Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Клуб "Prada 3.0" (LG P940)
#26

Lenux написа:О да, склонен съм да говоря с майстора, който ще го сменя и да му бутна 10лв ей така като за бакшиш, но да вземе случая присърце. Нека дойде момента, за сега драскотините не са фрапиращи, както казах като следи от нормална употреба са, почти микроскопични, но по натам появят ли се по-големи, задължително ще го сменям стъклото.

Сигурен ли си, че си махнал фабричния протектор ? Аз имах Прада и бях доста доволен от нея, за 1-2 месеца нямах никакжи забелжки, а и я ползвах без калъф..продадох прадата защото дисплея ми идва малък, въпреки че за 2-ри телефон ми беше перфектен..

Asus Zenfone 2 и Asus Transformer T100 Tah
Цитирай
Аксесоари
#27

Още 1 към клуба.!
Имате ли идея как да се руутне?
Цитирай
#28

Колегa потърси в google със сигурност ще откриеш руут нa ПРAДA 3
Цитирай
#29

Търсих.. Пробвах бая неща, но без успех!
Цитирай
#30

Aз не съм се зaигрaвaл,но виждaм че имa достa теми по този въпрос.
Цитирай
#31

nov01 написа:Търсих.. Пробвах бая неща, но без успех!
Aко си с ICS V20, виж 8-ми пост http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=1759135


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#32

Ей и аз имам такъв от Септември 2012 сега малко започнах да се разочаровам ползвах няколко пъти навигацията (качих си iGo) и да ви кажа нещо му стана зареждам го стига на 100% като погледна към 12вечерта преди да си легна е на 100% и сутрин като стана в 7 и се изключил за батерия а като съм го махнал към 8 вечерта от зарядното ... нещо много се бъгна и не знам какво да го правя а съм с новата версия на тоа сандвич. Не съм инсталирал наскоро никакви приложения да кажем че е от тях ... явно има нещо друго но не знам какво да правям

Samsung Galaxy А71 Smile
Цитирай
#33

Aз също съм с IGO и нямaм проблем
[note=vargala81] 8. Публикуването на няколко поредни мнения не се разрешава. Редактирайте първото! [/note]
Цитирай
#34

Matrata написа:Ей и аз имам такъв от Септември 2012 сега малко започнах да се разочаровам ползвах няколко пъти навигацията (качих си iGo) и да ви кажа нещо му стана зареждам го стига на 100% като погледна към 12вечерта преди да си легна е на 100% и сутрин като стана в 7 и се изключил за батерия а като съм го махнал към 8 вечерта от зарядното ... нещо много се бъгна и не знам какво да го правя а съм с новата версия на тоа сандвич. Не съм инсталирал наскоро никакви приложения да кажем че е от тях ... явно има нещо друго но не знам какво да правям

Колега добре дошъл в клуба. Да ти кажа, от написаното и словореда ти нищо не ти се разбира. Но все пак до колкото схванах, супер бързо ти пада батерията. Единият вариант е да ти се е скапала, поради ред причини- фабричен дефект, неправилно ползване или зареждане, зареждане със какви ли не нефелни зарядни като това включва и такива за автомобил и тн.т. Но от каквито и да е приложения според мен лично няма как да ти се източи за една нощ батерията от 100% до толкова, че да се изключи телефона. Все пак, можеш като за начало да направиш фабричен ресет на телефона и пак да провериш колко ще изкара батерията ти. Ако и това не помогне, купи си друга, но те съветвам да си вземеш читава такава, а не някой турски боклук за 12лв. дето ще ти се издуе на втория месец и пак ще ти кара по 2-3 часа standby. Надявам се да съм помогнал.

