Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Всичко за iPhone, за потребители тук които имат и iPhone продукти

(2023-08-16, 12:01:29)kery70 написа:  Пълни глупости, снимката ти седи на всички устройства, и можеш да я видиш дори без обхват, просто не е в пълна резолюция. А това дали облачните сторидж услуги са глупост, се изказа сякаш си последна инстанция. Аз пък твърдя, че по голямо удобство няма, и това важи за всеки който работи и иска да има достъп до нещата си от всяко устройство. Поради тази причина съм си инсталирал и NAS който мога да достъпвам от всяка точка на света. Пък ти си записвай на карта памет, щот са много надеждни.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Не са пълни глупости, сам го каза имаш една снимка с лошо качество, която без обхват нито можеш да споделиш, нито да теглиш.

Не виждам кое му е удобството на платените Клауд услуги? Плащаш сумати пари на големите корпорации, като последните години не малко големи Клауд сървъри даваха фира и потребители си загубваха данните без последствия за въпросните компании.


Да надеждни са картите памет и винаги имам поне 1-2 копия, ако случайно умре... и пак е по-евтино отколкото да плащам за Клауд ама вие си знаете, всъщност не знаете, щото кораба майка не ви е дала такава възможност

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

Microsoft надали ще дадат фира, Google и те. Считам услугите им за сигурни. Сега, разни треторазрядни регистрирани в Малайзия или на Кайманите, може... там всичко може. Точно OneDrive да даде фира, например...
Цитирай

(2023-08-17, 08:37:06)Andon0v написа:  Не са пълни глупости, сам го каза имаш една снимка с лошо качество, която без обхват нито можеш да споделиш, нито да теглиш.

Не виждам кое му е удобството на платените Клауд услуги? Плащаш сумати пари на големите корпорации, като последните години не малко големи Клауд сървъри даваха фира и потребители си загубваха данните без последствия за въпросните компании.


Да надеждни са картите памет и винаги имам поне 1-2 копия, ако случайно умре... и пак е по-евтино отколкото да плащам за Клауд ама вие си знаете, всъщност не знаете, щото кораба майка не ви е дала такава възможност

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk


Няма как да разбереш, просто не си наясно как работи синхронизацията на всичко с другите им устройства. Записвай си на карти и прави копия. Ти щот не даваш пари на корпорациите по 2к за телефон.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Цитирай

Ами хубаво е и на хартиен носител да си направите копия . Който работи с повечко документи оценява облачните услуги, 4 лв на месец към гугъл за 100 гиги са нищо за предимствата които ми дава. Също и с one drive. След С10 ползвах извесно време Хуавей и айфон почти паралелно и не съм забелязал някви пречки при работата особено в ябълковата екосистема всичко си ставаше елементарно и лесно което с годините ми стана приоритет. Кракнати приложения почти не ползвам от доста години. Все пак някой, някъде е положил труд да създаде нещо, ама българина все иска да мине тъъъничко. Изключвам тубата все пак, вансед дава доста по-смислени предимства.
Цитирай

Не бих казал, че е присъщо конкретно за българина, а по-скоро за конкретен тип хора
Има хора, които искат да изглежат заможни отстрани, но отвътре са толкова стиснати, че цепят стотинката, да не ги прецакат виж ли ти
И не разбирам логиката инстиктивно да се плюе по нещо, което не ползваш/не харесваш - като че ли, щом аз не харесвам нещо, всеки който го ползва не е с разсъдъка си, това доказва само ограничен начин на мислене, нищо повече

EDIT: Едно е да изразиш конструктивно мнение, съвсем друго е да изсипеш само недостатъци за нещо, като напълно игнорираш всички ползи

Sony Xperia 5 IV
Stock | Shizuku | + Galaxy Watch 4 Classic
Цитирай

То смешното е, че първо беше "не можеш да си покажеш снимките", после извъртането не можеш да ги изпратиш като нямаш покритие, и тн глупости изсмукани от пръстите. Щот е много важно точно в момента в който си без обхват да ги споделиш с някой, все едно като са на картата с памет и нямаш обхват ще ги пратиш по пощенски гълъб.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Цитирай

С гълъб не, с едно друго нещо дето му казват Bluetooth. Напълно функционално при Андроид ОС.
От няколко години ползвам два телефона паралелно. Преди по малко от 2 седмици разкарах Моторолата и в момента съм с S23 Ultra и Iphone 14 Pro. Не бях ползвал IOS 5 или 6 години. Развитие никакво. Почти никакво, все пак са внедрили уиджети и AOD.
Реших да поразровя из Apple форумите и да пусна една подобна тема там (Всичко за Андроид, за потребители тук които имат и Андроид продукти). Обачееее няма смисъл. По тихо е от гробище. По 2-3 поста на десетина дни.

