Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy Watch 3 - мнения и отзиви
#1

Днес Самсунг обявиха новият си смарт часовник Samsung Galaxy Watch 3
[Изображение: samsung-galaxy-watch3-1.jpg]
[Изображение: samsung-galaxy-watch3-2.jpg]
[Изображение: samsung-galaxy-watch3-6.jpg]
Спецификации:
Размери:46.2 x 45 x 11.1 mm
Тегло:53.8 (45mm), 48.2 g (41mm), 43 g (45mm титаниевата версия)
Материали:Стъкло(Gorilla Glass DX), корпус от неръждаема стомана или титаний.
MIL-STD-810G 
50m water resistant (IP68)
ECG certified
Blood pressure monitor
Съвместим с 20/22mm верижки съответно за 41/45 милиметровите версии.


Дисплей:
Super AMOLED capacitive touchscreen, 16M colors
Size 1.4 inches, 6.3 cm2 (~30.4% screen-to-body ratio)
Resolution 360 x 360 pixels, 1:1 ratio (~364 ppi density)
Always-on display

Платформа:
ОС:Tizen-based wearable OS 5.5
Чипсет:Exynos 9110 (10 nm)
CPU Dual-core 1.15 GHz Cortex-A53
GPU Mali-T720

Памет:
Вътрешна 8GB и 1GB RAM

WLAN Wi-Fi 802.11 b/g/n
Bluetooth 5.0, A2DP, LE
GPS , with A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS
NFC 

Sensors Accelerometer, gyro, heart rate, barometer
Батерия:
Li-Ion 340 mAh battery
Безжично зареждане

Цветове: Mystic Bronze, Mystic Black, Mystic White

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
Аксесоари
#2

За цените намерих това
Цитат:Цените започват от 429 евро за Bluetooth варианта на по-малкия модел и 459 евро за по-големия и достигат до съответно 479 евро и 509 евро при наличието на LTE свързаност.

Пак се оляха тия, 1-вата версия излезе мисля на около 300 евро.
Чакам да видя и отзивите на живота на батерията и евентуно с каква цена ще го пуснат операторите
Цитирай
#3

Ъпдейтнаха Samsung Health, пише че има промени за Watch 3.
Цитирай
#4

И аз ще чакам отзиви за живота на батерията и ако е задоволителен ще скоча на титаниевата версия, ако изобщо стигне до нашият пазар. Ако батерията излезе слаба ракия до тогава и Епъл ще са пуснали техният часовник и ще мина на него.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#5

(2020-08-06, 13:33:09)rumo написа:  За цените намерих това

Пак се оляха тия, 1-вата версия излезе мисля на около 300 евро.
Чакам да видя и отзивите на живота на батерията и евентуно с каква цена ще го пуснат операторите
Нещо с тези цени  Angry. Знам ли може би ние в тази страна стремглаво обедняваме, щом всички се вторачваме в цените. Определено цена от 1000 лв. за часовник, който ще се ползва най-много две години си е много.
Цитирай
#6

Мислех днес да взема Active2, но след представянето вчера, реших да изчакам няколко месеца за часовник и може да взема Watch 3.
Ще следя темата с интерес.

Samsung Galaxy S10 Plus Prism White and Second Phone Nokia E 72
Samsung Galaxy S III Marble White -> Samsung Galaxy S 6 White Pearl ->
Цитирай
#7

Само не можах да разбера титаниевата версия пак ли ще е с кожена верижка или с титаниева.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#8

Абе как ще дадете 1000лв за часовник бе майкоуууу, не искам да ви дъежа сметка, ама........

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
#9

Цените гонят тези на Apple Watch.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#10

Както телефоните им почнаха да гонят ябълките (вече ги стигнаха по цени), така и часовниците отиват натам, напълно "нормално". Иначе ми харесва, че новият модел е с намалено тегло спрямо Watch 1.
Цитирай
#11

tonus@ Титаниевата е изцяло титан - веригата също и по предварителни рендери е много красив
nowhere@ То хубаво 1000лв, ама зависи какво предлага, а то към момента на изданието му ще е пак старяит модел + малко променен външен вид и хардуер и + много обещания, които хич не са сигурни. Кардиограмата и кръвното пак са на обещания с бъдещ ъпдейт. Ами тогава да им доплатя и аз, като станат налични, а не предварително. Сигурен съм, че повечето свят няма и да ги видят тия неща.