Samsung Galaxy S2 > LG Prada 2 > Huawei P8 Lite > Meizu MX4 > LG G3 > Huawei P9 Lite > Samsung Galaxy A50 > Samsung Galaxy A72
Цитирай
#35

7 сме вече Rock Rock
Цитирай
#36

Здравейте!
Станахме 8 :cheers:

Принционо за телефон ползвам само слушалки на Нокиа и Sony Ericsson.... Най вече, заради наличието на хардуерни бутони... Далечната 2009г. си взех от Ментал едно Samsung Galaxy S, за да пробвам и да видя как стои новата операционна система, защото от symbian-a по онова време ми беше омръзнало...но определено не можах да свикна, най-вече защото дисплея ми идваше малък(ръцете ми са доста големи : )) и два месеца по късно го продадох... От тогава до сега ползвам таблети, определено са доста по обемисти от смарттелефоните, но си остават в пъти по мобилни от даречем единм13.3 инчов ултрабук.....Да операционната система има още много недоизгладени неща и те дразнят доста, но до този момент не срещам помдобра алтернатива от моя Galaxy note 8.....

Относно телефона, взех го най-вече за да имам постоянен достъп от джоба ми до електронните ми пощи и два три сайта.... В началото на седмицата когато тръгнахмда купувам телефон, бях твърдо за Samsung, защото съм свикнал с таблетите им, но след като обиколих 4,5 магазина осъзнах че всъшност в црновия клас който се бях ограничил няма нищо свестно и добро (до 400лв)Да има моделчета като Sony Xperia E, Samsung galaxy S duo, Galacy Core, Lg L7, но те освен че са по актуални и по нови като модели с нищо друго не ме грабнаха... Всичките имат диагонал на дисплея равен на 4 или около 4 инча но със определено много ниска резулюция 240на400, от към изработка също си личи ниския ценови клас, малко вградена памет, лоши камери(не че на прадата е перфектна...) Но определено Prada 3 е един добър телефон, особено във ценовия клас който попада във момента(около 400-450лв)
1. По добър процесор от конкуренцията му (ядрата са A9, а не A5)
2. Добър дисплей, добра видимост на светло и доста реални цветове(заради IPS матрицата)
3. По добра обратна връзка, сръвнително бързо реагиране в менюто(впечетленията ми са от седмица ползване)
4. Виждал съм и по добри 8Mpix камери(Galaxy s3, HTC Sensetion), но определено пак е доста над камерата в Xperia E
5. Последния плюс който ще дам наистина е за външния вид и формата... Доста изчистен и елегантен( мисля че би паснал както в една мъжка ръка, тъка и в женска....
Сега минусите:
1.Минус е определено е липсата на ъпгреити от LG, можеше да се 'измъчат' поне с един официален Андойд 4.1.2...
Мисля че доста двуядрени телефони и таблети го получиха, така че не мисля че Lg Prada не би се справил...
2. За мен лично е минус и по слабата сила на звънене, за мен лично това е много важно... В случая говоритела поне според мен има средна сила, и се нарежда някъде по средата сръвнен с цялата маса от телефони/смартфони...
Ами това е общо взето от мен, да определено които и да е 4-5инчов телефон не може да се сръвни по одобство за работа с да речем един 7-8 инчов таблет със същата операционно система, но като цяло Lg Prada 3.0 е един доста добре направен и функционален телефон, които спокоино може да ви върши работа в екстремни ситуации в които вашия таблет и лаптоп не може да е с вас...


[note=vladdark]Запознай се добре с правилата на форума[/note]
Цитирай
#37

По-добре късно от колкото никога .. вече сме 9 Big Grin
Някой знае ли от къде мога да си взема стоковите Prada слушалки, понеже моите се скъсаха :facepalm: Проверих във веригите на Globul , Mtel и Vivacom , но даже и телефона не се предлага там ..
Цитирай
#38

Ей тук нaмерих едни Слушaлки Prada


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#39

+1 член Prada 3.0, мойта е Корейската версия LGSU540 ама пак същото общо взето... така и не го намерих в БГ, само Виваком имаха една мостра работила повече от година и ми я предложиха любезно за 700 лв Big Grin
Цитирай
#40

700лв.?! :wall: Ми aз зa толковa шa вземa G или G2. Ебaси тъпaците... И нa мен мг. ми прaвехa номерa, еднa мaцкa от Белгия имaше L5, обaче го изтървaлa и счупилa. Тa много билa доволнa от него и ми постaви здaчaтa дa и го търся. Нaмирaм го във Вивaком, обaче бил последен и не го дaвaли в кеш, отивaм в Глобул, тaм го дaвaт, но ценaтa му по-скъпa от нa L5 II. Взех L5 II от Техно... и гледaм още си им стоят мострите и нa двaтa оперaторa.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#41

^ Изобщо в БГ Prada-та е много рядко животно. Аз когато го взех очаквах, че в последствие в доста други хора ще го видя а то мина се година, година и нещо... И до сега най-много в 2-ма души да съм го мяркал по София...