1916 
Цитирай

(2023-08-17, 08:37:06)Andon0v написа:  Не са пълни глупости, сам го каза имаш една снимка с лошо качество, която без обхват нито можеш да споделиш, нито да теглиш.

Не виждам кое му е удобството на платените Клауд услуги? Плащаш сумати пари на големите корпорации, като последните години не малко големи Клауд сървъри даваха фира и потребители си загубваха данните без последствия за въпросните компании.


Да надеждни са картите памет и винаги имам поне 1-2 копия, ако случайно умре... и пак е по-евтино отколкото да плащам за Клауд ама вие си знаете, всъщност не знаете, щото кораба майка не ви е дала такава възможност

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
Имал съм всеки iPhone от първия модел (той седи в някой шкаф и работи още) и HTC Android phone от началото. 
Никога не са ми се губили дани в iCloud.
Не са "сумати пари" - 1.80 на месец (1 кафе) за 50GB пространство. През това време няколко карти памет заминаха и се загубиха данните на тях.

Galaxy S24 Ultra & Galaxy Watch 6 Classic 47mm
Цитирай

Мисля, че във форума ома достатъчно теми, от потребители които не ползват облачни услуги и имат проблем с вътрешната памет на устройството си или картата в него. Но вече е късно. Преди години когато в България хр беше в разцвета си, имах проблем с харддиска на компа. Записвах на сд, но и те се повреждат дори и при безупречно съхранение. Тогава взех решение за себе си. Всичко на облак, ползвам няколко, вкл и собствен. А относно загубата на данни дето се притеснява колегата, досега не съм чувал някой предлагащ такава услуга да е загубил данни. Моя извод е, че няма по-добро място за съхранение, независимо от ОС!

времето е като парите - никога не стига
Цитирай

(2023-08-17, 12:44:57)kery70 написа:  То смешното е, че първо беше "не можеш да си покажеш снимките", после извъртането не можеш да ги изпратиш като нямаш покритие, и тн глупости изсмукани от пръстите. Щот е много важно точно в момента в който си без обхват да ги споделиш с някой, все едно като са на картата с памет и нямаш обхват ще ги пратиш по пощенски гълъб.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Смешното че ти дадох прости доводи, които лично мен не ме устройват, а според твоето компетентно мнение, са изсмукани от пръсти, Ем някои хора ползват, блутут и аксекс Понт прехвърляне без мобилни данни. Ама вие може би такива функции не познавате?
И да вече не малко пъти ми се случваше да трябва да пратя 100-209 мб клип на познат на место с много хора или с много лош обхват, ем нямаме по 20-30-60 минути Smile

Да както казах предпочитам за 2-3 карти памети обшо 200-300 лв да дам накуп и да си имам всички данни за вечни времена без да завися от който и да е и каквито и да е Интернети, колко по-просто от това. Отделно с домашния нас сървър, ставаш неразрушим

И тези доводи с изгорял хард, ссд, и т.н. карти памети идват само и единствено от бездействие на хората, несериозно е най-важните ти данни да са single point of failure... Същото и с новите макове, изгори им ссд-то и мяташ целия лаптоп Smile. Райд масивите от колко години ги има, пък и нас още първите класове на училище ни учиха за тях... Който слушал, слушал...

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
Цитирай

Има една опция airdrop се казва, ама как да знаеш?! Хайде със здраве, няма нужда се спори с хора които всичко знаят, и само тяхното мнение е меродавно.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Цитирай

(2023-08-17, 23:59:59)Andon0v написа:  Да както казах предпочитам за 2-3 карти памети обшо 200-300 лв да дам накуп и да си имам всички данни за вечни времена без да завися от който и да е и каквито и да е Интернети, колко по-просто от това. Отделно с домашния нас сървър, ставаш неразрушим

И тези доводи с изгорял хард, ссд, и т.н. карти памети идват само и единствено от бездействие на хората, несериозно е най-важните ти данни да са single point of failure..
Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
с това за вечните карти памет.... направо ...
не знам дали си чел, че имат определен пъти запис и триена, после...  нова карта памет. А относно облачните услуги, попрочети повече теми във форума, или ако не вярваш на патили потребители тук, ползвай интернет и прочети чуждите форуми. После пак ще коментираме! А с тия "сингъл обяснения" не коментирай без да знаеш подробности, или как стоят нещата в действителност!

