Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

LG G8S проблем със зареждане и слушалките.
#1

Здравейте, имам един проблем от извесно време с телефона. При вкючване на оригиналното зарядно за зареждане на телефона ,ми дава информаци "За да заредите бързо, се уверете, че използвате зарядното устройство, доставено с телефона Ви и свързването е правилно" това е постоянно, с малки и редки изключения. Също така пак от извесно време, когато реша да слушам музика с оригиналните слушалки предоставени с телефона, почти не ми се получава. Вкарвам жака за слушалки но звук няма. Трябва много силно да го натискам на вътре за да се получи, но като го пусна отново спира . Някой който знае какъв е проблема да пише. Благодаря предварително.

Изпратено от моят LM-G810 с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#2

(2020-08-19, 21:26:31)fourplay2 написа:  Здравейте, имам един проблем от извесно време с телефона. При вкючване на оригиналното зарядно за зареждане на телефона ,ми дава информаци "За да заредите бързо, се уверете, че използвате зарядното устройство, доставено с телефона Ви и свързването е правилно" това е постоянно, с малки и редки изключения. Също така пак от извесно време, когато реша да слушам музика с оригиналните слушалки предоставени с телефона, почти не ми се получава. Вкарвам жака за слушалки но звук няма. Трябва много силно да го натискам на вътре за да се получи, но като го пусна отново спира . Някой който знае какъв е проблема да пише. Благодаря предварително.

Изпратено от моят LM-G810 с помощта на Tapatalk

За първия проблем се съмнявам в кабела. Като гледам моя какъв е тънък, е все едно купен от магазин всичко по левче... На предишните ми LG-та бяха по- дебели. В смисъл сигурно му е дошло време за смяна защото е прекъснат някъде и започва да зарежда много бавно. Даже ако в момента ползваш телефона, може да пада по- бързо отколкото зарежда. При втория проблем може да е от жака на слушалките, но не е изключено да е и от жака на телефона. Пробвай с други.
Пп. Ако става въпрос за G8s, може ли да гласуваш в анкетата за преброяване?


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#3

Това със слушалките и при мен го има, но нямам други жични слушалки, за да разбера дали проблема е от тях, или от жака. Имам сони безжични слушалки, с тях пък не може да се сдвои, даже по-точно не ги намира. Иначе го зареждам с едно зарядно(бавно) на самсунг, и нямам проблеми, нищо не ми изписва.

HTC Desire C > Samsung Galaxy S4 (GT-I9505) > Sony Xperia Z2 (D6503) > Huawei P20 Pro > LG G8S ThinQ
Цитирай
#4

(2020-08-19, 21:26:31)fourplay2 написа:  Здравейте, имам един проблем от извесно време с телефона. При вкючване на оригиналното зарядно за зареждане на телефона ,ми дава информаци "За да заредите бързо, се уверете, че използвате зарядното устройство, доставено с телефона Ви и свързването е правилно" това е постоянно, с малки и редки изключения. Също така пак от извесно време, когато реша да слушам музика с оригиналните слушалки предоставени с телефона, почти не ми се получава. Вкарвам жака за слушалки но звук няма. Трябва много силно да го натискам на вътре за да се получи, но като го пусна отново спира . Някой който знае какъв е проблема да пише. Благодаря предварително.

Изпратено от моят LM-G810 с помощта на Tapatalk

Мокрен ли е телефона ?
При LG G6 имах същия проблем с зареждането....оказа се от мъхчетата от джоба и от постояното мокрене се бяха набили и кабела не влизаше докрай ту зареждаше ту не ....опрви се като го почистих .... Ако мислиш че е това можеш в някой сервиз да им кажеш да ти го почистат , а ако ти го почистваш... 1рво изклю. Апарата и второ по възможност избягваи метални иструменти
Цитирай
#5

Това със слушалките го има (имаше) и при моя и при на жената, но се оправи. Оказа се, че трябва маалко да се позавърти и да се натисне по-силно за да се чуе едно "щракване" и след това си седи доста стегнато, което е добре, защото няма никакъв шанс да изпаднат слушалките по този начин.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)