Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с тапети на Xiaomi redmi note 9S
#1

Преди няколко дни си взех Xiaomi redmi note 9S и от тогава тапетите, които слагам на отключен и на заключен екран автоматично се сменят с оригиналните на телефона. Не се променят веднага след като сложа нови, а след известно време. Но това се случва доста пъти през деня. Някой имал ли е подобен проблем и как мога да го оправя? Благодаря предварително!
Цитирай
Аксесоари
#2

не слагай тапета от приложението галерия, а от настройки-тапет или от началния екран като задържиш пръста за 5 сек
Цитирай
#3

От началния екран не съм пробвала, до сега само от настройките ги слагах, както казваш ти
Цитирай
#4

Да не би телефонът автоматично да чисти разни кешове?
Цитирай
#5

Да, автоматично чисти кешираните данни и разни други неща, но в настройките никъде не намерих нещо за тапети
Цитирай
#6

Aко имаш достатъчно памет не се занимавай с тези почиствания
Цитирай
#7

Добре, а може ли да е от нещо друго. Като си взех стария телефон (huawei) в началото имаше подобен проблем, само че освен тапетите пренареждаше и иконите на приложения до началния вид и си спомням че го оправих с набиране на някакъв код, който изваждаше скрити настройки, нещо подобно
[-] 1 потребител изказва благодарност на Victoria.pm за това мнение:
  • Zlatina
Цитирай
#8

Здравейте! Преди около 2-3 месеца си взех нов телефон- Xiaomi Redmi Note 9 Pro и оттогава насам имам проблем с тапетите. Прилагам ги на начален и заключен екран и да кажем след около половин час се махат и се връщат оригиналните от телефона. Пробвах да ги прилагам чрез приложения, задържане на начален екран и от настройки, но нищо не стана. Някой ако знае как мога да го оправя ще съм благодарна ако каже. Благодаря предварително!!!
Цитирай
#9

Откъде взехте телефона? Нов или на старо? С кой Ром сте сега и на кой регион?

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#10

(2020-11-17, 13:58:55)Be6i4 написа:  Откъде взехте телефона? Нов или на старо? С кой Ром сте сега и на кой регион?

Взехме го от Технополис нов. 64 GB и региона е България.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)