Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Всичко за iPhone, за потребители тук които имат и iPhone продукти

Точно това е на втория скрийншот. В реално време, просто трябва да маркираш текста.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

(2024-02-15, 22:40:56)kery70 написа:  Точно това е на втория скрийншот. В реално време, просто трябва да маркираш текста.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Точно това е причината да търся превод на живо, не мога да маркирам, има доста приложения и документи които не позволяват маркиране, за да преведе такъв документ или приложение, трябва да направя скрийншот като снимка, или от друг смартфон да пусна гугъл камера който си прави директния превод на живо и от там става но е бавно и не винаги имам втори смартфон на приятел под ръка, затова търся превод на живо както става със камерата, нещо като при автоматичните субтитри в реално време. 

Така и иначе разбрах че засега няма такова приложение, защото подобно работещо непрекъснато, в реално време ще е много ресурсоемко и като трафик на данни и като изчислителна мощ. 

Та ще си карам по стандартния метод с маркиране или чрез снимка.

 iPhone 5s, Samsung Note 8, Samsung S22 Ultra, iPhone 15 Pro Max 1TB & Apple Watch Ultra 2
Цитирай

Здравейте. Имам казус с един айфон 12, който е потрошен до неузнаваемост, но все пак работи и компютър го чете. Телефона си е мой и му знам паскода и всичко, но не мога да го въведа тъй като меко казано е на салата не знам как го разчита дори. Няма синхронизации с айклоуди така че не мога да си влезна в айклоуда и да си изтегля всичко - не ми предлагайте това. Трябва ми софтуер чрез който да мога да достъпя до информацията без да пиша паскод или пък програма която емулира екрана на компютъра.. нещо такова..
Цитирай

Защо не си направиш backup локално на компютър с инсталиран iTunes?
Поне ще можеш да възстановиш информацията след това, ако решиш да го занесеш на ремонт. Иначе най-доброто е, ако имаш iCloud акаунт и достатъчно място за съхранение в него - така не те е грижа какво и кога може да се случи с телефона, както и при смяна с нов и т.н.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай

Не мога да правя нищо с телефона докато не му дам "Trust" на екрана, който го няма... ако можех да го направя това щях да си направя бекъп без проблеми
Цитирай

Единствения вариант, ако е важна информацията разбира се, Криейтив център.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Цитирай

Чак единственият. Знам че са оторизиран сервиз, ама мисля да ида до някой сервиз да му закачат един екран просто - едва ли ще е голяма драма. Разбира се, ако няма такъв софтуер дето търся..
Цитирай

Както и да е, успех.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)