Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Оставих си гилдията ESKALIBUR и сега сме във гилдия +youknow+
Ако има някой силен и сериозен играч да ми пише  Smile
Хубаво е да има минимум 60к might.
Цитирай
Аксесоари

Кажете някоя гилдия да влезна,48k might съм.
Цитирай

Що за въпрос Big Grin AndroidBg Smile

Samsung Galaxy Nexus [] Android: 4.2.2 [] ROM: Stock (root)  16GB
Samsung Galaxy S7 Edge [] Android: 6.0.1 [] ROM: Stock 32GB
Цитирай

Здравейте, нов играч съм, но напредвам бързо.Моля за някоя Бг гилдия, 5400 майт съм имам вече два легендарни героя за 8-9 
дена игра. Ника ми е Exhumator

★★★Samsung Galaxy S★★★HTC Sensation XE★★★Sony Xperia S★★★LG Nexus 4 16GB★★★Samsung Galaxy S2+★★★Xiaomi Redmi Note Pro 2GB★★★Lenovo P70A★★★Samsung Galaxy S8+★★★Huawei Mate 10 Pro★★★
Цитирай

Пичове, връщам се в играта, ще ме приемете ли в клана, който май аз направих Big Grin
11 000 might, слаби герои по 100-тно ниво + 1 000 000 HB и 13 000 gems Smile

Имам и втори акаунт на 2 седмици с 5000 might с Dread Drake, Orksbane, Death Knight  и едно Шампионче всички на по 4-5 звезди.

Един от двата мога да го дам на някого, ако иска. И двата имат много добро съотношение roll - legends

П.С. Ехеее... вие сте вдигнали много летвата с тия 20к might.....

SGNote N7000 - Xiaomi Mi2s - Xiaomi Mi4
Цитирай

Какво мислите за новия герой - phantom king?
Цитирай

Пичага е Big Grin Арена Демони HBM може кърти ги с това намаляне на енерги с прока му стабиляга е малко противникови герои ще успеят да прокнат Wink.

Samsung Galaxy Nexus [] Android: 4.2.2 [] ROM: Stock (root)  16GB
Samsung Galaxy S7 Edge [] Android: 6.0.1 [] ROM: Stock 32GB
Цитирай

Супер Smile Викаш става да заместя тъндър год с него? Като основен герой?
Цитирай

Здравейте ако си търсите гилдия елате в нашата гилдия с име rosento минимум майт 10 000...

NOKIA 6610,NOKIA 6233,Samsung i5500,ZTE V970,Prestigio 5044 > Lenovo P70> Xiaomi Redmi 5 Plus 64/4 gb
Цитирай

Току що ми се падна dread drake. Smile От доста време не ми се беше падало нещо стабилно. Освен за арената ще ми помогне ли за expert dungeon 6,че съм зациклил там още на първия stage. И съм зациклил на 535 звезди(а трябват 550 за да upgrade на 10 звезди героите..). Та ще ми помогне ли дред дрейка като основен герой?
Цитирай

(2016-03-20, 23:35:19)ivorosenov написа:  Здравейте ако си търсите гилдия елате в нашата гилдия с име rosento минимум майт 10 000...

Как са битките с боса?Кой бос биете ,има ли силни играчи?Търся си гилдия и затова питам.

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай

Бием всички босове влизай

NOKIA 6610,NOKIA 6233,Samsung i5500,ZTE V970,Prestigio 5044 > Lenovo P70> Xiaomi Redmi 5 Plus 64/4 gb
Цитирай

(2016-03-21, 16:21:42)IvanPhilipov написа:  Току що ми се падна dread drake...
Drake е страхотен герой и помага навсякъде..аз лично го използвам много, страхотен танк е и с подходящи скилове става много труден за убиване. Вече го еволвнах един път и съм близо до втори и му вдигам скила на 9/10...а след това ще го правя и 10/10.

