Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Клуб The One

ibracadabra написа:Черен от ментел на 1 седмица, обаче още съм с 4.2.2 сенс 5.0 и чакам ъпдейт Smile
Мойте са от ментел,и отдавна съм на 4.3 и сенс 5.5 !
Цитирай
Аксесоари

Аз ли съм най-новият щастливец, благодаря :thumbup:
Уникален ! Страхотен дизайн, супер характеристика - ONE . Вие го знаете, и аз го разбрах Wink

HTC U12+
Цитирай

Махайте ме от списъка... Успях да се сбогувам с телефона на 4-тия ден от закупуването му (падна от 50 метра височина)...... потресен съм още.... Big Grin

Nokia 5230 -> Alcatel Pop C5 -> Alcatel OT Idol 2 -> LG G2 -> Meizu M1 Note -> LG G4 :3
Цитирай

BestFriend написа:Махайте ме от списъка... Успях да се сбогувам с телефона на 4-тия ден от закупуването му (падна от 50 метра височина)...... потресен съм още.... Big Grin
Изпуснал си го от терасата ?? Huh
Цитирай

+1 Червен Big Grin от един месец вече го ползвам , страхотен е , нищо общо с пластмасовите сапунерки на Samsung , LG и тем подобни

Galaxy Tab 3 8.0 3G , Alcatel Idol 2 Mini (6016X) , HTC One - Red Edition
Цитирай

climb написа:
BestFriend написа:Махайте ме от списъка... Успях да се сбогувам с телефона на 4-тия ден от закупуването му (падна от 50 метра височина)...... потресен съм още.... Big Grin
Изпуснал си го от терасата ?? Huh

Ако знаете Аспаруховият мост във Варна, на най-високата част снимах как момчета скачат с бънджи...ииии лекичко ми изтръпна ръката и break;.... телефона даже не го намерих защото падна във водата Big Grin Big Grin Big Grin>... Таа.... бях го взел за 1139 лева и хубаво че не го взех с договор, защото щях да си блъскам договора в главата...

Nokia 5230 -> Alcatel Pop C5 -> Alcatel OT Idol 2 -> LG G2 -> Meizu M1 Note -> LG G4 :3
Цитирай

Май, май и аз съм за тук Smile Замених старото СГС2 със HTC ONE BLACK Smile Нямааааа толкова страхотен телефон като това ХТЦ Smile Уникален за мен във всеки един аспект Smile Heart Android :listen:

Samsung Galaxy S2, HTC ONE (BLACK)
Цитирай

Ползвам го вече около два месеца черен. За сега нямам забележки Smile

HTC ONE
Цитирай

Някой знае ли кога ще бъдат пуснати теми за Htc One Max за роот??
Благодаря!
Цитирай

Айде и аз в кюпа, беше на жена ми, сив от виваком, ама тя се сдоби с ONE MAX, та аз бързичко си го смених за сметка на стария ONE X.

S22 ULTRA кофти зелен. 
Цитирай

Аз съм със сив от Orange UK. Ползвам го от август и нямам забележки Smile

HTC ONE, Lenovo A 660, HTC Desire HD
Цитирай

+1 червен :thumbup:
SH39 каквото и да значи това :rofl:
Цитирай

Minchorna написа:+1 червен :thumbup:
SH39 каквото и да значи това :rofl:

Това беше нещо за хардуера на камерата и касае партидата. Те са с по стабилни камери и с по добър контраст.

И аз съм с червената версия, направо е произведение на изкуството, но е със силиконов прозрачен калъф, за да се пази от драскотини, които не бих понесъл. Две андроид версии минах с ъпдейтите за момента през последните 3 месеца, като с всяка по нова, телефона ставаше по добър. Но имаше малко софтуерни неуредици, които се решиха с нулиране на софтуера. Имам дребни забележки към някои неща, но като цяло съм доволен
Цитирай

+1 Silver

Huawei P9 
Цитирай

32 GB Silver - The most powerfull phone ever!
Цитирай

+1 и от мен черен.Закупен е втора употреба преди около месец и половина.Имах проблеми завещани ми от предния собственик но след връщане към заводски ром и рекавъри телефона вече си е 6,а първоначално е закупен от Мтел.

HTC One M7 32GB FA35 black 
Цитирай

Не е точно тук мястото,но искам да попитам нещо.Искам да си взема втори телефон за интернет и игри и съм се спрял на htc,но се колебая между м7 и м8.Ако може да ми дадете съвет дали си заслужава да дам повече пари за м8.Най-вече ме интересува качеството на дисплея,има ли голяма разлика Smile

Samsung Galaxy Note 8 Midnight Black
Цитирай

Разлика в дисплеите няма.Но има разликата във дефектите между двата телефона.
При М7 има проблем с камерата и донякъде с батерията, докато при м8, почти всичко откъм фабрични дефекти е отстранено.
Казвам го, като потребител и на двата телефона.Ако не са ти проблем парите, дори и не се замисляй.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай

Ползвах го моя година и половина - нито едното, нито другото го нямах в случая - въпрос на късмет явно.

 
Цитирай

Ясно,благодаря за помоща Smile

Samsung Galaxy Note 8 Midnight Black
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)