, гугъл се инсталира, аз не съм, и ми липсва единствено до някъде гугъл снимки. Това че съм с Хуауея не значи че е по-добър, за моите нужди е перфектен, не съм му спрял абсолютно нищо, не съм намалял и резолюцията на дисплея, батерията е чук, камерата също се справя много добре. Съвета ми е да ги погледнеш в магазин, да прецениш на място, размера в ръката ти как ще е, и да решиш с кое можеш да направиш компромис. Успех.

Изпратено от моят ELS-NX9 с помощта на Tapatalk

Благодаря ! И аз тва мисля че май на място ще де реши повече клоня към хуавей въпреки гугъла имам айфон и ако имам нужда от някой от тях винаги мога да ги ползвам от айфона . Притесняваме се за ютуба дали ще успея да го инсталирам и отделно че нашите ще си вземат като моя телефон и че трябва и там да се заема и става една .. голяма дилема за телефон  Big Grin Bu
Цитирай
#6

Инсталираш си youtube vanced без реклами от сайта им,който и телефон да избереш.
Цитирай
#7

За снимки аз говоря, другото съм го решил.

Изпратено от моят ELS-NX9 с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
Цитирай
#8

Аз давам съвет на Ro 94.А за снимки на гугъл не знам с какво може да се замести.


Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P30
Цитирай
#9

Ползвал съм два Ноута, два Мейта и Р30 про. Много силно препоръчвам Самсунг. Щом идваш от Ейпъл погледни и 1+ телефоните. Тяхната оксижен ос е доста близка.
Цитирай
#10

Samsung Galaxy Note 10+ няма проблеми с батерията и загряването. За S20 серията се отнася това, но и там е малко пресилено май.
Samsung Galaxy Note 10+ е по-стар модел, но пък няма слаби места. И сега му е паднала цената.
Huawei P40 Pro има по-добра камера, сигурно и батерия, но той е и по-нов. За Google Play има интернет и ще се оправиш, но известията колко навреме ще идват, не се знае.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#11

Ако си от тези дето вадят телефона от кутията и се ползва определено самсунга, иначе Р40про е добра алтернатива.
Цитирай
#12

(2020-07-29, 21:37:19)hazART написа:  Samsung Galaxy Note 10+ няма проблеми с батерията и загряването. За S20 серията се отнася това, но и там е малко пресилено май.
Samsung Galaxy Note 10+ е по-стар модел, но пък няма слаби места. И сега му е паднала цената.
Huawei P40 Pro има по-добра камера, сигурно и батерия, но той е и по-нов. За Google Play има интернет и ще се оправиш, но известията колко навреме ще идват, не се знае.

Какво имаш предвид с известията ? На кой приложения . Ако не е проблем да питам  Rolleyes
Цитирай
#13

Тъй като го теглиш Google Play пиратски, е нормално да не работи и синхронизира всичко, както е при телефоните, които идват с Google Play, а това тук го четох някъде, че закъсняват известията.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#14

(2020-07-30, 14:06:07)hazART написа:  Тъй като го теглиш Google Play пиратски, е нормално да не работи и синхронизира всичко, както е при телефоните, които идват с Google Play, а това тук го четох някъде, че закъсняват известията.
Ако го взема този телефон определено нямам намерение да тегля Гугъл ..   Rolleyes
Цитирай
#15

Има алтернатива за магазин, аз тегля през aurora, поне засега всичко е наредSmile
Цитирай
#16

(2020-07-30, 15:48:18)vovalinder написа:  Има алтернатива за магазин, аз тегля през aurora, поне засега всичко е наредSmile
Като изтеглиш Google приложение от подобен магазин, актуализациите на приложенията редовни ли са?

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
Цитирай
#17

Не съм теглил такива, gmail през браузър отварям, карти си работи, vansed-youtube, само снимки не работи коректно.

Изпратено от моят ELS-NX9 с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)