Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

-.¸¸.·´¯ Въпроси • Проблеми • Насоки - за HTC One M7 ¯´·.¸¸. -

HaD написа:ако не ти е проблем ще ме ориентираш ли от къде да ги проверя нещата дето си писал за ID-то и другите работи .

cd c:\adb
adb reboot bootloader
fastboot getvar all

Наполеон може да е изглеждал дребен по нощница пред леглото на Жозефина. Но в барутната буря при Аустерлиц той съвсем не е изглеждал дребен.
Цитирай
Аксесоари

някаква информация за разкодиране с S-Off, че докараха едно HTC One от америка, заключено само за T-mobile, а е оферта да го взема Big Grin Предлагат ми бартер за One X-а ми + около 100 лева. И ако скоро не се очаква, някакъв друг начин чрез заплащане?!?

Допълнителни въпроси:
1. Ще има ли проблем да си го ползвам пълноценно в България. Видях в сайта на T-Mobile, че поддържа следните честоти на 3G: 850, 900, 1800, 1900, 21000 => не би трябвало да има проблем, след като и международния ги поддържа, нали?
2. В xda има раздел за HTC One, T-Mobile HTC One и т.н, но не видях разлика в ромовете => не би трябвало да има проблем ако слагам такива от раздела на международния, нали?

Сега гледах в сайта на HTC и там срещу T-Mobile пише всички без 900 MHz, а доколкото ми е ясно в България повечето мрежи са на 900 MHz... май че няма да има хубаво 3G, то не че и скоростите са кой знае какви, ама все пак.
Цитирай

Стоков ром на One, се инсталира не само съгласно региона CID ами и по ID. Можеш да го провериш съгласно по-горните кодове. 3G-то в България никога не е било добре. Колкото до къстъм ромовете, четеш инструкциите съгласно конкретния ром. Разблокиране на бранд засега няма. Работят по въпроса. Можеш само да отключваш буутлоудера и S-OFF както и обратно до LOCKED/S-ON.

Наполеон може да е изглеждал дребен по нощница пред леглото на Жозефина. Но в барутната буря при Аустерлиц той съвсем не е изглеждал дребен.
Цитирай

Някой има ли идея как да спра съобщенията от Tips & Help да ми се появяват в Blink Feed-a?

искам = мога
Цитирай

Когато смс, който съм изпратила, бъде доставен, получавам нотификация в статус бара, придружена със сигнал. Как да спра сигнала. Само той не дразни.
Цитирай

mazy написа:Когато смс, който съм изпратила, бъде доставен, получавам нотификация в статус бара, придружена със сигнал. Как да спра сигнала. Само той не дразни.

Съобщения---Настройки----Уведомления и махаш отметките за известията Smile

HTC One--- Black
Цитирай

Но така не пиука при получен смс :/
Цитирай

mazy написа:Но така не пиука при получен смс :/

Е ти махаш отметката за известяване при изпратените съобщения само. Получените си ги оставяш с отметка Smile

HTC One--- Black
Цитирай

И къде точно е тази отметка? Защото единственият начин да не получавам известия е да не искам отчет за доставяне.
Цитирай

Бях споменал в някоя тема, но... някой да е забелязал когато му звъни телефона дали има едно такова леко прекъсване на мелодията, по скоро като пукане и прекъсване. При мен го прави постоянно и е много дразнещо ( някак все едно му идват слаби ресурсите и не може да си доизкара мелодията и прекъсва Smile )

Ами от този пост надолу го коментирахте - https://www.androidbg.com/forum/post919795.html#p919795 Не го правете и тук. Пиши там ако има неща които не са ясни.

Panasonic GD50->Ericsson T10s ->Nokia 5110->Nokia 3410->Nokia E50->Nokia E52->Alcatel OT-985->hTC One->Samsung Galaxy S8->Huawei P30Pro
Цитирай

Абе на някой да му се е случвало да си вземе дефектен телефон и да го връща за гаранционна поправка?
Цитирай

Искам да попитам за слушалките, а именно, когато са 3-бутонни, за какво служат 2-та бутона - за превъртане напред-назад или за регулиране силата на звука? HTC Desire-то преди превътраше напред-назад, а на сегашния ми телефон Сони се регуира силата на звука, което мога да кажа, че е много по-смислено и удобно.
Цитирай

Зависи какво използваш в момента - усилване на звука, смяна на песни и т.н. Smile
Цитирай

