Анкета: Най-добрите алтернативи на OnePlus Nord - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Само OnePlus Nord
6.90%
2
6.90%
Google Pixel 3a
10.34%
3
10.34%
Realme X50
3.45%
1
3.45%
Realme X3 Superzoom
0%
0
0%
Poco F2 Pro
37.93%
11
37.93%
iPhone SE 2020
6.90%
2
6.90%
Samsung Galaxy A51 5G
0%
0
0%
Друго
34.48%
10
34.48%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Какво бихте си купили вместо OnePlus Nord?
#1

[Изображение: 2496187b06d1.jpg]

OnePlus Nord или нещо друго?

 
Цитирай
Аксесоари
#2

Въпросът ти е генерален, предполагам се отнася за бюджетния клас, така че - Pixel 4a. Перфектен софтуер, перфектна камера. Чакаме 3-ти!

NeXus 5  ---> NeXus 5X | Pixel 5 Sorta Sage[Изображение: rh3XAulR_t.jpg]






[-] 2 потребители изказват благодарност на Nikola.Kolew за това мнение:
  • oxuboxu, Victormihov
Цитирай
#3

MOTOROLA G 5G PLUS, както и всичко останало(независимо от цената), но не този прехвален апарат.
Цитирай
#4

Покофон разбира се, 865 процесор, директно го изстрелва на първо място в ТАЗИ класация.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
[-] 2 потребители изказват благодарност на Victormihov за това мнение:
  • eksoldier, gazara74
Цитирай
#5

Флагман на една година също е вариант,има такива в диапазона 750 до 1100 лева,да не изброявам марки.
Ps Но ако избирам среден клас Poco F2 Pro,определено.
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • eksoldier
Цитирай
#6

Още 1 глас за Poco

POCO X3 NFC 6/128
Цитирай
#7

Бих си купил който и да е миналогодишен флагман от по- известните марки на тази цена.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
[-] 1 потребител изказва благодарност на vargala81 за това мнение:
  • DoryanY
Цитирай
#8

(2020-07-31, 15:10:58)DoryanY написа:  По добре флагман на една година,има такива в диапазона 750 до 1100 лева,да не изброявам марки.Поне знаеш че характеристиките му са на ниво,отколкото тазгодишен среден клас

Не мога да бъде по-съгласен.
Абсолютно е така, минуса е само, че ти са писнали до болка да ги гледаш, имах преди година S10, страхотен флагман, днес е абсолютно актуален, но просто не бих го ползвал пак, писнал ми е.

Както скоро махам и Ноут-а защото просто ме дразни да го гледам вече, знам, че е кифленско, но промяната дори и "по-надолу" е винаги кефска, затова и тези средняци се продават, хората искат "разнообразие".

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#9

Това е велик телефон, който няма алтернатива.
Гласувах само за него, всички други телефони са смешни в сравнение с великия Plus Nort Едно!
Цитирай
#10

Victormihov
Не мога да бъде по-съгласен.
Абсолютно е така, минуса е само, че ти са писнали до болка да ги гледаш, имах преди година S10, страхотен флагман, днес е абсолютно актуален, но просто не бих го ползвал пак, писнал ми е.

Както скоро махам и Ноут-а защото просто ме дразни да го гледам вече, знам, че е кифленско, но промяната дори и "по-надолу" е винаги кефска, затова и тези средняци се продават, хората искат "разнообразие".

При мен не е така,не ми омръзват толкова бързо,а и не търся толкова разнообразие и красота,отколкото добра камера и бърза и безпроблемна работа на самия телефон. Но като остарее и няма нов андроид го сменям, карам най малко 2 години с висок клас телефон.Но първия не можах да го изтрая година и нещо, беше нисък клас,sony xperia J,и Z1 copact също година и половина,много тихо звънеше.Но предишния HTC 10 ми харесваше и чак не ми се махаше,изкара 2 години и половина,и този P30 ми харесва,година и половина го ползвам,и смятам поне 2 години да кара.За мен няма смисъл от честа смяна, една и съща работа вършат всичките.

Huawei P30
Цитирай
#11

Хората гласували с ДРУГО устройство, биха ли били така добри да споделят кое е това друго.
Според никовете вече се сещам, че ще кажете Lg G8S, друго друго има ли?

