Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[ROM's][KPB/KPH/KPN/KPO]CyanoAce 7.1 RC1 & Cooper-KANG(beta) released!
#51

От вчера съм с CyanoAce 7.1 RC 2.1 - BehradGH
Това ми е първото флашване и първия къстъм ром, нямам опит, но мога да кажа че това нещо е много добро! За 12 часа до момента не съм забелязал никакъв бъг, лаг и прочие. Всичко се държи прилично, единствено радиото което работи само при вкюлеч блуутут, но не ползвам радиото.

Батерията не мога да кажа как се държи, че все още го разучавам и ръчкам доста, пък и преди да флашна с този си играх с два-три стокови рома.


Единственото, за което съжалявам че се махнах от стоковия ром е набирането... До колкото съм забелязал само самсунг имат опцията, в контактите чрез провлачване на ляво или дясно да набираш контакта или да пратиш смс. Доста цъкане спестяваше това, тук го няма.

Закъснението на включването на дисплея след натискане на пауър бутона като чели си седи същото...надявах се да се махне, но уви.
Цитирай
Аксесоари
#52

За съжаление рома излиза от поддръжка

Цитат:I sold my phone this morning . so i think it would be the last update :-) working and making Roms for you people was an honor :-)

Sincerely BehradGH , 22th of october 2011 , 5:02 pm .


Хубавото е че единственият известен проблем е с логване във фейсбук.

Батерията на мени ми трае доста прилично време след като промених настройките на процесора.
Цитирай
#53

Я кажете сега, кой CyanogenMod е по-добър - Cooper KANG или CyanoAce-а ?

Samsung Galaxy Ace | Imaginary ICS Final
Цитирай
#54

Здравейте, от вчера съм с Cooper Kang+Fix, но нямам пак флаш. Ползвам вградения браузър. В маркета не намира adobe flash player. Някаква идея къде бъркам?
Цитирай
#55

за самсунг ace няма flash player .т.е. няма да можеш да си гледаш клипчета от vbox Или youtube (освен разбира се от приложението) има някакви тъпи портове ама те за нищшо не стват

Samsung Galaxy S4 4.4 KitKat
HTC Wildfire S
Цитирай
#56

Глупости... Аз с TheMyth KS2 2.3.5 v1.0 си гледам клипчета във vbox без никакви проблеми. Просто си инсталирах флаш плеъра и готово Smile

Samsung Galaxy Ace | Imaginary ICS Final
Цитирай
#57

а от Youtube поне при мен клиповете се отварят, незнам дали е само при мен или се изказваш неподготвен @sabotage7410 . Разработвам приложение, за коеот е рано още да се говори, но ще можем да гледаме и клипове от vbox. Засега не ме разпитвайте, нищо не е сигурно докато не тръгне успешно.

Samsung Galaxy Ace GT-S5830 Android Gingerbread 2.3.3 16GB CWM Root
Цитирай
#58

Troublesome написа:Глупости... Аз с TheMyth KS2 2.3.5 v1.0 си гледам клипчета във vbox без никакви проблеми. Просто си инсталирах флаш плеъра и готово Smile
Как го инсталира тоя флаш плайер? На мен в маркета не ми го намира... :unknw:
Цитирай
#59

Флаш за нашите машинки няма. Има специално написан флаш плейър за armv6, който я тръгне, я не. На мен не ми подкарва всички флашове този плейър. Откакто съм с Cyanogenmod RC1 KANG, обаче всички флашове ми вървят, точно с тази версия на флаш.
Клипове от тубата можем да гледаме, защото имаме поддръжка на youtube. Все пак - google...

Samsung Galaxy Watch 46"  •  Samsung Galaxy S10+  •  My Job: Web/UI & Graphic Design
Цитирай
#60

Imaginary написа:Флаш за нашите машинки няма. Има специално написан флаш плейър за armv6, който я тръгне, я не. На мен не ми подкарва всички флашове този плейър. Откакто съм с Cyanogenmod RC1 KANG, обаче всички флашове ми вървят, точно с тази версия на флаш.
Клипове от тубата можем да гледаме, защото имаме поддръжка на youtube. Все пак - google...
Затова и аз сложих Cyanogen RC1 Kang, но пак не ми вървят флашовете (не говоря за vbox и youtube). Току що инсталирах adobe flash 10.2 ама пак не ги отаваря. Да не би да трябва да се даде някаква отметка на browsera да се сети да ползва Adobe Flash ?
Цитирай
#61

Разгеле Dance
Това е флаша за armv6 http://www.multiupload.com/EQ0G27H4LM
Всичко върви перфектно.
Цитирай
#62

Аз пък сам с този https://www.androidbg.com/forum/topic209...y-gio.html

Xiaomi Redmi Pro, Xiaomi Redmi Note 9 Pro
Цитирай
#63

Малко ъп на темата, тъй като има развитие по въпроса с Cyanogenmod за нашите телефончета.
До няколко дни, ще е готова и излязла официална версия на cyanogenmod за Ace, и то 7.2.0! Тя ще се базира на версията COOPER KANG, на Grif_07 както и се очакваше.
В момента в който излезне той, ще го инсталирам на телефона си, и ще споделя отзивиSmile
П.С: Току-що прочетох, че и Grif_07 спира поддръжката и разработката на неговия KANG, заради излизането на официалната версия, така, че още една причина да не бързате с инсталации на KANG, CyanoAce.

