Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Телефон с чист андроид до към 500 лв
#26

Като гледам 2 години са минали от търсенето на телефон. Тогава история завърши с използването на един стар самсунг от А моделите. Не издържа едно пране в пералнята и сега пак се връщам на тази тема.
Търси се смарт с по-малък екран, ценово ограничение няма (все пак е добре да не минава 1к).
Гледах един iphone SE 3, но освен компактност май с друго не изпъква.
Видях и Zenfone, допада ми (освен цената), но защо тази марка не е толкова широко разпространена?

Android Huawei P30
Цитирай
Аксесоари
#27

То коНпактните телефони в днешно време, освен че не се срещат често, са основно във флагманския сектор. Пък там цените по правило са доста над 1к лв. В този ред на мисли се сещам за поне 3-4. Asus Zenfone 9 и 10, Xiaomi 13, Samsung Galaxy S23.
[-] 1 потребител изказва благодарност на imthedevil за това мнение:
  • greenandroid
Цитирай
#28

И пиксел Wink
Кеф ти 6, 6а, 7, 7а...
[-] 1 потребител изказва благодарност на vaso22 за това мнение:
  • greenandroid
Цитирай
#29

(2023-10-06, 09:56:34)vaso22 написа:  И пиксел Wink
Кеф ти 6, 6а, 7, 7а...

От изредените бих се съгласил само за 6а и 7а. При все, че търсещия не е дефинирал критерии за компактност, поне според мен към този вид спадат тези с 6.1 инча диагонал и надолу.
Цитирай
#30

А нещо да кажете за пиксел-ите и асус - не са популярни марки, какво да очаквам като качество от тях?

Android Huawei P30
Цитирай
#31

Качеството е добро (и на двете марки). Вече, отвъд това ако имаш някави по-специфични желания към тях, следва да ги споделиш, за да може да се изкаже мнение коя от марките/моделите е по-подходящ за твоите нужди.
Цитирай
#32

Телефон се търси за майка ми. Но моя си е на години и има някаква опция да взема за мен, а тя да вземе моя (но ѝ се струва голям Huawei P30).

Което и от двете да стане важни са да е с по-малък диагонал, батерията да издържа повече. С P30 нямам проблеми при силно слънце да си виждам екрана, а като звъни го чувам от няколко стаи разстояние, говоря си свободно на високоговорител. Тъй че и новия телефон бих желал да се държи така.
За мен е важна и камерата, задължително да има и широкоъгълна. Не знам как са в днешно време, но изпрания самсунг трябваше ръчно да го фокусирам (което е много досадно и отнема време), за да изкара читава снимка, с P30 се родих.

Android Huawei P30
[-] 1 потребител изказва благодарност на orelcho за това мнение:
  • TheWalking
Цитирай
#33

Ако темата и цената на телефона се отнасят до твоето питане, то според мен Motorola Edge 30 Neo 5G 128GB 8GB RAM Dual се намира в момента за 499лв. Лилавият е чуден за жени. В Технополис черният с 256GB памет е на цена от 539лв. Като хардуер е супер за парите си. А с размерите си от 152.9 x 71.2 x 7.8 mm и 155г минава за малък. Чуден телефон!
Цитирай
#34

(2023-10-06, 19:10:07)solo5 написа:  Ако темата и цената на телефона се отнасят до твоето питане

Вече не, използвам я защото от там тръгнаха нещата и все още няма купен телефон.
За цената няма ясна граница. Иска ми се да е до 1000лв, но реално гледам телефони почти 2к.

Android Huawei P30
Цитирай
#35

Здравейте,към днешна дата търся телефон с чист андроид цена около 500-600 лв с добра батерия,що годе добра камера и процесор Snapdragon.Досега бях с Motorloa G60.
Цитирай
#36

Прегледай Nokia XR20.

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)