Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

От къде закупихте вашия Pixel ?
#76

И аз вчера гледах тази обява в olx, ама е пусната на 20.10.... малко ми е странно, десет дни преди да бъде обявен да го имат?
И пропуснах....

Пробвах да поръчам през отто + габко днес (преди малко), ще пиша ако стане. 
За пръв път поръчвам нещо толкова скъпо и за пръв път поръчвам през габко, малко съм спекк  Grater ама не видях негативно мнение за нито едно от двете в този форум тъй че....

650 - 5% са си 617 евро. В България тези +400лв са твърде много Sad Дори да падне на 19ти до 1500...

We are All some kind of Family
Цитирай
Аксесоари
#77

(2021-11-10, 22:30:56)SayanMk написа:  И аз вчера гледах тази обява в olx, ама е пусната на 20.10.... малко ми е странно, десет дни преди да бъде обявен да го имат?
И пропуснах....

Пробвах да поръчам през отто + габко днес (преди малко), ще пиша ако стане. 
За пръв път поръчвам нещо толкова скъпо и за пръв път поръчвам през габко, малко съм спекк  Grater ама не видях негативно мнение за нито едно от двете в този форум тъй че....

650 - 5% са си 617 евро. В България тези +400лв са твърде много Sad Дори да падне на 19ти до 1500...

Айде моля те пиши след като дойде, да кажеш дали всичко е минало добре. Също така - как плати? Чета тук, че със дебитна карта не ставало от България
Цитирай
#78

В pazaruvaj вече има 3 оферти по 2000 лева, което мисля, че е приемливо за все пак някаквата гаранция, която дават. Но все черен, аз си търся бял и го няма никъде. Дори в магазина на Гугъл в Германия. Четох за проблеми с позеленяване на екрана и не знам дали да го чакам да се появи в Български магазин.

Samsung Galaxy S4
Цитирай
#79

(2021-11-12, 15:24:11)pavelcheto написа:  В pazaruvaj вече има 3 оферти по 2000 лева, което мисля, че е приемливо за все пак някаквата гаранция, която дават. Но все черен, аз си търся бял и го няма никъде. Дори в магазина на Гугъл в Германия. Четох за проблеми с позеленяване на екрана и не знам дали да го чакам да се появи в Български магазин.

В Azo.bg е 1599, и трите цвята.

Мен ме притесняват обаче твърде многото сигнали за сериозни проблеми с Пиксел 6, дано да е само с първите партиди....
Цитирай
#80

(2021-11-12, 13:49:10)Qnko941 написа:  Айде моля те пиши след като дойде, да кажеш дали всичко е минало добре. Също така - как плати? Чета тук, че със дебитна карта не ставало от България

Стана. Платих с пейпал. Преди 4 часа го взех от гъбките. Нооо изобщо не съм доволен от опаковането. Мн се радвам, че е цял, но отто го бяха опаковали като.. нз.. детска книжка няква. Хлопаше мега мн в кашона. Добре че си е ок като опакова (самият телефон от гуугъл) i guess....

We are All some kind of Family
Цитирай
#81

Пробвах днес да поръчам от немския Google Store, но ми отказва револют картата. Изглежда и от там няма да мога да го купя.

Samsung Galaxy S4
Цитирай
#82

амазон.де вдигнаха рязко цените на 4а и 5... в сатурна гледам са си същите.
Май няма да има по-добра цена от 350Е /4а/ и 629Е за 5- ца

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай
#83

Здравейте, ще се радвам да получа съвет откъде да закупя google pixel 5. Доколкото се ориентирам, нещата все повече отиват на втора ръка, но имам притеснения с гаранцията.

HTC Legend - SuperGinger - Android 2.3.2 --- HTC One (m7) --- Samsung S5
Цитирай
#84

Опитай от Google Store, все още се предлагат там.

 
Цитирай
#85

(2021-11-27, 17:03:35)NoMaD написа:  Опитй от Google Store, все още се предлагат там.

в немския го няма /350Е/. нито в сатурн.де /за онлайн поръчка/ Huh

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай
#86

Имаше го преди дни в американския клон на Google Store, но може и там вече да е свършил.

 
Цитирай
#87

Какво ви е мнението за внос от UK, DE, предлагани през олх и базар? Има ли начин да се свери колко е работил - гледах един уж само "за тест" отварян... но видях следи от употреба.

За международната гаранция също не ги разбрах какво визират някои търговци.

