Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

От къде закупихте вашия Pixel ?
#51

Преди година, с българска дебитна карта, безпроблемно платих един Pixel 5 в немския Store и го шипнаха по план към склада на GGBG.

iPhone 14 Pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на Константинов за това мнение:
  • bhayduko
Цитирай
Аксесоари
#52

Аз онзи ден си поръчах Pixel 6 Pro от play store UK и платих с Revolut. Нямаше никакви ядове. Пробвай с Revolut, ако имаш де. Като изключим крипто борсите, той си минава навсякъде.

Sent from my SM-N986B using Tapatalk

HTC Desire HD -> Nexus 4 -> Galaxy S6 -> Galaxy S9+ - > Note 20 Ultra 5G
Цитирай
#53

В немския Google Store са свършили всички варианти на Pro. Не виждам да има бял 256гб модел. В САЩ гледам има. В Европа няма ли да се предлага? Виждам и Български магазини като citytel и brosbg да са сложили страници за него, без цени все още. Какво ви е мнението за закупуване от тук? Ще има поне някаква гаранция.

Samsung Galaxy S4
Цитирай
#54

В Германия бяха с подарък слушалки и цената идва като обикновената шестица, за това и няма наличности

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#55

Вчера направих поръчка и платих с дебитната си карта чрез Google Store Германия и нямаше проблем, но днес - 24 часа след поръчката ми възстановиха сумата и във E-Mail ми писаха, че поръчката ми е отказана по причина, че не отговарям на Условията за продажба на Google Store и това е 3-та отказана поръчка.
Цитирай
#56

Закупен от Google Store Германия, поръчка на 19.10, получен днес.
Черен Pixel 6 Pro 256gb. Платен с Curve.
Цитирай
#57

Имате ли идея дали след месец 4а ще е наличен?
Koлко би паднал 5цата на черния петък?
Евентуално за гаранц. обслужване - има ли разлика от къде е по-добре да се поръча /с превозвач или директна дос-ка/ :
mediamarkt.de/ ,
saturn.де,
amazon.de

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай
#58

(2021-10-29, 10:04:14)hakama написа:  Имате ли идея дали след месец 4а ще е наличен?
Koлко би паднал 5цата на черния петък?
Евентуално за гаранц. обслужване - има ли разлика от къде е по-добре да се поръча /с превозвач или директна дос-ка/ :
mediamarkt.de/ ,
saturn.де,
amazon.de

В момента 4а си е наличен в Немския стор. Предполагам, че и след месец ще е наличен. АС повече от 50-80 евро едва ли биха паднали магазините.
[-] 1 потребител изказва благодарност на GH0STFACE за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай
#59

Колеги, понеже за сега съм си в България, някой да знае къде има налични качествени калъфи за Pixel 6 Pro?

Sent from my Pixel 6 Pro using Tapatalk

HTC Desire HD -> Nexus 4 -> Galaxy S6 -> Galaxy S9+ - > Note 20 Ultra 5G
Цитирай
#60

Ето една оферта - Цък

 
Цитирай
#61

Благодаря ти. Гледам, че са в Смолян. Нещо в София, което да тествам преди да реша :/

Sent from my Pixel 6 Pro using Tapatalk

HTC Desire HD -> Nexus 4 -> Galaxy S6 -> Galaxy S9+ - > Note 20 Ultra 5G
Цитирай
#62

В citytel Pixel 6 версия 8/128 вече се предлага на цена 1650 лв.

 
Цитирай
#63

Изглежда ще се купува от Германия. 6 има в магазина на Гугъл наличен, Про има само черен 128ГБ. Ще се чака за бял.

Samsung Galaxy S4
Цитирай
#64

Чистия го има в медиамаркет, но про няма. Да не говорим за 256/512

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#65

Пробвах да го купя от MediaMarkt, но след час получих имейл, че поръчката ми е автоматично отказана. Платих с PayPal. Ще изчакам да ми върнат парите, защото още не са и ще пробвам с Revolut карта, ако го още го има.

Samsung Galaxy S4
Цитирай
#66

Да разбирам ли, че с карта VISA не може да се прави поръчка за Pixel 6 от Google Store?

 
Цитирай
#67

Това нормална цена ли е в България? Мислих, че ще го пуснат за ~1400лв.
В друг сайт пък го бяха листнали за 1399лв, от няколко дни гледам, че са го променили на 1599лв.
Знам, защото проверявам всеки ден по Българските сайтове и чакам да видя за колко ще го пуснат. Очаквах да е малко по-скъп но с около 100лв, а не 500...


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#68

Засега го намирам за 1599 лв в mobilepoint.bg, но и там се чака доставка.

 
Цитирай
#69

Хората в белите страни за тея пари взимат про модела със подарък слушалки на стойност 500 лв...

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#70

В основата на проблема с цените е глупавата политика на Гугъл с вноса за определени страни, сякаш другите не съществуват, нататък всичко по веригата е следствия..
Цитирай
#71

Сега си писах със съпорта на MediaMarkt, казаха ми, че поръчката ми е отказана, защото адреса за доставка е адрес на друга компания за доставки. В случая Гъбко. Казаха и че бъдещи поръчки ще бъдат отказвани. Ще се търси друг магазин за закупуване.

Samsung Galaxy S4
[-] 1 потребител изказва благодарност на pavelcheto за това мнение:
  • hakama
Цитирай
#72

(2021-11-08, 12:47:08)pavelcheto написа:  Сега си писах със съпорта на MediaMarkt, казаха ми, че поръчката ми е отказана, защото адреса за доставка е адрес на друга компания за доставки. В случая Гъбко. Казаха и че бъдещи поръчки ще бъдат отказвани. Ще се търси друг магазин за закупуване.
Какво ги бърка?

Ок, а сатурн.де как са? 
/навсякъде ли са с 14дневен срок за връщане?/
Аз май ще се доверя на амазонци. Rolleyes

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай
#73

Питах ги за причина, не ми отговориха защо не може. Сатурн сайта ми изглежда 1:1 като на MediaMarkt. Бих очаквал същото.

Samsung Galaxy S4
Цитирай
#74

Про-то го има в медиамаркт с предварителна поръчка(3-4 дни)

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#75

(2021-11-05, 22:24:56)Qnko941 написа:  Това нормална цена ли е в България? Мислих, че ще го пуснат за ~1400лв.
В продавалника вече има оферти 1300 лв. за Пиксел 6.

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)