Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Clash Royale (by Supercell)

МНОГО ВИ СЕ МОЛЯ, да му кажете някаква стратегия за 3-4 арена.. Значи, бях с 1088 купи, и изведнъж нещо ми стана и само губя ли губя и сега съм на 850... Имам 5 епик карти и смея, да кажа, че съм добър, но ми ЛИПСВА СТРАТЕГИЯ, та моля ви, кажете ми някоя стратегия, която вие ползвате, и действа! Smile

 Huawei P10, Graphite Black!
Цитирай
Аксесоари

Нямаш стратегия, но си добър.. в какво? Да пускаш картите ли? Big Grin
Цитирай

Имам добри карти -.- ....

 Huawei P10, Graphite Black!
Цитирай

Няма такова нещо като добри или лоши карти. Важно е какво тесте си направил и как ще го играеш, както и правилното хабене на еликсира по време на битка.

Xiaomi Poco F3 (HyperOS 1.0.1.0; Android 14)
Huawei MediaPad M3 8.4" (EMUI 5.0.4; Android 7.0)
Huawei Watch GT4 (HarmonyOS 4.2.0.103)
Redmi Buds 4 Pro
Цитирай

Наскоро влязох в по-горна арена и се падам често с по-голям левел от мен притежаващи разни епик карти като балон бомбардировач, дракон и принц. Обаче с подходяща тактика често измъквам минимални победи с 1:0 и равенства. 
Такива минимални победи с тактика са по-сладки от ва банк игри и победи на косъм. 

Наскоро ми се случи равенство 3:3 Big Grin

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай

Хм, тогава някое подходящо тесте за 3-4 арена? Без дракона и принца.

 Huawei P10, Graphite Black!
Цитирай

Приятел, щом ти е толкова голям проблема, провери в Ютюб. Има стотици клипчета.
Цитирай

Такааа. Направих клан - "Rage Quit". Само приятели сме в момента. 800+ трофея е минимума. Идеята е сериозна игра и заедно да събираме карти. Клана е инвайт онли, така че ако някой има желание да влезне да пуска рикуест.

Choosing...
Цитирай

Това с броя трофеи за клан е глупост. 
Аз вървя м/у 800 и 900, че съм в нова арена и ми идва трудно всеки път с/у хора +1 левел и с дракони и принцове които аз нямам.
А ако изкарат и балон или гигантски скелет го играя защитно за равен или минимална победа(ако е по-тъп съперника).

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай

Еми ние всички сме 800+, дори 1000+. Експериментирай с декове. Ако не плащаш търсиш начин как да ги контрираш. С доста игри ще стане.
Аз петък почнах и съм с 1100 купи вече. Нямам загуба последните 10 игри. Просто намираш правилния билд.
Левела почти няма значние, освен ако не сте почти равностойни. Левела има значение нагоре, когато вече едвам буташ една сграда.

Choosing...
Цитирай

Най-сетне, успях с огромни мъки да се измъкна от 3тата арена, и вече съм в 4тата.. :д даже имам чуството, че в 4тата са по-лесни от 3тата, от както съм в нея, вече съм на 1300+ купи. :д

 Huawei P10, Graphite Black!
Цитирай

За съжаление колеги.. трябва да се адаптирате с тоя факт да играете "почти" винаги срещу по-голям лвл с много по-силни карти. Ще постна 2 снимки от арена 7 за да видите за какво става на въпрос.
[Изображение: ecb6fc5cd5e64efd13fc5e62ed887e88.jpg]
[Изображение: d1858471da37524b4bb47a91bb9c3146.jpg]


Всяка арена е така.. проблема идва от там, че мачмейкъра те среща с играч по купи. А не по лвл и карти както е логично да бъде.
Има слухове за бъдещ ъпдейт може би април(не говоря за този за баланса на картите).. в който ще има нови единици и печалба(голд) от победа. Все пак това са само слухове и да не се надяваме много.
@AndroidbgFan,много добре са те посъветвали гледай ютуб и ще се научиш. Играта върви заедно с ютуб.
Успех на всички в арените.
Цитирай

Ами ти си 7-ма арена. Нагоре вече има много играчи плащащи реални пари и вдигащи левел доста по-бързо.
И мен ме е яд като му оставя сградите на по 100 кръв и падна. Реално сградите са му с 500 кръв повече от моите, но какво да направим.

Choosing...
Цитирай

Затова винаги в дека ми имам или светкавица или горящата топка за ей такива моменти - FINISH HIM Big Grin
Цитирай

Струва ли си да дам 2к злато за дракона или принца? Откога ги чакам да ми се паднат..

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай

Ако ти трябват за билда, да. Всичко пада, но отнема много време.
Аз лично ако ми излезе бурето, веднага бих го купил. Много ми трябва за билд.

Choosing...
Цитирай

Sloona, аз съм имал игри, в които съм губил/печелил с останала кула на 20 или по-малко живот Big Grin

На всички арени има хора различни левъли и с различни карти. Понякога е въпрос просто на късмет - срещу теб се пада много неприятен дек спрямо твоите карти. Важното е да имаш добър дек, който в дългосрочен план да те дърпа напред откъм купи.

Xiaomi Poco F3 (HyperOS 1.0.1.0; Android 14)
Huawei MediaPad M3 8.4" (EMUI 5.0.4; Android 7.0)
Huawei Watch GT4 (HarmonyOS 4.2.0.103)
Redmi Buds 4 Pro
Цитирай

Точно така. Win-loose рейшиото трябва да е 2 към 1 и прогресираш. Това е хубавото на играта.
Мен примерно x-bow билдове ме чупят. Но тама чакам 2 по елексира и почвам да ги спамя и търся решения.
Готин "шах" е игрицата.

Choosing...
Цитирай

След днешният ъпдейт, тези с x-bow ще трябва да си сменят леко стратегията.

Lenovo P70 + MIUI 9
Цитирай

Споко тея с ексбола преминаха на мортър..
Цитирай

Да се похваля и аз хехе

[Изображение: 8708413u.png]
Цитирай

Мортъра е много слаб, според мен. Лесно се контрира, защото изисква непрекъснато да се пази линията с мортъра и така остава една линия в която да го спамиш.
"Rage Quit" клана Ви очаква. Идвайте, 11 човека сме. Свалих на 600 купи входа и е без инвайт. Всеки донейшън се пълни много бързо.

Choosing...
Цитирай

Здравейте, днес направих една група във фейсбук, където всеки е добре дошъл да обсъждаме стратегии, и да си помагаме! Smile https://www.facebook.com/groups/1067084586688122/

 Huawei P10, Graphite Black!
Цитирай

Има доста кланове с това име. Кой точно е? 

Може ли една легенда какво значат тези ваши термини мортър, ексбол и т.н  Lol

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай

За съжаление, хора... Осъзнах, че тази игра без да влагаш реални пари, няма как а минеш, или поне да напреднеш.. Гледах в по-горните нива, вече ти иска по 5000 карти за ъпдейт! Аз едвам събирам 200.. Пък и ъпдейта е 10 000 пари.. Просто до някъде ще я добутаме и до там..

 Huawei P10, Graphite Black!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)