1+3T, 5Т, 7Т, 9 pro
Цитирай

Аз съм зациклил още на expert dungeon 6 първия dungeon и не мога да мина напред да събера звезди, за да еволвна героите... Имам предвид, че героите са ми до 180ти лвл и имам 535 звезди трябват ми още 15 звезди, за да мога да ги дигам над 180ти.
Цитирай

виж в тубата има страхотни инструкции за всички нива с ф2п герои. Аз лично следвайки ги точно ги минах всички.

1+3T, 5Т, 7Т, 9 pro
Цитирай

Мнението ви за ghoulem-a?Става ли за всичко,доближава ли се до Влад
И според вас кой герой от тези да еволвна първо : Cupid,Druid,Orksbane,Harpy queen,Dread Drake,Warlock ?
Ако еволвна на 180ти лвл,колко по - малки ЕХР книги ще ми даде,отколкото на 200-я лвл?
Цитирай

За дънгеони е добър за пазене на GW, HBM, WG, може да се каже, че се доближава до Влад, но са доста различни герои, като цяло на всякъде е добър стига да го имаш. Еволваш това което ти се повтаря, щом имаш и 3-та heal-ри трябва да наблегнеш на някой, аз лично бих еволвнал DD защото е много досаден герой и е много добър за пазене на GW, арена и LB. Колко по - малко ще ти даде Big Grin Big Grin МНОГООООО по - малко !!! ако веднага го ъпнеш и после еволв нищо няма да ти даде докато на 200 ти дава 263 книги ако не се лъжа, които се продават за 3 милиона HB.

Samsung Galaxy Nexus [] Android: 4.2.2 [] ROM: Stock (root)  16GB
Samsung Galaxy S7 Edge [] Android: 6.0.1 [] ROM: Stock 32GB
Цитирай

Супер Smile Мерси много,ще еволвна на 200.

Коя е най добрата база за HBM Q?
Цитирай

еволването на по-високо ниво от 180 има смисъл само ако героя ти има enlighten като талант. Ако има друг талант опита, който ще ти дадат 263 книги е точно толкова, колкото се инвестира във вдигането на героя до 200 ниво. Има смисъл също и ако продаваш книгите за НВ...аз лично не съм го правил и за мен е глупаво, но пък съм доста търпелив..има и нетърпеливиSmile. Колкото до голема, според мен няма нищо общо с Влад и не може да го замести...може да замести друид и орка до някаква степен. Познавам доста хора, които ги пенсионираха и двамата заради голем. Колкото до еволва - еволввай ДД и не му мисли много. База за НВМ - според мен най-добра е корнер базата, поне до S - разгледай в нета, има доста варианти.

1+3T, 5Т, 7Т, 9 pro
Цитирай

Alien, кой бос биете? Колко мерита взимате средно на играч, ако биете 4-тия?

SGNote N7000 - Xiaomi Mi2s - Xiaomi Mi4
Цитирай

3-ят босс бием, 4-ят по 500 мерита съм взимал не съм си правил трудо да се мъча с 4-ят босс - каквото даде всички артефакти са ми ъпнати на макс и затова не ми трябват мерити, а HB от 3-ят босс.

Samsung Galaxy Nexus [] Android: 4.2.2 [] ROM: Stock (root)  16GB
Samsung Galaxy S7 Edge [] Android: 6.0.1 [] ROM: Stock 32GB
Цитирай

Alien, в коя гилдия си
Цитирай

AndroidBg - ако трябва нещо кажи vice-leader съм.

Samsung Galaxy Nexus [] Android: 4.2.2 [] ROM: Stock (root)  16GB
Samsung Galaxy S7 Edge [] Android: 6.0.1 [] ROM: Stock 32GB
Цитирай

Такааа с поканиха ме в една от най силните гилдии - Europa.
Доволен съм, мнооого големи машини са там.
Имаме изискване за мин. 150 000 might, ако някой търси гилдия и отговаря на изискването да ми пише  Big Grin
Цитирай

Дайте идеи за база за HBM Q,че стигам до Q-4 и край..
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)