времето е като парите - никога не стига
Цитирай

iOS е не по малко функционален от Android стига да знаеш как да боравиш с него, колкото е простичка, може да бъде толкова и сложна и забъркваща. Както можеш да си спреш звука на айфона до степен да не знаеш как да си го върнеш обратно щото човек няма фундаментална технологична грамотност, така може и на андройд да почне да ти Bootloop - ва щото просто така е решил и се почва по мъките с ODIN, Xiaomi Flash и т.н. за тези където не знаят как става.

До година и нещо плюех по всичко на Apple и бях ползвал само Android и то от ниски класове до високи класове и какви ли не марки. Един бял ден както си бях с Flip 3 ката и се изнервях че го зареждах по 4 пъти на ден, си казах е ся ставам отивам до Технополис и си взимам кеш най евтиния, най нов айфон (Изключвам SE то щото е със сензонер бутон и да...)

Взех си 13 Минито и ми беше мега непознато, особено работата с iCloud и тва как фунционира и действа е мега забъркващо за човек където за пръв път се сблъсква с тва.

Първи впечатления, еми 60hz екран е ама е КАКТО си трябва 60HZ, не мога да гледам флипа и 13 Mini то едно до друго, и на флипа където е 120хз да виждам Micro-Stutter - и докато дърпам Notification Panel - a (Нещо което го имах и при S22 Ultra и при миналите Samsung телефони.) докато айфоня просто беше перфектно мазен без грам да stutter - не някъде.
Просто си микро лагваха всичките андройди където съм имал и си дърпах косите че не е перфектно плавно а накъсано, другото е че за повечето неща при андройд няма адекватна анимация, просто се случва сякаш анимациите са на 0x в Developer Settings. Айфоня има адаптивни и анимации и не веднъж ми се е случвало да го забележа че не си изобразява нещо по UI я на мястото, обаче си го връща там със сякаш измислена от него анимация, а не просто да се телепортира по екрана и да прави някви Fade - ове дето не можеш да ги репродуцираш...

iPhone при бързо боравене с него той лети и всяка анимация се изобразява както трябва, няма андройд където да го може така Seamlessly.

Другото първо впечателение ми направи че след като веднъж му минеш от горе до долу през всяка настройка, както правя на всеки телефон, няма нужда да го пипаш повече защото то просто работи както искаш.

Apple са в собствен балон и не признават други марки, ако целия свят е с Applе продукти всичко ще става с лекота. (Това е тяхната философия)

Другото е че като вземеш тяхно устройство, знаеш как трябва да работи и какво да очакваш, а не като колегите със Samsung където обхвата им е под критика заради модемите, и заради тия същите модеми си патят от батерия, единия ден много държи и тамън му повярваш че всичко си е дошло на мястото и на следващия ден осъзнаваш че просто те е излъгал. Всеки Samsung ми правеше тези номерца. (Отделно че камерите снимат hit or miss)

Много ми харесват Samsung ама с тия техните модеми няма да го бъде, не може с извинение пиклив mate 20 lite да има пълен и перфектен обхват, а S22 Ultra та ми с ексинос за еди си колко бона да ми показва 2 чертички 4G и в същия момент няма никакъв интернет на телефона и трябва рестарт.

Не хуля андройд, хвърлил съм око на Z Fold 5 и мисля да го притежавам, но който не разбира така да го нарека Apple култа, няма да разбере за какво става въпрос и защо продуктите им са в такава ценова категория и защо въобще хората ги купуват, тез и ла*но да пуснат пак ще се купува.

Другото което е че има хора където от 13/14 Pro Max минават на 13/13Mini или направо от 13 Pro Max на 11 Pro както аз направих, без да ме интересуват екрани, бързина на памет, спецификации и т.н. само заради това че от 12 нагоре имат странен over sharpening при снимането. Сега ако трябва да избирам Android телефон е ясно че ще трябва да гледам ревюта, цифрички и други работи за да разбера аджеба закво идва реч тва устройство. Нещо което при Apple го няма.