Аз искам батерия за минимум 5 дена, бързо зареждане за макс 30 мин, сапфир стъкло, а не да лепя лепенки върху чсаовник за 1000лв, че да не се надрска. Гласов асистент- гугъл, а не биксби, дето на всичко казва - това не мога да го направя.
То затова всеки 2-ри ще е с GT, че е 300лв

Честито, ей го на във виваком 950лв без договор, мисля това е е най-евтиният вариант на 45мм с блутут
И само 600лв с най-скъпият план от 52лв./ месец
https://www.vivacom.bg/online/bg/shop/de...2506286851

Пс: абе много грозно ми стои тая кожена верижка, на такова голямо разстояние от корпуса, че е като чужда, присадена
Цитирай
#12

https://mobilebulgaria.com/news/a1-veche...tsi-s-esim Тука е по-евтин.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#13

879 в Технополис е 45 мм вариант. На живо сребристият е много добър. А кожената каишка ще я разкарам още довечера.
Цитирай
#14

Днес видях бронзовият на живо в офис на А1, офертата с моя тарифен план беше 700 лв.
Много е красив, но за тези пари не съм сигурна, че го искам.

Samsung Galaxy S10 Plus Prism White and Second Phone Nokia E 72
Samsung Galaxy S III Marble White -> Samsung Galaxy S 6 White Pearl ->
Цитирай
#15

Galaxy Watch3 е вече в Бългaрия на солидна цена. За повече инфо -Тук

 
Цитирай
#16

Не мисля, че ще се продава добре и тук в БГ и по света. Няма кардиограма, няма мерене на кръвно батерията ще е пак до 3 дни макс. Ами аз лично колкото и да харесвам Самсунг НЕ.
Цитирай
#17

(2020-08-07, 20:10:14)ivanov_km написа:  Не мисля, че ще се продава добре и тук в БГ и по света. Няма кардиограма, няма мерене на кръвно батерията ще е пак до 3 дни макс. Ами аз лично колкото и да харесвам Самсунг НЕ.

Аз всъщност заради тези неща искам да си взеха часовник. Уж трябваше да ги има и в Active2, но мисля, че все още се очаква ъпдейт за тях.

Samsung Galaxy S10 Plus Prism White and Second Phone Nokia E 72
Samsung Galaxy S III Marble White -> Samsung Galaxy S 6 White Pearl ->
Цитирай
#18

Значи не може в анонсирането на модела да споменаваш, че евентуално някога ще пуснат тези функции. За двойката кога ще ги пуснат, та то часовника вече направи една година откакто е на пазара. Работата е като лафа от филма "Татко ще ми купи колело ама др. път". Не може ли сега да им дам половината пари пък др. когато пуснат тези функции?
Цитирай
#19

Да. За двойката почти цяла година ги чакаме тези функции и резултат няма. Нищо че сме си платили за тях. Знам че експериментално ги пуснаха само за Корея и дотам. Нищо чудно и при тройката само в Корея да ги има тези опции.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#20

Един Galaxy Watch 3 е все едно три Huawei GT2, въпреки че Huawei е окастрен.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#21

ЕКГ-то се бави заради чакащи одобрения от регулаторните агенции в различни държави. През май месец са получили само в Корея и затова го има само при тях. Тук може да видите повече https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_...-44648.php
Цитирай
#22

Това го знам, но в този случай да не продават часовниците си в цял свят взимайки пари за несъществуващи опции, които евентуално в някой момент преди да изхвърлим устройството може да получим. Поне Епъл каквото обявят за техните часовници го получаваме в момента на покупката.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#23

Някои неща явно изискват разрешение и затова се бавят. Но си мисля, че те и без друго не бързат и тези разрешения са в тяхна полза. Ако го чакат за всяка държава поотделно от тук не знам кога ще им го пуснат
Като гледам обаче и SpO2 ( кислородната наситеност) е обещана за вбъдещ ъпдейт, а тя е по-важна от кардиограма за спортуващите и не се изискват никакви разрешения
Цитирай
#24

Кислородната наситеност пристигна снощи, това беше първият получен ъпдейт.
Цитирай
#25

(2020-08-08, 14:03:21)dardanov написа:  Кислородната наситеност пристигна снощи, това беше първият получен ъпдейт.

На кой модел?

Samsung Galaxy S10 Plus Prism White and Second Phone Nokia E 72
Samsung Galaxy S III Marble White -> Samsung Galaxy S 6 White Pearl ->
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)