Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei P30 или А71 (Замяна на Mi 9t pro)
#1

Понеже стария ми телефон (mi 9T pro) даде дефект, от магазина от който го взех (ofisitebg.com) нямаха същия за да го заменят и ми предложиха да си избера друг на сходна цена.

Разгледах каталога им и се спрях на Huawei P30 и Samsung А71.
На P30 ме притеснява драмата около липсата на Google services (не съм много в час с темата).
Цитирай
Аксесоари
#2

P30 си има GS

Nokia N97 mini > Nokia N8 > Samsung Galaxy S3 > Iphone 7 >Samsung Galaxy Note 9>>Huawei P30 Pro
Цитирай
#3

P30 много ясно...

Galaxy S2 > Xperia M4 aqua > Xiaomi Mi5 > Galaxy S9
Цитирай
#4

Huawei P30 определено,има си гугъл,от април 2019 година го имам и съм много доволен от него,камера ,батерия,работа на апарата.
Цитирай
#5

А като цяло P30 има ли предимсто пред стария ми MI 9T pro, защото гледам че процесора е по-стар, батерията е по-малка и fast charge-a е по-бавен (по данни от gsmarena)
Цитирай
#6

Не те знам какво си намислил да правиш. Попитал си какъв избор да направиш между два модела и ти даваме съвет. Вече дали някой телефон е остарял и с колко по-хубав искаш да го замениш ти си преценяваш. Ако питаш мен недей да сравняваш снапдрагона със тоз кирлив кирин.

Galaxy S2 > Xperia M4 aqua > Xiaomi Mi5 > Galaxy S9
Цитирай
#7

Да, мерси за съвета. Задавам това като втори въпрос, дали си струва замяната като цяло (mi 9T pro за p30).
Цитирай
#8

Съвет за размяна не мога да дам,ако го ползваш Mi 9T Pro и си доволен от него,няма смисъл от смяна.Аз 1 месец след купуването на моя П30 излезна бана за хуавей и бях решил да го продавам или размяна за друг.Намерих един нов на 2 месеца Айфон 11 с гаранция при оператор,човека беше навит но вика след 3 дена,изчаках,пак го потърсих,каза че пътува и не знае кога ще се върне,реших че нещо не е наред и се отказах.Моя телефон беше като от магазина, без проблеми,а при другия кой знае.
Цитирай
#9

Xiaomi Mi 9T Pro се сравнява с Huawei P30 Pro, но ако ще заменяш, по-добре вземи Huawei P30, че може и по-лесно да го продадеш и да си купиш после каквото искаш.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#10

Общо взето с p30 ще имаш по-добра камера, но малко по-слаба батерия
Цитирай
#11

Щом нямат Ми 9Т Про, за да ти заменят със същия, който не мисля, че отстъпва на Р30, то заложи на втория, просто е по-добър от А71.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)