Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

YouTube ReVanced - мнения, въпроси, проблеми, съвети, решения и др.
#76

(2024-05-01, 21:21:59)ksiks написа:  Здравейте, не можах да намеря инфо има ли revanced или друго подобно приложение за iOS ?
Отскоро съм със IPhone и за моя голяма изненада (неприятна) не мога да намеря алтернатива на YouTube без реклами и да работи на изключен екран за iOS

-Safari с Adguard от App Store-a.
Безплатно е. Не е идеално, но работи доста добре (като за безплатно). Реклами няма, но в някои случаи са нужни 3-4 секунди, докато потръгне видеото. На мен не ми пречи. PiP (picture in picture) работи, но не го ползвам.
Работи и на изключен екран, но е малко пипкаво. При вече пуснато видео заключваш устройството, след това от lock-screen-а трябва да избереш play. Работи относително добре, ползвам го за много дълги видеа. Не работи много добре с плейлисти, при мен спира след 4-5 видеа.
Така изглежда на iPad-а:
[Изображение: BfCNXNP.png]

-Ако имаш 4лв излишни: Vinegar - Tube Cleaner от App Store-a.
Не съм го пробвал, но съществува от около 4 години, разработчикът го обновява редовно. От няколко изгледани ревюта изглежда доста прилично. Работи като extension към Safari, което за мен е плюс. Маха рекламите, подържа PiP и Background play. Не събира лични данни (доколкото може да се вярва на App Store-a). Еднократна покупка е. Минус е, че изисква Youtube да се ползва в Desktop режим. На iPad не би трябвало да е проблем, но на iPhone може и да не е особено удобно предвид по-малкия дисплей.

-Ако не се притесняваш и ти се занимава да sideload-ваш, има много алтернативи. uYouPlus е едно от най-популярните приложения.
Цитирай
Аксесоари
#77

С приложението youtube и adguard pro, си бачка на заключен екран без проблем, работи и pip. Така си слушам предавания в колата. Пускаш клипа, от бутона share избираш да го пусне през adguard и воала.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Цитирай
#78

(2024-05-01, 21:52:31)БлBlackBone написа:  Пробвай през браузър. Brave би трябвало да свърши работа.

Изпратено от моят CPH2409 с помощта на Tapatalk

Благодаря!
Свърши работа Smile
Цитирай
#79

Здравейте,

Купих днес (за подарък) Motorola Edge 50 Pro. И съответно реших да бодна Youtube ReVanced (човекът слуша доста музика, докато кара и държи да може да върви звука на изключен екран). Първо инсталирах ReVanced от revenced.io. Всичко тръгва нормално, но стига до около 1 мин и спира. Пробвах с нормалната версия и с extended - все греда (MicroG е инсталирано и има съответните пермишъни да работи във фонов режим). Махнах го, сложих същите две през ReVanced Manger (изтеглен от revanced.net). Тук видеото тръгва, когато му хрумне (имам чувството, че нещо не се разбира с WiFi мрежата - прекъсва ли, какво го мъчи не мога да разбера), но не разбирам защо когато съм се възал към домашното WiFi му отнема ужасно много време да тръгне. Понякога и по средата на песента спира и почва да зарежда. Ако го вържа към хотспот от личния ми телефон си върви като пушка. Същевременно от личния телефон (Xiaomi 13 Pro) ReVanced си върви без грижа и на мобилни данни и на WiFi. Да не би да пропускам нещо и да има някаква специфична настройка (като за Моторолата)?
Цитирай
#80

Пропускаш това,че теглиш ReVanced от неофициални сайтове, което значи,че може да са пълни със всякакви неща и не е сигурно какво се е случило след инсталацията им, какво са взели, какво са инсталирали и тн.
Единстения официален сайт на ReVanced e - https://revanced.app/

Какво може да са последствията от нещата които си свалял и инсталирал може евентуално да пише в reddit, ако ти е важно търси там, но може и да не пише, ако държиш 100% нищо да не се случи само фактори ресет.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#81

Аз съм решил проблема с revanced по следния начин. Килвам процесите на MicroG и revanced заработва отново.

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#82

(2024-05-04, 19:27:20)Legend написа:  Пропускаш това,че теглиш ReVanced от неофициални сайтове, което значи,че може да са пълни със всякакви неща и не е сигурно какво се е случило след инсталацията им, какво са взели, какво са инсталирали и тн.
Единстения официален сайт на ReVanced e - https://revanced.app/

Какво може да са последствията от нещата които си свалял и инсталирал може евентуално да пише в reddit, ако ти е важно търси там, но може и да не пише, ако държиш 100% нищо да не се случи само фактори ресет.
Това е новост за мен - от кога този домейн горе е официалният сайт?! Първоначално беше revanced.net. После Гугъл им се изрепчи и те го спряха (макар че сега пак работи). После стана revanced.io (на личния ми телефон е от там и си работи като пушка вече над година и половина). Сега ти казваш трети домейн.

И с тази версия проблемът е същия - на 30-тата секунда забива, почва да лоудва до безкрай и до там.
Цитирай
#83

От винаги е бил това домейна, за справка може да видиш реддит и репото в гитхъб.

