Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Клуб The One
#26

E от кога го има в глобул? Уж във вивата щеше да е първо, че от кога съм записан...
...Вярно има го и в ценовата листа излиза толкова колкото и Sgs4 на 20лв такса 899лв.
Oще един едит и във вива го има: не стига дето го пуснаха едновременно, ами и на една цена, ама до лев.
Тез да не се договориха
Цитирай
Аксесоари
#27

Сив и от мен !!!

S6 EDGE GREEN EMERALD 32GB + S6 EDGE GOLD PLATINUM 32GB
Цитирай
#28

И аз съм за клуба Smile
Silver от Мтел.
Цитирай
#29

От вчера и аз съм с HTC One Silver. След 5 месеца чакане ( от как обявиха датата за представяне на машинката) най-накрая е в мен. Взех си и case. Този с червеното капаче отгоре и сиво отдолу. Пасва му перфектно и стои много добре визуално. Днес цял ден ме гледат в ръцете. Smile Да са ви честити и със здраве.. !Smile
Цитирай
#30

Откъде си го купи колега , искам и аз същото Smile

S6 EDGE GREEN EMERALD 32GB + S6 EDGE GOLD PLATINUM 32GB
Цитирай
#31

Aйде и аз в клуба Big Grin Сив от Глобул .
Цитирай
#32

Silver от Глобул за мен
Цитирай
#33

+ още един. SH34, Без никакви забележки.

HTC hd2 /Htc-one-m7
Цитирай
#34

+по горното. SH35 без забележки.

Наполеон може да е изглеждал дребен по нощница пред леглото на Жозефина. Но в барутната буря при Аустерлиц той съвсем не е изглеждал дребен.
Цитирай
#35

Телефончето е страхотно! :thumbup: Честно казано аз се бях насочил към него заради широката камера, но в последствие като отидох в магазина и ги сравних с SGS 4, останах доста разочарован от GSG 4, заради тясната камера и заради голямото забавяне в навигирането през менютата, което е ясно, че може да се настрой, но като цяло, без да се занимаваш HTC-то е по-бързо, камерата е страхотна, както и звука.
Highlight видео-тата от деня генерирани със Zoe са много зарибяващи.
Камерата е ... ШИРОКА и светла, нооо, да има си бая шум като е тъмно, но като се има предвид къде свършват тия снимки - Facebook ... е супер! Big Grin

Поздрави! Smile

Galaxy S5 16GB
HTC One 32GB Silver - I'm Lovin' It! Smile
Цитирай
#36

+1 in the club Dance Dance
silver ONE от Vivacom
телефончето го взех в неделя, но нямах възможност да седна да се похваля :tease:
Аз лично съм много доволен и много гордо мога да кажа, че "единственият" е SH34 и няма луфтове или каквото и да е от песимистични коментари... Като го видях започнах да го оглеждам доста обстойно и ми се стори че наистина има луфтове, но приятелката ми каза че съм луд и само си въобразявам. Взех телефона и като се прибрах вкъщи седнах и го разгледах доста обстойно, "добре, че беше тя" казах си, защото трябваше да чакам още не знам колко време за следваща бройка :wall:
Искрено ви съобщаваме, че телефона е уникален във всички направления, а как стои само в джоба :hug:
Е мисля че тези 4ри месеца чакане си заслужава, търпението ми е оправдано :bow:

П. П. :снимките са от таблета, направени преди секунди , нямам време да го на щракам с апарата

Use /\HTC one 32GB silver//\\Motorola XOOM 32GB/\
Цитирай
#37

Уникален телефон, имам го от един ден и не съм спрял да го разцъквам....мога само да посъветвам хората да не се колебаят и да го взимат, ако имат възможност! :cheers: Lock

М-тел - сив

*hTC Desire HD* --> *hTC Sensation* --> *hTC One(M7)*
*BB Curve* --> *BB Bold* --> *BB KeyOne*
*Huawei P10 Lite*
Цитирай
#38

Много доволен
Silver от германос
ползвам го десетина дни вече,батерията ме очарова !

Samsung Galaxy  S8+  
Samsung Galaxy S7 Edge
Huawei Watch W1  
Huawei MediaPad M3 10''

Цитирай
#39

Silver от глобул без забележки. Да ни е честит.

iPhone 12 Pro

Цитирай
#40

И аз съм в групата с черен :cheers:
Цитирай
#41

Имам въпрос към гордите собственици на единствения Smile. Тези от вас , които сте го сдобили от оператор , можете ли да кажете заключен ли е към дадения оператор?
Цитирай
#42

Към Мтел - да. Даже и на лепенката на кутията пише, че е заключен.
Цитирай
#43

Мтел - заключен.

*hTC Desire HD* --> *hTC Sensation* --> *hTC One(M7)*
*BB Curve* --> *BB Bold* --> *BB KeyOne*
*Huawei P10 Lite*
Цитирай
#44

И аз съм в клуба с Black от Globul, без дефекти Smile Продавам и оригиналния кейс, който закупих днес, но прецених, че без кейс е по-добре.
Цитирай
#45

Към Глобул не е заключен Smile
Цитирай
#46

Благодаря за отговорите съфорумци Smile
Цитирай
#47

С пост номер 100 във форума, официално се присъединявам към клуба с The Black One

Виваком - не заключен Smile

LG Optimus E720 >> hTC ONE M7 >> Xiaomi Mi4 >> Xiaomi Redmi Note 3 Pro
Цитирай
#48

kalin__ написа:С пост номер 100 във форума, официално се присъединявам към клуба с The Black One

Виваком - не заключен Smile

Offtopic Разгеле :cheers: Offtopic

*hTC Desire HD* --> *hTC Sensation* --> *hTC One(M7)*
*BB Curve* --> *BB Bold* --> *BB KeyOne*
*Huawei P10 Lite*
Цитирай
#49

Само тия малоумници Ментел си кодират дори и хай-енд телефоните... :facepalm: Най-оферта ми е да го взема от тях, но след време ще минавам на Виваком и кво правим с заключен ONE :/

Samsung Galaxy S -> Lg Optimus 3D -> Samsung Galaxy Note -> hTc One -> Samsung Galaxy Note 3 ->  Samsung Galaxy Note 4 ---> Iphone 6 Plus 64GB and
iPad Air 64GB
Цитирай
#50

Jorkyyy написа:Само тия малоумници Ментел си кодират дори и хай-енд телефоните... :facepalm: Най-оферта ми е да го взема от тях, но след време ще минавам на Виваком и кво правим с заключен ONE :/

След две години като изтече договора не го ли разкодират free? Пък и мисля, че като му удариш един root вече е разкодиран. Wink Rock

*hTC Desire HD* --> *hTC Sensation* --> *hTC One(M7)*
*BB Curve* --> *BB Bold* --> *BB KeyOne*
*Huawei P10 Lite*
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)