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#12

Poco F2 Pro
Цитирай
#13

(2020-08-01, 13:39:17)DoryanY написа:  Samsung Galaxy S10+
Колеги, във връзка с това, че OnePlus вече официално се предлага на българския пазар и като за повечето потребители все още е нов бранд, с въпросната анкета целях да спестя евентуалните бъдещи колебания и въпроси в темата Кой таблет/телефон да избера?, като по-този начин да има все пак ясна представа при евентуален избор на устройство от средната ценова категория. В анкетата нарочно съм посочил устройства с почти еднакви характеристики, както и ценови параметри. Ако съм искал да гласувате за някой флагман, нима не бих го включил като модел в анкетата? С постовете си, където ги предлагате, макар и остаряли като модел, с нищо не помагате в случая на другите, които ще искат да си изберат устройство от бюджетния сегмент, а само изкривявате представителната извадка за избор на такова, макар и на същите цени като OnePlus в случая. За гласуване в категория „Друго“ също се има предвид бюджетно устройство на някой от другите брандове, но не и някой флагман на същата цена, ако все още някой не го е разбрал. Благодаря за разбирането.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • DoryanY
Цитирай
#14

Вече е поправено.
Цитирай
#15

Ако следващата седмица Google ни представи Pixel 4a, и е в този ценови диапазон, може да има размествания ако се включи в анкетата

Изпратено от моят MIX 2 с помощта на Tapatalk

Samsung GT-I9105P  Android 6 AOSP rom 32gb A-DATA
Lenovo A536  Android  4.4.2  MIUI 7   8gb SanDisk Ultra
Цитирай
#16

Гласувах за айфона, просто така!

времето е като парите - никога не стига
[-] 1 потребител изказва благодарност на pepy1 за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#17

(2020-08-01, 12:28:24)Victormihov написа:  Хората гласували с ДРУГО устройство, биха ли били така добри да споделят кое е това друго.
Според никовете вече се сещам, че ще кажете Lg G8S, друго друго има ли?
Това дори и аз не го казах. Като гледам останалите никове, най- много още 1-2ма да изберат G8S. Все пак някои ги дразни огромния ноч, други ширината на устройството, трети бавните ъпдейти и т.н.
Иначе да, ако в момента трябваше да избирам, пак щях да избера G8s.
Имах Поко и там ноча не ме дразнеше и вече знаех, че и при G8s няма да ме дразни. Много хора обаче ненавиждат дори дупка в дисплея.
Ако нямаше от къде да се намери G8s/G8x в България, щях да купя др. миналогодишен флагман на Xiaomi, Huawei или Samsung. Не харесвам чист андроид, така че Моторола, 1+, Нокия и Пиксел отпадат.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
[-] 1 потребител изказва благодарност на vargala81 за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#18

В интерес на истината и аз съм за Lg G8S, като дори  го бях поръчал, от 2-3 места, но все се оказваше, че нямат черен цвят. Звънях на всички онлайн магазини, уж го имат в наличност, а накрая само бели. Ако някой знае къде има черни със сигурност, да ми пише на лични, веднага го поръчвам.

HTC Desire C > Samsung Galaxy S4 (GT-I9505) > Sony Xperia Z2 (D6503) > Huawei P20 Pro > LG G8S ThinQ
Цитирай
#19

OnePlus Nord не е постигнал рекордни продажби, защото не отговаря на очакванията на половината потребители. https://www.gsmarena.com/weekly_poll_res...-44541.php
Цитирай
#20

(2020-08-02, 07:10:57)Vi70 написа:  OnePlus Nord не е постигнал рекордни продажби, защото не отговаря на очакванията на половината потребители. https://www.gsmarena.com/weekly_poll_res...-44541.php

И това с цялата брутална реклама абсолютно навсякъде, плащания на сайтчета за хвалби, величание и мощна пропаганда!
Това е показателно какъв огромен провал е!
Цитирай
#21

Провал не е , просто поредният телефон който ще се забрави бързо.

90 херца и чистият андроид блазнят, но до там.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#22

С този модел OnePlus се връщат към корените си и ни показаха, че могат да го направят. Не виждам друг бранд, който към момента да е направил това, така че не смятам това за провал.

 
Цитирай
#23

Няма как да е провал при положение че все още не се продава Smile , това е допитване в което повечето от хората предпочитат да изчакат 8t ..ама и цената ше е друга..

Изпратено от моят MIX 2 с помощта на Tapatalk

Samsung GT-I9105P  Android 6 AOSP rom 32gb A-DATA
Lenovo A536  Android  4.4.2  MIUI 7   8gb SanDisk Ultra
Цитирай
#24

(2020-08-01, 20:14:15)bullyboy написа:  Ако следващата седмица Google ни представи Pixel 4a, и е в този ценови диапазон, може да има размествания ако се включи в анкетата
Не съм го включил в анкетата, защото се очаква да се появи на пазара чак през есента, което вече ще е закъсняло като резултат поне за тези, които сега биха искали да си направят своя избор.

 
Цитирай
#25

Бих си купил Pixel 4a без колебание. Чистият андроид ме кефи.
[-] 1 потребител изказва благодарност на anatol06 за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)