Че са анти потребители, анти потребители са да, не може да пуснеш на 14 Pro/Max AOD и за 13/12/11 Pro/Max да пуснат само Stanby AOD при зареждане на телефона в хоризонтален режим при положение че всичките изписани модели са с OLED екрани.... А даже не е Standby AOD щото въобще не е "ALWAYS on display" - изключва екрана след 5 - 6 секунди ако не си с 14 Pro/Max и още една камара глупости като това че Pro тата със 128GB не могат да заснемат ProRaw с по висока резоюлция от 1080p30 защото Apple просто са решили че ще запълни паметта много бързо и масовия потребител няма да разбере защо телефона му изведнъж след клипче, спира да работи заради липсата на памет...

Аз силно се съмнявам в Android форум, да се развие такава тема по същество.

Android си има forum.androidbg.com
iOS си има Facebook група, Messenger, Telegram чатове където се обсъжда и се пита за всичко. Айфонски форум няма да е вървежен.

Ако съм обидил някого по някакъв начин, съжалявам за което но това е моето мнение.

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай

Винаги съм се чудел какво толкова му харесват на айфона, че просто работел - андроидските смартфони да не би да не работят? Обаче като си взех един да пробвам, и разбрах. Както каза и колегата, настройваш веднъж каквото както ти харесва, и забравяш. Всичко си работи прекрасно и нямаш никакви грижи. Направен е като за типичния простоват американец - максимално лесно, опростено, вадиш го от джоба и го ползваш. Аз за година и половина с айфоня дотолкова съм свикнал с него и съм се разглезил, че не мога да се реша да се върна на андроидския бряг, а ми се иска. Оная вечер с едни приятели щракаме някаква катедрала по тъмно, а тя много готино осветена, само за снимка, и Фолд четворката на Самсунг направи отвратителни снимки, те едни улични лампи отпред и от тях някакви гадни светлинни черти, тотално неизползваеми снимки. Човека се изнерви, как ли не снима, еми не става готина снимка. Аз с моя 13 про на близо 2 години направих егати яката снимка. Та затова много се колебая. Сега с преподписване мога да взема много тънко С23 ултра, и много ми се иска, ама ако не е реален ъпгрейд откъм камера, няма смисъл. Да, 10 кратния зум си е глезотийка и мого приятно нещо, ама само заради него... Чудех се и за P60 Pro, там камерата също е чук, ама пък проблемите с гугъл... Да си играя с разни приложения, нотификации, кое тръгва, кое не тръгва, зае*и. Иначе че са алчни гъзове Епъл, такива са. За всичко скубят, ама вече всеки си преценява какви приложения ще ползва и дават ли му се кинти. Аз лично си плащам само по 2 лева на месец за допълнително място в ай клауд и това е.
Цитирай

Да оспамя и аз малко. 11 години ползвах Android флагмани и си мислих, че по-добро от това не може да има. HTC Sensation, HTC One X, HTC One (M7), HTC M8, Samsung S7, HTC 10, Pixel 2 XL, Samsung Note 10, Samsung S21, Samsung S22+.
Преди половин година реших да дам шанс на Ябълките с 14 Pro, които през годините не са получили една добра дума от мен, точно както болшинството в тази тема. Отчитайки факта, че през годините приоритетите на хората или поне моите са се променили, но мога да кажа, че никога не съм ползвал по-добре оптимизиран, "мазен" и безпроблемен телефон. Единствено Pixel 2 XL, който имах се доближава, но с доста "ако"-та.
Факт е, че Андроид дава повече свобода, но също така е факт, че 80% от потребителите дори не знаят за нея, какво остава да ползват.
Както каза и колегата, за съжаление хай енд Андроид със 120Hz няма нищо общо с iOS със 120Hz, а за мидренджъра изобщо няма база за сравнение. Цитирания iP 14 е доста по-мазен, от който и да е мид със 120Hz.
За тази половин година единственото, което ми липсва е предикшъна на български, който дори ако разбирам правилно е наличен при GBoard. Но тъй като се опитвам да минимизирам максимално използваните от Google услуги, няма да сваля.
Та както се казва - всеки сам си преценя. Smile
Но е добре когато се плюе или възхвалява нещо, то да е от личен опит, че иначе нещата отиват на един друг форум и синдрома ЕЖК.