Коя версия YT билдна?
Recommended пакетите ли сложи?

Аз съм с 19.09.37 с recommended пакетите и всичко работи.

В момента виждам, че препоръчителната версия е 19.11.43, не по висока.

Попринцип, аз ъпдейтвам само ако срещна проблем. За сега 19.09.37 работи чудесно, предполагам че и препоръчаната ще работи, досега не съм имал проблем с препоръчаните версии които съм билдвал.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#84

(2024-05-04, 23:49:02)Legend написа:  От винаги е бил това домейна, за справка може да видиш реддит и репото в гитхъб.

Коя версия YT билдна?
Recommended пакетите ли сложи?

Аз съм с 19.09.37 с recommended пакетите и всичко работи.

В момента виждам, че препоръчителната версия е 19.11.43, не по висока.

Попринцип, аз ъпдейтвам само ако срещна проблем. За сега 19.09.37 работи чудесно, предполагам че и препоръчаната ще работи, досега не съм имал проблем с препоръчаните версии които съм билдвал.
Последната възможна която беше. По пакетите нищо не съм променял - както си беше по дефолт. Така или иначе, проблемът който споменах горе е наличен. Махнах го, сложих ymusic и въпросът се реши (това си върви на заключен екран и не прекъсва). Иначе на човекът му сложих (не е личен телефон) и Brave - ако му трябва да пуска видеа на заключен екран, от там става.
Цитирай
#85

Последната версия в Store е 19.17.34, доста по висока от препоръчаната, нормално е да има неща които не работят.
Билдвате и инсталирате препоръчаната, на пачъра пише коя е тя като версия.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#86

Толкова упражнения и гимнастики за по-малко от кутия цигари на месец! Говориш с 5 приятели над 13 г. Разделяте си 16,99 на месец, и имаш всичко от което се нуждаеш - премиум пакет. Smile

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#87

Няма нищо сложно,изтегляш и инсталираш,за 2мин.работа,работи без проблем.

Huawei P30
Цитирай
#88

(2024-05-05, 22:31:14)pepy1 написа:  Толкова упражнения и гимнастики за по-малко от кутия цигари на месец! Говориш с 5 приятели над 13 г. Разделяте си 16,99 на месец, и имаш всичко от което се нуждаеш - премиум пакет. Smile

Едно време хората търсиха решение на проблемите,а сега са с товето мислене, плащаш и толкова.
Вариант е, но е лесно и не е решение на проблема. Чисто и просто е мързел..

Аз не виждам смисъл да плащам за нещо което реално е безплатно, плащам за други неща, например платил съм за FadBlock Origin, защото човека наистина е положил труд и поддържа плъгина който скипва рекламите в Web YT.

Защо ще храниш компания която има милиарди и иска още, може да си дадеш парите за някои друг които има много по голяма нужда, не мислиш ли?

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#89

Ето една анкета по въпроса - https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=100254 Кой YouTube използвате най-често?

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#90

(2024-05-06, 12:15:25)Legend написа:  Едно време хората търсиха решение на проблемите,а сега са с товето мислене, плащаш и толкова.
Вариант е, но е лесно и не е решение на проблема. Чисто и просто е мързел..

Аз не виждам смисъл да плащам за нещо което реално е безплатно, плащам за други неща, например платил съм за FadBlock Origin, защото човека наистина е положил труд и поддържа плъгина който скипва рекламите в Web YT.

Защо ще храниш компания която има милиарди и иска още, може да си дадеш парите за някои друг които има много по голяма нужда, не мислиш ли?

Едно време и аз се ровех, четях и правех невъзможни неща! Освен че е по-лесно да дам 3,40 на месец, по-лесно е да не търся проблем всеки месец. Имамм внучка и искам като пускам детски песнички, да нямам реклами и да ми е заключен екрана/за да не гледа видеото/. А иначе 6,30 е кутия боро. Пък някои си дават парите за дрога, а аз съм решил да дам тази малка сума за премиум пакета на ютюб. Реално няма безплатно, доста им струва да подържат сървъри из цял свят за да може всеки да има достъп до търсеното от него съдържание. А иначе давам и за други неща, но не е за хвалба, и не давам от излишъка си, просто така съм решил!

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#91

Упражнението е точно 2 минути, колкото да платиш абонамента, не виждам с кое се ровиш вече ако не знаеш какво правиш сигурно и 1 ден няма да ти стигне

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
Цитирай
#92

"Упражнението" само за телефон/ таблет с андроид ли е?
И как става евентуално на тв/пс/ хромбук
Цитирай
#93

(2024-05-07, 09:30:37)rumo написа:  "Упражнението" само за телефон/ таблет с андроид ли е?
И как става евентуално на тв/пс/ хромбук

За TV се казва SmartTube, само за андроид е.

Попринцип не знам кое отнема толкова много време, мен ми отнема 3 пъти в годината по 5 минути Smile

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#94

Ето по-разширена анкета за YouTube Premium https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=104872 - Бихте ли си плащали абонамент за YouTube Premium?
Мисля, че ще е интересно да видим кой какъв заобиколен начин използва или защо, най-вече използва YouTube Premium вместо да спорите тук.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)