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай
#88

Положително е, ако са нови и неразпечатани. Относно гаранцията е, че имат такава, но не и тук, защото Пиксела на се предлага официално в България. При гаранционно събитие може да бъде пратен в коя и да е държава, където имат оторизиран сервиз за него, където ще бъде евентуално подменен с друго устройство.

 
Цитирай
#89

(2021-12-01, 15:47:16)NoMaD написа:  Положително е, ако са нови и неразпечатани. Относно гаранцията е, че имат такава, но не и тук, защото Пиксела на се предлага официално в България. При гаранционно събитие може да бъде пратен в коя и да е държава, където имат оторизиран сервиз за него, където ще бъде евентуално подменен с друго устройство.

Да, но трябва ли да имаш документ? При Киндъл примерно си го намират по сериен номер - но те са онлайн (амазон.де)

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай
#90

IMEI на устройството в случая е документът за гаранцията, ако не закупен лично от тебе.

 
Цитирай
#91

(2021-12-01, 16:54:53)NoMaD написа:  IMEI на устройството в случая е документът за гаранцията, ако не закупен лично от тебе.

Тя 1 или 2г е - и важи ли ако е закупена от физ. магазин нейде си?  Huh
пп; Има ли начин да се види на колко "часа" е или при форматиране изчезва всичко.

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай
#92

Международната гаранция си важи навсякъде и ако не бъркам е 12 месеца.

 
Цитирай
#93

(2021-12-01, 17:45:50)NoMaD написа:  Международната гаранция си важи навсякъде и ако не бъркам е 12 месеца.

По Imei това може ли да се провери някъде

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай
#94

Може на imei.info За гаранционните условия на Pixel, може да се провери и на Google Repair

 
Цитирай
#95

Чакам един от Google Store Pixel 6 и аз. Ще дойде на 10-11.12.2021 
Ще изневеря малко на марката Xiaomi  Cool

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


[-] 2 потребители изказват благодарност на Be6i4 за това мнение:
  • galev_90, ganchev
Цитирай
#96

(2021-12-02, 21:41:17)Be6i4 написа:  Чакам един от Google Store Pixel 6 и аз. Ще дойде на 10-11.12.2021 
Ще изневеря малко на марката Xiaomi  Cool

Как по-точно го поръча от там? Вчера пробвах да поръчам от немския Google Store към GGBG и днес ми писаха, че са отказали поръчката, защото не отговаряла на условията им. В момента в там имат много добра оферта - дават безплатни Pixel Buds A със телефона.
Чудя се вече как да го поръчам... Дали да пробвам през Otto или Saturn, друг доставчих Gubco, Gabieli или друг начин на плащане....?
Цитирай
#97

Saturn ми отказаха поръчката, защото адреса на Гъбко е "shipping company" и те не пращали до там. За да поръчам от Google Store след доста опити си направих нов PayPal с адрес в Германия. (Да не забравите да си смените картата да е в Евро, не в Лева, защото иначе таксуват Еврото по 2,11лв)

Samsung Galaxy S4
Цитирай
#98

(2021-12-09, 01:35:42)pavelcheto написа:  Saturn ми отказаха поръчката, защото адреса на Гъбко е "shipping company" и те не пращали до там. За да поръчам от Google Store след доста опити си направих нов PayPal с адрес в Германия. (Да не забравите да си смените картата да е в Евро, не в Лева, защото иначе таксуват Еврото по 2,11лв)

Добре, а като поръчваш от Google Store, към Гъбко ли го пращаш? Да разбирам ли че от Google просто не харесват начина на плащане, а не адреса?
Цитирай
#99

Към Гъбко го пратих. Но Пиксел си взех от ebay, от Google Store си взех Stadio Controller + Chromecast са на промоция 22 Евро. Но още не са го пратили, та не знам дали в бъдеще няма да отменят поръчката.

Samsung Galaxy S4
Цитирай

(2021-12-09, 11:08:12)pavelcheto написа:  Към Гъбко го пратих. Но Пиксел си взех от ebay, от Google Store си взех Stadio Controller + Chromecast са на промоция 22 Евро. Но още не са го пратили, та не знам дали в бъдеще няма да отменят поръчката.

Ясно, а от къде намери какъв адрес да въведеш в Paypal ако не е тайна ? Big Grin 

Ако някой друг има опит с купуване от немския Google Store да пише моля.  Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)