iPhone 14 Pro
Цитирай

Ами да напиша нещо от друга гледна точка - аз съм с андроид от доста отдавна бих казал, сега реших да взема някой флагман и се чудех между айфон 14 про макс и с23 ултра. Избрах самсунга защото истината е че не ми се занимава да разучавам iOS до основи. Преди ултрата а и все още ползвам S20FE 5G и е настроен от ден първи като от тогава, а това са две години е минал през няколко големи ъпдейта, и всеки месец секюрити ъпдейт. И този път с този телефон похвално за самсунг S20FE 5G работи и снима даже по - добре от началото. Излишно е да казвам че никога не съм го ресетвал, скоро ще се случи обаче за новия си собственик. Но този телефон работи чудесно и никога не ми се е налагало да стигам до нулиране или до рестор както се случва и на великите безпроблемни айфони. А преди ми се е случвало доста често по една или друга причина. Реално двете OS имат проблеми по - принцип и собствени неща с които трябва да се свикне, но чак последните години хардуера се изравнява като възможности в айфоня и в андроидите. И лично няколко пъти съм бил свидетел как сравняват айфон със среден клас самсунг или с някое поко. Лично препоръчах мисля навремето S7 Edge на един човек, той си купи самсунг за 1/3 от парите на еджа, и после си купи айфон за още повече пари и вика тия самсунг за нищо не стават Big Grin Такива сравнения имаше доста навремето, от скъперници които си мислеха че ще излъжат някой ама реално няма как да се случи. Та реалността отдавна е такава - повече е до предпочитания отколкото до някакво огромно предимство на едното или другото. Разбира се за флагмани говоря нали, не за някоя нокия сравнена с 14 Pro Max.....
Цитирай

Друга гледна точка е когато човек е ползвал и двете системи. Не съм ползвал андроид от повече от 10г, и поради това не оплювам системата, както някои правят тук за iOS, без дори да са се докосвали, или ако са го направили е било преди години. Нещата са много различни вече.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Цитирай

Аз ползвам в момента S23 Ultra и Iphone 14 Pro. Единственото леко предимство на Айфона е камерата. Не върви по "мазно", не е user friendly, ...... абе във всяко едно нещо е назад.
В хардуерно отношение е редно да сравнявам само дисплеите, все пак са с различни OS. Та дисплея на Самсунга не оставя никакъв шанс на Айфона.
S23 Ultra-та е доста по голям, но с много по удобен захват. Ръбовете на Айфона направо режат.
За персонализация няма да говоря, тук на всички е ясно, че IOS е куцо магаре.

1916 
Цитирай

Чак пък във всяко едно отношение да е по-зле.. т'ва не мога да се съглася, но мнението си е твое
Все още не мисля, че има телефон с по-добър авто режим на видео, а и е факт, че повечето приложения работят по-добре на iOS, от колкото на Android
Много по-лесно е да си оптимизираш приложението за 5-10 устройства при iOS, от колкото за стотици при Android, и ако някой ми се оплаква, че нещо му е крашнало бих предположил, че става въпрос за Android
Интересно, че ми сравняваш дисплеите - нали си наясно, че почти всички дисплеи в айфоните са предоставени от самсунг? Едва от 2023 LG също се включват със снабдяването на дисплеи при Apple, дотогава всичко е от Самсунг
Та по какво не отстъпва самсунгския дисплей.. от самсунгския?
И в 2-та телефона дисплеите са почти едни и същи, може би имат разлика в яркостта основно

Ако наистина всичко беше по-зле няма как Apple да са в топа по продажби, нещо няма логика според мен, ама знаеш ли, може би е някаква конспирация и са промили мозъците на потребителите да купуват масово айфони

Все тая, не искам да си налагам мнението, който гледа обективно на нещата ще види плюсовете и минусите при 2-те системи, а няма да се фокусира само върху проблемите, както казах това според мен е ограничено мислене

Sony Xperia 5 IV
Stock | Shizuku | + Galaxy Watch 4 Classic
Цитирай

(2023-08-22, 23:06:01)BloodBullet написа:  Ако наистина всичко беше по-зле няма как Apple да са в топа по продажби, нещо няма логика според мен, ама знаеш ли, може би е някаква конспирация и са промили мозъците на потребителите да купуват масово айфони

Логика има. Няма конспирация, а реклама. Като добавиш към това гъзарията + невежеството = много $ за огризките. Стадото храни овчаря.
Един въпрос. Защо си със Сони, а не с Айфон? Гледам си яростен защитник на ябълките, а не ползваш техен телефон. Ако е вярно това от подписа ти.
Цитирай

Брей, значи ревютата на специализирани в камера тестове, не нарежда айфона на 1 място, ама видиш ли според теб е... Интересно

Преди 5 годинки ползвах айфон, тогава хич не работеше мазно, както масово се твърди, а самото зареждане на приложения е прикрито с красиви анимациики, оставяйки впечатление, че всичко се отваря мигновено. Не е моето, и набързо го смених.