Здравейте интересува ме купих на жена ми HTC One от ebay.de доставиха ми го но ,не знам има ли гаранция или не. Нямам гаранциона карта има ли някакъв начин чрез имея да проверя или ако попитам в мост дали могат да ми дадат информация.
Цитирай

radi3 написа:Здравейте интересува ме купих на жена ми HTC One от ebay.de доставиха ми го но ,не знам има ли гаранция или не. Нямам гаранциона карта има ли някакъв начин чрез имея да проверя или ако попитам в мост дали могат да ми дадат информация.
Най-добре ги попитай. Или директно продавача или HTC. Smile

HTC Desire -> BB8900 -> BB9800 -> Samsung Galaxy SI Plus -> Samsung Galaxy SII -> HTC One -> Samsung Galaxy S4 Black Edition ->  LG G3 32GB -> iPhone 6S 64 GB -> Samsung S9 Duos Coral Blue -> iPhone 11 Pro
Цитирай

Телефон за обслужване на клиенти: 00800 1151053 безплатен.

Наполеон може да е изглеждал дребен по нощница пред леглото на Жозефина. Но в барутната буря при Аустерлиц той съвсем не е изглеждал дребен.
Цитирай

Много ви благодаря в понеделник ще звъна
Цитирай

Искам да попитам как да махна контактите ми от Skype от телефонния указател?
Цитирай

Chrisi написа:Искам да попитам как да махна контактите ми от Skype от телефонния указател?
Отиваш на People и горе в дясно пише People със падащо меню. Избираш и селектираш кои профили да се добавят в контактите ти.

HTC Desire -> BB8900 -> BB9800 -> Samsung Galaxy SI Plus -> Samsung Galaxy SII -> HTC One -> Samsung Galaxy S4 Black Edition ->  LG G3 32GB -> iPhone 6S 64 GB -> Samsung S9 Duos Coral Blue -> iPhone 11 Pro
Цитирай

i.stojanov написа:
Chrisi написа:Искам да попитам как да махна контактите ми от Skype от телефонния указател?
Отиваш на People и горе в дясно пише People със падащо меню. Избираш и селектираш кои профили да се добавят в контактите ти.
И при първото пускане на скайп пак се появяват .... а сам махнал отметката.

=========
HTC EVO 3D + HTC One + SAMSUNG Note 3 +
SAMSUNG S7 edge + SAMSUNG S8 + SAMSUNG J7 (2017) + Lenovo K6
Цитирай

И от скайпа махни синхронизацията Smile
Цитирай

Разбира се. Smile

HTC Desire -> BB8900 -> BB9800 -> Samsung Galaxy SI Plus -> Samsung Galaxy SII -> HTC One -> Samsung Galaxy S4 Black Edition ->  LG G3 32GB -> iPhone 6S 64 GB -> Samsung S9 Duos Coral Blue -> iPhone 11 Pro
Цитирай

Здравейте, от скоро съм собственик на HTC One, като цяло машината е страхотна, но вчера се оказа, че има проблем като се опитах да го свържа с PC-то си. Когато свържа USB кабела към компютъра не ми позволява да го избера само като Disk drive. Инсталирах HTC Sync Manager, но и с него не се получава, когато се опитам да ги синхронизирам излиза съобщение, че телефона е unavailable.

Ако някой се е сблъсквал с такъв проблем и има решение, моля да го сподели Smile
Цитирай

Пробвай да махнеш драйвърите, рестарт на компютъра и после пак свържи телефона и остави ОС да си намери файловете.

HTC Desire -> BB8900 -> BB9800 -> Samsung Galaxy SI Plus -> Samsung Galaxy SII -> HTC One -> Samsung Galaxy S4 Black Edition ->  LG G3 32GB -> iPhone 6S 64 GB -> Samsung S9 Duos Coral Blue -> iPhone 11 Pro
Цитирай

i.stojanov написа:Пробвай да махнеш драйвърите, рестарт на компютъра и после пак свържи телефона и остави ОС да си намери файловете.

Изтрих всичко, което видях като драйвери, направих ресет на PC-то и ресет на тел-а, пробвах наново пак не стана, отново трих и ресетвах. След това от device manager-a му зададох ръчно кои драйвери да ползва
(идея която видях в един друг форум) и пак не стана....накрая съобщението което ми изкарва е че има грешка в името на файла, на папката или има грешка в синтаксиса...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)