Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

FIFA 15 Ultimate Team
#26

Здравейте колеги !
С таблет Revopad 7 съм и снощи си я инсталирах. Играх, играх и по едно време ми иска секретен въпрос и съответно секретен отговор и дотам. Пиша аз отговорите (понеже са отговор и потвърждение) и цъкам на тикчето или на submit и ми изписва "Your security question could not be created." и натискам ОК и излиза някакво съобщение с грешка, но се скрива толкова бързо, че не можеш да я прочетеш. Пробвах да ресна таблета, да спра и да пуска wi-fi, да спра и да пусна играта и все ми иска въпрос и отговор и не може да го приеме и това е. Пробвах с букви, пробвах с цифри, пробвах комбинирано и не иска да ги приеме.

Sony Xperia M4 Aqua --> Vernee Mix 2 --> Samsung Galaxy A70
Цитирай
Аксесоари
#27

Колеги някой знае ли как след като сложиш футболист в трансфер листа, пак да го върнеш и да го сложиш в титуляра?

Samsung S23 Green 256GB
Iphone XS Silver 256GB
Xiaomi Poco X3 6/128GB
Iphone 6S 32GB Space Gray
LG G2 16GB Black
Цитирай
#28

Колеги оправих проблема. Опитах се да инсталирам fifa 14, но нямах място, изтрих фифа 15 и проблема е решен :cheers:

Sony Xperia M4 Aqua --> Vernee Mix 2 --> Samsung Galaxy A70
Цитирай
#29

Има ли мениджър мод на тази игра, че нещо не мога да го открия. Освен това са поразместили бутоните не е като на 14, аз поне играя с класическия джойстик не с тъч скиина. И са доста неудобни особено като трябва да отнемш топката трябва много внимателно да уцелиш играча, за да си точно пред него. На 14 само натискаш копчето и играча сам тича към протичника. Може би е въпрос на свикване ама нещо не успях да свикна за 3-4 мача.

HTC Wildfire S, HTC ONE M7, Asus Transformer Infinity TF 700, ONE+ 3T
Цитирай
#30

Кога най-накрая ще има мултиплеър за андроид ?!
Цитирай
#31

pcheliu написа:Кога най-накрая ще има мултиплеър за андроид ?!
Сигурно няма да има. По света има над милиард андроид устройства. Сървърите им ще гръмнат.
Цитирай
#32

Аз е изтеглил от гугъл стора но имам проблем , нямам контролери .. когато пусна мач просто виждам играчи всичко но не мога дап очна да играя , начин да се оправи >?
Цитирай
#33

Мойте мнение:
Графиките нямат разлика, но като че ли усещам как ми върви по мазно от 14ката..Харесва ми това, че си играя с мой отбор Smile Skill бутона го няма но и без туй не се научих да го ползвам ;дд вде напрая финт ама не правилния и ми взимат топката.... Немога да намеря как се прави прехвърлящ удар (на 14 беше със shoot и дърпаш нагоре) и двоен пас Smile Иначе като цяло добре е, харесва ми!
Цитирай
#34

IloveXperia написа:Мойте мнение:
Графиките нямат разлика, но като че ли усещам как ми върви по мазно от 14ката..Харесва ми това, че си играя с мой отбор Smile Skill бутона го няма но и без туй не се научих да го ползвам ;дд вде напрая финт ама не правилния и ми взимат топката.... Немога да намеря как се прави прехвърлящ удар (на 14 беше със shoot и дърпаш нагоре) и двоен пас Smile Иначе като цяло добре е, харесва ми!

Има си отделен бутон за прехвърлящ удар казва се "trought".

HTC Wildfire S, HTC ONE M7, Asus Transformer Infinity TF 700, ONE+ 3T
Цитирай
#35

Да намерих го като пуснах classic комтролите - много по яка е от 14ката, като графики и на пръв поглед не, aма пуснете classic контролите и минете tutorial-a и вижте колко нови неща има Smile
Ето го моя отбор играл съм играта 2 часа във 9 дивизия съм а след малко ще прикача снимка на отбора и играчите ми, че съм от приложението Smile
Ето и няколко съвета:
Купувайте играчи сутрин със залагане (купих много добри играчи зса 200-300 до 400 монетки)
Изпълнявайте objectives, за да ви дава пари или pack-ове които дават играчи договори и т.н....
П.с. Халфовата линия ми е от един такъв златен пак който ми дадоха като се свързах със FB.
Ако има отбор който не ви е по силите (proffesional) симулирайте мача пускате attacking и normal effort и може и да биете, но не гарантирам (така бих Celtic /proffesional/)
Цитирай
#36

Здравейте Колеги

Някой може ли да ми каже дали има версия на Фифа 15
която да се играе без интернет като 14 ката.

Че тази изисква постоянен интернет достъп WI-FI и NET.