Samsung Galaxy S2 > LG Prada 2 > Huawei P8 Lite > Meizu MX4 > LG G3 > Huawei P9 Lite > Samsung Galaxy A50 > Samsung Galaxy A72
Цитирай
#42

Така потвърждавам Smile 'рядко животно е' има свойте кусури, но си е добър телефон... Аз моя го продадох... Но веднага мога да истъкна едно нещо което все още ми липсва... В сравнение със сегашното ми LG.
Това е липсата на отблясъци... При сегашния ми телвфон всичко е супер на затъмнено и помещения със слаба светлина... Има ли слънце става отвратително Sad Виждам повече отблясъците отколкото съдаржанието на телефона..
Решението е 70-80% яркост, но въпреки всичко си оставят много добре видими тези отблясъци... Да не говорим че не съм фен на голямата яркост, даже изобщо.
За това едно мога да им призная на Samsung при SGS3 and SGS4, супер добра видимост дори и на светло-без нужда от голямо увеличение на яркостта... Да цветовете са малко или много пре-експонирани, но пък за ползване в лека кола, на вън-лятно слънчево време моделчетата са супер.
За PRADA-та също мога да дам един + в това отношение!
Цитирай
#43

Prada 3.0 е с Nova plus дисплей 800 нитa яркост, в Optimus Black е същия сaмо, че 4.0 инчa 700 нитa яркост. При 4XHD пaк е Nova и толковa я хвaлихa тaя технология, a не знaм зaщо се откaзaхa от нея. Инaче ги имaм и Black и 4XHD и се виждaт супер нa слънце, a при G Pada не е тaкa.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#44

Дам, яркостта при Прадата е нещо много скъпоценно. Ужасно ярък дисплей има. На пряка слънчева светлина светеща директно в дисплея увеличаваш яркостта и си виждаш всичко на екрана като пич. А на тъмно увеличиш ли направо ти прерязва очите.. :coffee:

П.П.: Между другото да ви се похваля, че ние се клокнахме от 1.0 на 1.2гхз процесорно и сега вървим с една идея по-гладко и малко по-пъргаво Cool :proud:

Samsung Galaxy S2 > LG Prada 2 > Huawei P8 Lite > Meizu MX4 > LG G3 > Huawei P9 Lite > Samsung Galaxy A50 > Samsung Galaxy A72
Цитирай
#45

Ама то не е важно само яркостта, колегата(vargala81) горе с право споменава G PAD 8.3, то и при него яркост колкото искаш, но отблясъци много Sad
И човек като го ползва за работо, понякога найстина дразни.
Цитирай
#46

Колеги как да си подкарам радио FM тунера? Нямам приложение за него, търсих адекватно в маркета, но нищо. Можеби е през приложението за TV, защото моята Прада е Корейска, но не става от там.
Цитирай
#47

В приложението за телевизия имаш и радио... обаче е цифрово и не работи тук, както и телевизора за съжаление.
Доколкото си спомням няма аналогов тунер.
С две думи - не може.

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#48

Пише по спецификации, че трябва да има FM тунер. На стария Андроид имаше радио опция в TV-то, ама след ъпдейта до 4.0.4 няма.
Цитирай
#49

здравейте аз също имам прада и искам да питам как се прави снимка ма дисплея голям съм индиянец имам телефона от почти 2 години и не знам как става гледах по горе писанията но нещо не разбирам кой този бутотон Devil
Цитирай
#50

Прочети някъде около 10 мнение в темaтa и ще рaзбереш.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)