Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Клуб "Prada 3.0" (LG P940)
#51

11-ти пост.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
Аксесоари
#52

Някой знае ли дали може да се сменя лайсната?
Цитирай
#53

Здравейте, много искам да закупя Prada, откъде бих могла да го направя? Откъде се снабдихте с вашите? :bow:
Цитирай
#54

Все още в офисите нa Вивaком или от някой онлaйн мaгaзин.
Цитирай
#55

Вече и аз съм в клуб "Прада" Smile
Цитирай
#56

vaiper написа:Някой знае ли дали може да се сменя лайсната?

Колега, може. До последно "Мост Компютърс" поддържаха LG смартфоните, обади се и попитай. Аз се бях обаждал отдавна да питам за стъклото на екрана и тогава ме попитаха дали искам да бъде сменено заедно с лайсната или само стъклото.

Samsung Galaxy S2 > LG Prada 2 > Huawei P8 Lite > Meizu MX4 > LG G3 > Huawei P9 Lite > Samsung Galaxy A50 > Samsung Galaxy A72
Цитирай
#57

Здравейте колеги, имам един проблем с моята Prada и ще ви помоля за съвет и дали някой се е сблъсквал със същия проблем.....а той е следния както си стои телефона и мрежата изчезва, на Мтел съм ако това е от значение....след това като го рестартирам се оправя, но за неясен период от време.... Smile ако някой може да ми помогне със съвет ще съм благодарен Smile
Цитирай
#58

Ако ти прави проблема на едно и също място,значи е от мрежата.Нямаш хубаво покритие на това място.Ако имаш карта на друг оператор сложи и пробвай.
Цитирай
#59

здравей колега , благодаря за съвета първо..... днес да ти кажа цял ден поне до сега не е правил номера, но имам чувството че когато батерията падне под 50% тогава става тоя номер.... може и да греша де. Забравих да кажа че версията ми на андроид е 4.0.4 ако това е от значение. Как да му направя reset и ако и така не се оправи....не знам вече :angry:
Цитирай
#60

Андроида е без значение,батерията ти е пред умиране.Аз съм имал случай на 40%немога да отговоря на повикването.
Цитирай
#61

Значи според теб е от батерията така ли? В момента е със свалена сим карта , пробвал съм го на Viber говоря си до 5% на батерията без никакъв проблем, сигурно и до 0% ще може, но не съм пробвал, и батерията си е добре а по някога с 20% ми се изключва и не мога да го включа.... Дали ще се оправи ако му сменя батерията? Все пише реорганизиране на вътрешни процеси..
Цитирай
#62

Със сменена батерия телефона се държи безупречно.Форматирай го до заводски настройки и виж как се държи.Виж в гугъл как се прави хард ресет.
Цитирай
#63

а знаеш ли кои копчета се задържат за хард ресет?
Цитирай
#64

http://www.hardreset.info/devices/lg/lg-...-prada-30/
Прехвърли си първо снимки и други файлове,че ще ги изгубиш.
Цитирай
#65

Всичко се получи но проблема се реши на половина.... Smile сега на 3G работи перфектно, но на 2G пълна боза.... пак си пише това реорганизиране на вътрешни процеси. Поне на 3-то работи, макат че на мтел мрежата не е от най добрите май за сега така ще остане....благодаря все пак, ако някой има други идеи и мнения нека казва. Едно голямо благодаря от мен!!!!
П.П. Ще си сменя сим картата да пробвам дали от това няма да се оправи, но ме съмнява.
Цитирай
#66

Здравейте, 
някой да има идея откъе мога да си купя нов или втора употреба LG Prada 3.0 ?
Цитирай
#67

http://olx.bg/ad/prodavam-lg-prada-p940-...916857838e

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)