И ако има такава дайте ми линк


Благодаря предварително

Samsung Galaxy SII GT l 9100 v 2.3.5
Цитирай
#37

Ето го моето скромно отборче. В дивизия 1 съм и имам 11 спечелени трофея. Личи си и на кой отбор съм фен :tease:

Samsung Galaxy S2+ < пенсиониран
Samsung Galaxy S4 Value Edition Silver < пенсиониран
Samsung Galaxy A5-2016 GOLD < пенсиониран
Huawei P20 Blue
Цитирай
#38

Freddo написа:Ето го моето скромно отборче. В дивизия 1 съм и имам 11 спечелени трофея. Личи си и на кой отбор съм фен :tease:
Колега,Касорла от кои от пак го взе ?

LG G5
Цитирай
#39

Хора кво да правя с тея контракти :capitulation: :capitulation: само ми искат играчите, а парите ми свършват :wall: дайте някой съвети Smile
Цитирай
#40

Версията за Андроид на тази ФИФА е пълно разочарование тази година!

Huawei P8 Lite | iPad Air 2
Цитирай
#41

Много добра игра, но леко ми сече Sad
Цитирай
#42

Vankata2 написа:
Freddo написа:Ето го моето скромно отборче. В дивизия 1 съм и имам 11 спечелени трофея. Личи си и на кой отбор съм фен :tease:
Колега,Касорла от кои от пак го взе ?


Касорла съм си го купил от трансфер маркета, най- добре е да наддаваш за играчи късно през нощта или рано сутринта. Тогава имаш най- голям шанс да си вземеш хубав играч за малко пари. Аз примерно снощи към 12-1ч с взех Счезни и Росицки за около 5-6 хиляди най- много. СЕга си събирам парички за Санчез и Йозил, но на пазара вървят по 40-80 хиляди..

Samsung Galaxy S2+ < пенсиониран
Samsung Galaxy S4 Value Edition Silver < пенсиониран
Samsung Galaxy A5-2016 GOLD < пенсиониран
Huawei P20 Blue
Цитирай
#43

IloveXperia написа:Хора кво да правя с тея контракти :capitulation: :capitulation: само ми искат играчите, а парите ми свършват :wall: дайте някой съвети :)
.
Цитирай
#44

IloveXperia написа:
IloveXperia написа:Хора кво да правя с тея контракти :capitulation: :capitulation: само ми искат играчите, а парите ми свършват :wall: дайте някой съвети Smile
.


Наистина са трън в з*дника тия договори.. и аз бях изпаднал в една такава криза, но успях да събера 5 хиляди и си взех един златен пакет, то в тях винаги се падат договори или ако нямаш толкова пари вземи един сребърен и изпълни ачиивмънта с 5те различни турнира. Той ти дава 2 сребърни пакета > доста договори. Абе като цяло разгледай сексията с постижения, виж кои не си изпълнил и какво ти дават. Има някои които пускат много пари или златни/сребърни. От тях много се дърпа напред. Опитай се да събереш стартово 11 от един и същи отбор то също много помага. Има и турнири в които играеш 3-4 мача и накрая печелиш пакет само с договори. Ритай здраво, а ако толкова си закъсал, че да не можеш да продължиш да риташ даже, се сбогувай с някой от силните ти играчи на трансферния пазар и с парите от него купувай пакет.. после лесно се връщат парите. Smile

Samsung Galaxy S2+ < пенсиониран
Samsung Galaxy S4 Value Edition Silver < пенсиониран
Samsung Galaxy A5-2016 GOLD < пенсиониран
Huawei P20 Blue
Цитирай
#45

Как мога да взема нов стадион ?

LG G5
Цитирай
#46

Идват с пакети по принцип...или от пазара.

ONE PLUS 3T
Цитирай
#47

Имам проблем не мога да си сменя контролите на джоѝстик. Постоянно седи на Casual
P.S. РАзбрах как да го сложа на Classic но пак нямям джойстика

LG G3 32GB & Google Nexus 7 (2013)
Цитирай
#48

Нощно време цените на играчите падат значително.
Аз пазарувам златни играчи за по 150-800$ Smile
Но пазарувам към 1-2ам Smile

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#49

Здравейте! Дали чрез фейсбук може да се запази прогреса на играта и да се прехвърли на друг телефон пак с андроид при свързване с фейса?
Цитирай
#50

valdeto написа:Здравейте! Дали чрез фейсбук може да се запази прогреса на играта и да се прехвърли на друг телефон пак с андроид при свързване с фейса?

Логни се с акаунта от гугъла според мен, там ти ги запазва в гугъл плей-млей глупостите.

Samsung Galaxy S2+ < пенсиониран
Samsung Galaxy S4 Value Edition Silver < пенсиониран
Samsung Galaxy A5-2016 GOLD < пенсиониран
Huawei P20 Blue
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)