Анкета: Бихте ли си купили телефон на Huawei в момента? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Да, не използвам услугите на Google
5.48%
4
5.48%
Не, защото няма да има услугите на Google
34.25%
25
34.25%
Да, защото мога да си сложа услугите на Google
19.18%
14
19.18%
Не, след санкциите на САЩ вече нямам доверие на Huawei
2.74%
2
2.74%
Да, но ако САЩ премахне санкциите
9.59%
7
9.59%
Не, не бих си купил телефон на Huawei
28.77%
21
28.77%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Бихте ли си купили телефон на Huawei в момента?
#1

[Изображение: NTEP2-PWQ7-VFARFDH5-BPMJFLGO4.jpg]

Бихте ли си купили телефон на Huawei в момента?

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
Аксесоари
#2

Дори липсата на гугълски услуги не ме спира, писал съм го вече в някоя тема - винаги е имало нещо недовършено в телефоните им, което ме е спирало да си взема. Без да са лоши, то при всеки има нещо неизпипано, но при Хуауей явно най не ми е допадало. Не би ме притеснила и забраната, нито съмненията откъм поддръжка, вярвам че ще има поне 2 години с каквато и операционна да е. Но като цяло около компанията има повече въпроси вече: операционна, приложения, хардуер. И това за такива претенциозни цени.
Цитирай
#3

(2020-12-05, 20:37:26)fifth_root написа:  Дори липсата на гугълски услуги не ме спира, писал съм го вече в някоя тема - винаги е имало нещо недовършено в телефоните им, което ме е спирало да си взема...
Може би в тази: Готови ли сте да закупите смартфон без услугите на Google?

 
Цитирай
#4

Старая се да не изпадам в зависимост от монополист. За всичко има алтернативни решения, къде повече или по-малко елегантни.

VOG-L29, HW GT4, KM6 Deluxe, KM2 Plus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#5

не само бих, а дори си взех още един преди няколко дни, гугъл не ми е приоритет

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
#6

Ма мен също липсата на гугъл сървисите не са ми проблем. Проблема ми е, първо че ползвам телефона за банкиране и разплащане и 2ро, накупил съм си много програмки с годините и те разбираемо си вървят с гугъл магазина.

Gesendet von meinem ELE-L29 mit Tapatalk
Цитирай
#7

Не

Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
Цитирай
#8

За съжаление съм зависим от гугълските приложения, основно към банковите, затова ще дам различен от предложенте отговори - в момента не, защото засега не се поддържат гугълските услуги.
Цитирай
#9

И преди и сега - Нет

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

OnePlus 3T A3003  Android 9.  OxygenOS 9.0.5
iGO Primo NextGen 9.18.27.687519
Цитирай
#10

Ако може да добавите - Не, но ако САЩ премахне санкциите, да, че забравих. Също ако може да е на предпоследно място.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#11

Ако премахнат санкциите за телефоните,да.
Цитирай
#12

Не. Предишният ми беше Huawei Mate 20 Pro и някак не останах очарован...

iPhone 4S > iPhone 7 Plus > Huawei Mate 20 Pro > Samsung Galaxy Note 20 Ultra > iPhone 13
Цитирай
#13

@L1892 @DoryanY вече има и такъв отговор.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#14

И нещо се е объркала анкетата - преди "Не, не бих си купил телефон на Huawei" беше последният отговор и аз така бях гласувал. Сега със звездичка ми седи новият "Не, но ако САЩ премахне санкциите - да", който явно все едно го е изместил от предпоследното място. Същевременно, ако погледна така анкетата, за момента този отговор няма никакви гласове, но ако цъкна на резултатите, нещата изглеждат по друг начин.
Цитирай
#15

fifth_root Смени си отговора,маркирай ''отказ от избор'',и гласувай на ново.Сега след корекцията на въпросите гласувах.Ако отпадне забраната пак бих си купел техен телефон,защото съм доволен от този,а и П40-Мате 40 сериите са много добри.
Цитирай
#16

А, за смяна - смених го, но да отбележа бъга.
Цитирай
#17

И аз маркирах "отказ от избор" и гласувах отново. Прави ми впечатление, че отчете избора ми и бройката на последната опция от 10 стана 11. Така все едно съм гласувал два пъти за едно и също нещо.

1916 
Цитирай
#18

@hazART Има не съответствие в гласовете на последните 2 отговора,на предпоследния са отговорели 5 човека,а отчита1,на последния са отговорели 7 а отчита 12.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#19

Сега анкетата е по-коректна, промених отговора си - да, при промяна.
Цитирай
#20

doryany не мога да му разбера логиката на тоя бъг.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#21

Въпросът е, ама то да му мисли администрацията, дали този бъг е единичен случай или това и занапред ще се случва при добавяне на отговори впоследствие.
Цитирай
#22

Не, уж исках да мина на нещо по-добро от Шаоми-то, но сега ще гледам по-скоро да се върна към тях.
Хуауей хубаво са решили да вървят собствен път (къде насила, къде по тяхно желание), но няма да го вървя с тях.

Zenfone 9 | GTR Mini
Цитирай
#23

Ако Huawei успеят да си върнат GMS, бих си купил отново техен смартфон. Дори в момента за HarmonyOS се появява информация за старт на тестовото инсталиране. Ще видя как ще се развият нещата с времето, може пък да не е нужен GMS. Иначе, досега съм бил най-доволен от устройствата на Huawei.
[-] 2 потребители изказват благодарност на pacemaiker за това мнение:
  • alexbg67, L1892
Цитирай
#24

Да, вече си купих. 5-ти поред, гугъл не ми е приоритет и никога не е бил.

Изпратено от моят ELS-NX9 с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на vkolev за това мнение:
  • Sokolchev
Цитирай
#25

Не бих. Защо да си купувам форк на операционна система който вечно ще изостава като функционалност от оригинала ? Функционалността на телефона е 90% софтуер и 10% хардуер за мен.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)