Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 2.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни проблеми и въпроси на Samsung Galaxy Note 20/Note 20 Ultra
#76

Проблема е следния като провеждам разговор през телефона няма проблем а като използвам мобилно приложение вайбър,месинджър, дуо не ме чуват от другата страна преинсталирах всичко,връщам заводски настройки и пак си е така,разрешил съм използването на микрофон но като включа блутуут слушалката ме чуват.Къде да търся проблема?
Цитирай
Аксесоари
#77

Мили мои, помогнете отново на стария човек.
Убих се да търся как да излизат контактите при пропуснат, осъществен и прочее разговор със снимката на съответния абонат отпред, а не само със зелено или червено телефонче....
Кажете ми и че в тая версия на андроид я има тази чудесна опция.
Цитирай
#78

Споко , няма я вече опцията.
Цитирай
#79

(2021-12-06, 15:01:50)BisVal написа:  Споко , няма я вече опцията.

Благодаря Ви за отговора!
Доста неприятно е, че са я премахнали...
Цитирай
#80

Моля помогнете!
Слушалката при разговор винаги е усилена до край при всяко обаждане и при всеки разговор намалям. Няма ли начин да се запазва силата на звука от предходно обаждане?

Galaxy Note 8
Galaxy Note 20 Ultra 5G
Цитирай
#81

Случайно да ползваш записвачка за разговори?
Цитирай
#82

Заради това е... Махнах една отметка за усилване на разговора и се оправи. Благодарско!

Galaxy Note 8
Galaxy Note 20 Ultra 5G
Цитирай
#83

Здравейте
Знаете ли начин за поставяне на ударение на гласните букви, на кирилица?

Galaxy Note 8
Galaxy Note 20 Ultra 5G
Цитирай
#84

Странно, наистина няма такъв вариант и при мен. Иначе на английски има, като задържиш на съответната гласна - та можеш да ползваш този начин.
Цитирай
#85

Здравейте
Преди време имах допълнителни функции на с-пен, като извличане на текст, превод на този текст и др. От къде мога да ги активирам, понеже изчезнаха някъде?

Galaxy Note 8
Galaxy Note 20 Ultra 5G
Цитирай
#86

Умно избиране , като извадиш с-пена, ти се появява меню, от там го избираш.

Galaxy S24 Ultra
Galaxy Watch6 Classic, 46 мм

Цитирай
#87

Това правя, но не се получава. Преди като оградя някой цитат ми излизаше "извличане на текст", сега го няма

Galaxy Note 8
Galaxy Note 20 Ultra 5G
Цитирай
#88

При мен е като на снимката по долу, избирам текста, се появява Т то.

[Изображение: Screenshot-20220719-064137-Samsung-capture.jpg]

Galaxy S24 Ultra
Galaxy Watch6 Classic, 46 мм

Цитирай
#89

Здравейте.съфорумци!

Имам проблем с приложението Bulbank Mobile на Ноут 20 Ултра 5Г.В смисъл-не мога да добавя картата си в мобилният портфейл на апарата.
На старите Ноут-ки нямаше проблем-картата се добавя и си разплащам с телефона.С Ноут 20 Ултра 5Г приложението си мисли и мисли и мисли...и картата не се добавя.В опциите за НФС си превключвам приложението по подразбиране...въобще,познатите стъпки си ги правя както винаги,но телефона не добавя картата в портфейла...
Някой запознат по въпроса да сподели мнение/съвет?
Благодаря на отзовалите се.

SM-N9000 > SM-N960F/DS > SM-N975F/DS > SM-N986B > SM-N975U1>SM-S918B/DS
Цитирай
#90

Опитай след изключване опцията на частния DNS да я добавиш.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • chopakov
Цитирай
#91

Благодаря,колега,но не помага.

SM-N9000 > SM-N960F/DS > SM-N975F/DS > SM-N986B > SM-N975U1>SM-S918B/DS
Цитирай
#92

Имам го на Note10, Note20, S21 и S22.
И на мен ми се случвало подобни неща, едини път беше, че имали проблем с Mastercard, другия път с Visa били променили нещо трябваше да ми я трият от някъде си при тях, веднъж нямаха оправдание и дирекно казаха да го преинсталирам.

Леко мудна работа е и плащането чрез BB тяхното приложение.

Преди време просто сложих картата в Curve, а нея в Google Pay и всичко е лети Smile

Успех Smile

Усмихни се . . . Животът е Хубав Smile
Samsung S24 Ultra 5G, S23 Ultra 5G, S22 Ultra 5G, S21 Ultra 5G, Note 20 Ultra 5G, Note 10+, Note 9, Note 8, Note 5, Note 3, Nokia 808, N8, 5800, N95, 6600, 6510, 5510
[-] 1 потребител изказва благодарност на Чо :) за това мнение:
  • chopakov
Цитирай
#93

(2022-08-30, 14:32:31)chopakov написа:  Здравейте.съфорумци!