Samsung Galaxy Watch 46"  •  Samsung Galaxy S10+  •  My Job: Web/UI & Graphic Design
Цитирай
#64

Всичко му е хубаво, даже много на този ром, обаче не ми харесва, че на тази камера, която е сложена неможеш да пускаш или нагласяш светкавица, когато снимаш видео. Това вчера го забелязах и малко се разочаровах, защото видеото е по-добро със светкавица ако помещението не е добре осветено Sad Иначе качеството на снимките е много по-добро от това на стоковия ром Smile

[highlight=blue]Samsung[/highlight] Galaxy Ace 16GB | CWM5 Root | Android Stock Gingerbread 2.3.6 |
Цитирай
#65

http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=1360889

излезе някаква тема, която лично аз не я разбирам, ако някой вижда за какво иде реч да каже. Нещо различно е

Samsung Galaxy S4 4.4 KitKat
HTC Wildfire S
Цитирай
#66

sabotage7410 написа:http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=1360889

излезе някаква тема, която лично аз не я разбирам, ако някой вижда за какво иде реч да каже. Нещо различно е
Да, чета в моментаSmile

Samsung Galaxy Watch 46"  •  Samsung Galaxy S10+  •  My Job: Web/UI & Graphic Design
Цитирай
#67

Интересно, но отново виждам надписа "Unofficial", кой от нас ще се пробва? Big Grin

[highlight=blue]Samsung[/highlight] Galaxy Ace 16GB | CWM5 Root | Android Stock Gingerbread 2.3.6 |
Цитирай
#68

vaster написа:Интересно, но отново виждам надписа "Unofficial", кой от нас ще се пробва? Big Grin
Аз, обаче ще е събота-неделя, че да имам време да се занимавам с РОМа обстойноSmile)

Samsung Galaxy Watch 46"  •  Samsung Galaxy S10+  •  My Job: Web/UI & Graphic Design
Цитирай
#69

RC0 принципно не е ли по-напред от RC1 ? Просто тези цифрички ме объркват. Confusedtupid:

Samsung Galaxy S4 4.4 KitKat
HTC Wildfire S
Цитирай
#70

sabotage7410 написа:RC0 принципно не е ли по-напред от RC1 ? Просто тези цифрички ме объркват. Confusedtupid:
Мисля, че е по-назад от 1. RC означава Release Candidate. Мисля, че с всеки следващ RC, се доближава до Official release...

Samsung Galaxy Watch 46"  •  Samsung Galaxy S10+  •  My Job: Web/UI & Graphic Design
Цитирай
#71

абе и аз така си мислех, но след като го пускат като нещо упдейтнато значи е по ново.... за мен няма много логика

Samsung Galaxy S4 4.4 KitKat
HTC Wildfire S
Цитирай
#72

Ами предните версии са CM7.1, а тази новата е CM7.2.И разлика не намирам от двете версии.От вчера сам с CyanogenMod 7.2-cooper-KANG-RC0-Android 2.3.7,а преди това бях с на BehradGH.
П.П.каво означва ODEX_FOR_CM7.2. и да го слагам ли?

Xiaomi Redmi Pro, Xiaomi Redmi Note 9 Pro
Цитирай
#73

Току що инсталирах новата версия и засега няма проблеми, сложих и двата пача за темата и статусбара, и изглежда доста добре. Трябва да минат два-три дни за да си кажа мнението, но засега ме притеснява единствено наличието на ROM Manager във този РОМ и това, че е автостартираща се услуга и няма бутон за деинсталиране...не я искам тази програма Sad

[highlight=blue]Samsung[/highlight] Galaxy Ace 16GB | CWM5 Root | Android Stock Gingerbread 2.3.6 |
Цитирай
#74

Със титаниум бек ъп пробва ли да я махнещ?

Samsung Galaxy S4 4.4 KitKat
HTC Wildfire S
Цитирай
#75

Не, ще опитам. То като не го барам няма проблем, но все пак като се познавам няма начин да не го пусна, а знам какъв ще е резултата вече Big Grin Иначе засега 7.2-ката върви добре, и изненадващо гладко със настройка Performance на процесора.

[highlight=blue]Samsung[/highlight] Galaxy Ace 16GB | CWM5 Root | Android Stock Gingerbread 2.3.6 |
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)