Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Препоръка на телефон за жена
#1

Здравейте,искам да направя подарък телефон подходяш за жена която говори по много часове,също и понакога изпуска небрежно телефона.Гледах предимно ксиоми,като цяло и бюджет до към 300лв от али експрес.Благодаря!
Цитирай
Аксесоари
#2

Размерът има ли значение?
Какъв ѝ е бил предишния?
Тя загледала ли е нещо или е оставила избора на теб?

По принцип колкото е по-голям толкова е по-значителен шанса при изпускане да му стане нещо, защото и ще тежи повече
до 300лв от али експрес мисля, че може да се вземе Redmi note 9, но той е с Медиатек процесор, което не бих препоръчал.

Освен разговорите ще прави ли друго?
Цитирай
#3

Изпускането няма как да се реши с цена, освен ако не й купиш CAT или подобен телефон. За другото, щом само разговорите й са приоритет, то да погледнем нещо с добра батерия. Ако не те интересува има ли гугълски услуги, можеш да вземеш P40 lite E. Huawei Y6p е дори под 300 лв. и с още по-голяма батерия, но с други компромиси. Вариант е и Xiaomi Redmi 9. На Самсунг ще пропусна да ти препоръчвам в случая, но най-добър вариант, според мен, е Xiaomi Redmi Note 8 или Xiaomi Redmi Note 8T.
Цитирай
#4

8T и сега върви 309лв по техно веригите и Метро
Цитирай
#5

Аз бих ти препоръчал да ѝ вземеш телефон с ниски SAR стойности в главата.

Galaxy S2 > Xperia M4 aqua > Xiaomi Mi5 > Galaxy S9
Цитирай
#6

Размера няма значение,целта е да държи батерията и да има вайбър другото е без значение,затова гледах ксиоми в али експрес.А относно SAR и това е вариант да е с нисък процент,но като параметри май не ги пишат?Благодаря на всички!
Цитирай
#7

Xiaomi Mi note 8T.В къщи имаме два.Мачкат!Никакви ядове и батерията държи много.

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай
#8

+1 за 8T, за тези пари трудно ще намериш друго по-добре екипирано чисто ново от магазина. А и има много приятен бял вариант с цветни отенъци, който ще подхожда на жена.

Sent from my Redmi Note 8T using Tapatalk

Продавам тук едно тилифончи и едни други благинки
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)