Имам проблем с приложението Bulbank Mobile на Ноут 20 Ултра 5Г.В смисъл-не мога да добавя картата си в мобилният портфейл на апарата.
На старите Ноут-ки нямаше проблем-картата се добавя и си разплащам с телефона.С Ноут 20 Ултра 5Г приложението си мисли и мисли и мисли...и картата не се добавя.В опциите за НФС си превключвам приложението по подразбиране...въобще,познатите стъпки си ги правя както винаги,но телефона не добавя картата в портфейла...
Някой запознат по въпроса да сподели мнение/съвет?
Благодаря на отзовалите се.

Булбанк не издава вече карти Mastercard.Няма да работят с тях.Само виза.
[-] 1 потребител изказва благодарност на alexkara за това мнение:
  • chopakov
Цитирай
#94

Не помага нищо...
Сетих се,че като стартира след ресет,тръгва на някакъв усукан език...
Някой да ме светне с какъв апарат съм?


Прикачени файлове Миниатюри
   

SM-N9000 > SM-N960F/DS > SM-N975F/DS > SM-N986B > SM-N975U1>SM-S918B/DS
Цитирай
#95

(2022-09-04, 20:04:20)chopakov написа:  Не помага нищо...
Сетих се,че като стартира след ресет,тръгва на някакъв усукан език...
Някой да ме светне с какъв апарат съм?

DBT - Германия.

1916 
Цитирай
#96

Здравейте! От десетина дни съм с Note 20 ULTRA 5G и все още се адаптирам към телефона. Един дразнещ за мен проблем е, че на клавиатурата за набиране на телефона, под цифрите има само съответстващите букви на латиница. Тъй като всичките ми контакти са на кирилица, и ми е много досадно, че не мога  да набера например 2222 (баба) и да ми излезе търсения номер или 2-3 номера  отговарящи на тази клавишна кобинация за директно набиране. Ще съм благодарен ако помогнете със съвет, скин, уйнджет или нещо подобно за клавиатурата, за да избегна това неудобство. Досега бях 4 години с последователни модели на Sony Xperia, и твърде много съм свикнал с този трик. Предварително благодаря.
Цитирай
#97

Ако ти е включена опцията крайни панели има приложение за директно набиране на добавени от теб номера.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#98

(2022-11-16, 21:56:09)pyrpyl написа:  Един дразнещ за мен проблем е, че на клавиатурата за набиране на телефона, под цифрите има само съответстващите букви на латиница. Тъй като всичките ми контакти са на кирилица, и ми е много досадно, че не мога  да набера например 2222 (баба) и да ми излезе търсения номер или 2-3 номера  отговарящи на тази клавишна кобинация за директно набиране. Ще съм благодарен ако помогнете със съвет, скин, уйнджет или нещо подобно за клавиатурата, за да избегна това неудобство. 

Опитайте True Phone Dialer

Усмихни се . . . Животът е Хубав Smile
Samsung S24 Ultra 5G, S23 Ultra 5G, S22 Ultra 5G, S21 Ultra 5G, Note 20 Ultra 5G, Note 10+, Note 9, Note 8, Note 5, Note 3, Nokia 808, N8, 5800, N95, 6600, 6510, 5510
[-] 1 потребител изказва благодарност на Чо :) за това мнение:
  • pyrpyl
Цитирай
#99

Благодаря, пробвах го, пробвах и познатия ми ExDialer , но за съжаление резултата е същия. Все пак благодаря още веднъж.
Цитирай

(2022-11-17, 14:03:34)pyrpyl написа:  Благодаря, пробвах го, пробвах и познатия ми ExDialer , но за съжаление  резултата е същия. Все пак благодаря още веднъж.

За това, което сте написали като изискване в по-предното си мнение:
 
Цитат:контакти са на кирилица, и ми е много досадно, че не мога  да набера например 2222 (баба) и да ми излезе търсения номер или 2-3 номера  отговарящи на тази клавишна кобинация за директно набиране 

При True Phone го има, трябва да включите от Настройки > Циферблат > Допълнителен език на T9 > Русский

Усмихни се . . . Животът е Хубав Smile
Samsung S24 Ultra 5G, S23 Ultra 5G, S22 Ultra 5G, S21 Ultra 5G, Note 20 Ultra 5G, Note 10+, Note 9, Note 8, Note 5, Note 3, Nokia 808, N8, 5800, N95, 6600, 6510, 5510
[-] 1 потребител изказва благодарност на Чо :) за това мнение:
  • pyrpyl
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)