Аз против телефоните им нямам, но виж политиката на компанията ме отвръ азщава Smile

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
Цитирай

Ползвал съм през годините: iphone2, 7 и последно xr. В момента съм с Xiaomi 12t. Корпоративен клиент съм на Йеттел от 15 години, групата е около 20 карти и както знаете, през 2 години се преподписва и ви се дава бюджет за нови устройства. Личното ми мнение и избор е андроид. Използвам специфичен лънчър, който скоро едва ли ще се появи в iOS. Прехваления "мазен" вървеж на iOS за мен е просто прехвален, защото от пет години всеки сносен андроид върви добре. Айфоните които съм имал също насичаха, също понякога се налагаше да тапваш два пъти върху иконата, грееха... И да, не намирам този супер "френдли експириънс" в айфона (възможно е дефицитът да е в мен). Съпругата ми има iphone 14, та сравнявам среден клас телефони (с моето Xiaomi 12t). За мен от двата шаомито е по-доброто като цяло, с изключение на онова, което е в главите на хората и по-компактния размер на 14-ката.
Цитирай

(2023-08-23, 02:04:01)Andon0v написа:  Брей, значи ревютата на специализирани в камера тестове, не нарежда айфона на 1 място, ама видиш ли според теб е... Интересно

Преди 5 годинки ползвах айфон, тогава хич не работеше мазно, както масово се твърди, а самото зареждане на приложения е прикрито с красиви анимациики, оставяйки впечатление, че всичко се отваря мигновено. Не е моето, и набързо го смених.

Аз против телефоните им нямам, но виж политиката на компанията ме отвръ азщава Smile

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
Преди пет години си ползвал.....Виж сега камерата на 13pro или 14pro .На нощен режим прави ясни снимки като че е осветено.А ако видиш видеото колко е ясно .Ползвал съм андроид телефони в същия клас и камерите на тъмно не могат да се сравняват.

iPhone 13pro max,Apple watch ultra 49mm.titan
Цитирай

(2023-08-23, 00:51:27)Zi77 написа:  Логика има. Няма конспирация, а реклама. Като добавиш към това гъзарията + невежеството = много $ за огризките. Стадото храни овчаря.
Един въпрос. Защо си със Сони, а не с Айфон? Гледам си яростен защитник на ябълките, а не ползваш техен телефон. Ако е вярно това от подписа ти.

Това за рекламите и маркетинга съм го споменал ако прочетеш мненията ми по-нагоре
А на въпроса - избрал съм Сони, защото лично за мен при Андроид все пак има неща, които липсват при iPhone

Явно човек когато се опита да заеме някакво средно положение бива оплюван и от двете страни. В днешно време трябва да сме хора на абсолютните крайности - това което ние си ползваме винаги е най-най, а всичко останало помия 

Какъв ли не станах само и само защото изкарах няколко неща, които мисля, че са по-добре, въпреки че непосредствено след това съм описал и чертите които ме дразнят в айфона
Все тая, мнението ми за андроид и iOS няма да се промени от това, че някои колеги са ми пуснали красиви епитетчета по мой адрес, някои хора тука го обърнаха много на личностна основа 
Никой тук не ми е дете, че да си налагам моето мнение, който разбрал - разбрал, не мисля да участвам повече в тоя фейсбук спор

Sony Xperia 5 IV
Stock | Shizuku | + Galaxy Watch 4 Classic
Цитирай

Има нещо което ми липсва и е налично за андроид, а именно разделянето на екрана на две. В някои ситуации е доста удобно. А другото е ясно, всичко е в пъти по оптимизирано за iOS. Видно е от всичко изписано тук във форума, това безкрайно "ръчкане" и нагласяне, оптимизиране на приложения и тн. Дори в темите за флагманите. Но както се казва, да сме здрави, пък другото... Поздрави.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)