Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Клуб The One
#51

В очакване на One (black) от Germanos. Дано скоро ми се обадят да отивам да си го взеимам и аз, че :wall:

Htc Legend 2.2 froYo, Samsung Galaxy S Vibrant, Htc One X white 32gb,
Iphone 5. HTC One black, LG G4 32gb+ Kingston microSDHC 128GB
Цитирай
Аксесоари
#52

Godqwe написа:Пък и мисля, че като му удариш един root вече е разкодиран. Wink Rock
Не е така поне докато не измислят начин за S-OFF, а това може да се забави доста(за one X още няма).

        [Изображение: androidbg.png]             
Цитирай
#53

Godqwe написа:
Jorkyyy написа:Само тия малоумници Ментел си кодират дори и хай-енд телефоните... :facepalm: Най-оферта ми е да го взема от тях, но след време ще минавам на Виваком и кво правим с заключен ONE :/

След две години като изтече договора не го ли разкодират free? Пък и мисля, че като му удариш един root вече е разкодиран. Wink Rock

Не, Мтел не го правят (поне преди с Айфоните не го правеха). Глобул, като ти изтече договора, пращат IMEI-я и телефонът става ФО.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#54

e34v8 написа:Не, Мтел не го правят
Напротив, правят го. Разкодирала съм няколко телефона вече. Smile
Цитирай
#55

+1 Silver One от Мтел. Страхотен!!! Cool
Цитирай
#56

и аз да се обадя +1 Silver vivacom

=========
HTC EVO 3D + HTC One + SAMSUNG Note 3 +
SAMSUNG S7 edge + SAMSUNG S8 + SAMSUNG J7 (2017) + Lenovo K6
Цитирай
#57

mazy написа:
e34v8 написа:Не, Мтел не го правят
Напротив, правят го. Разкодирала съм няколко телефона вече. Smile
Значи са си променили политиката вече, което е хубаво. Преди около година, не искаха да отключат един Айфоун 4, за който беше изтекъл договорът.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#58

Вече официално съм в клуба One black 32gb :hug: Smile

Htc Legend 2.2 froYo, Samsung Galaxy S Vibrant, Htc One X white 32gb,
Iphone 5. HTC One black, LG G4 32gb+ Kingston microSDHC 128GB
Цитирай
#59

И аз съм в клуба със сив. Чудесен е телефона.

Panasonic GD50->Ericsson T10s ->Nokia 5110->Nokia 3410->Nokia E50->Nokia E52->Alcatel OT-985->hTC One->Samsung Galaxy S8->Huawei P30Pro
Цитирай
#60

+ черен от Виваком.
минавам от iphone 5 на htc one и засега съм доста впечатлен Smile
първо бях пробвал sgs4 но не ми допадна, но htc-то ме грабна с това че работи много "мазно",дизайна и материалите са супер ,а и дисплея.,.,.,
нищо не разбирам от андроид но засега в телефона намирам повече от нужното, което е супер Smile
Цитирай
#61

+1 Сив от Мтел

HTC HD2 » HTC One M7 » HTC One М9 » SM-A515F
Цитирай
#62

И аз съм на хоризонта вече - Silver от Глобул!

Цитирай
#63

След дълго чудене вече и аз съм в клуба - HTC One black от Мтел.
Цитирай
#64

Силвър от Глобул Dance
Цитирай
#65

Среброто от Магазина Tooth Не е от оператор ами от фирма Мобилстил.Хората го имат наличен от една седица и черен и сребърен,пък аз ще ходя да се моля на операторите и ще си платя за да имам честта да чакам доставка!?Е вярно че дадох 100 лв. повече,ама то КЕФА ЦЕНА НЯМА Tooth
Цитирай
#66

Да се "похваля". Lol
ХТЦ-то смени собственика си. Насилствено. Sad
Цитирай
#67

Да не са ти го гепали?

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#68

:/ :/ Да.
Цитирай
#69

mazy написа::/ :/ Да.
Ми, има тема за Хвалби, както и тема за Отграднати телефони.
Цитирай
#70

mazy написа::/ :/ Да.

Кофти Sad . Дано да ти го намерят!

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#71

Cerberus нямаш ли? https://play.google.com/store/apps/detai...mJlcnVzIl0.

HUAWEI P9  |  TITANIUM GREY
Цитирай
#72

mazy написа:Да се "похваля". Lol
ХТЦ-то смени собственика си. Насилствено. Sad
Да му се оксидира алуминия дано както му е на ухото(на крадеца)дано и да го бъзне тока докато говори,дано,и да го изтърве дано,и да му падне на босия крак(по джапанки),дано,и да му отреже палеца на крака,дано!!! :angry: :mad: =( Devil
А аз си мислех,че тая дребна наркоманска престъпност е замряла вече...
Цитирай
#73

mazy написа::/ :/ Да.
Съжалявам за случилото се, но е добре да знаеш следното.
Телефонът ти може да се разпознае, дори и само да е включван някъде за секунди. Тази бройка, се води не само по IMEI номер на твое име, ами се записват данни и на SIM картата на който и да е оператор, която е била или е включвана към него и също лог файл с нетипично разширение в паметта. Дори и в последствие тази карта да е сложена на друг апарат, той също може да се проследи по тоя начин. Откъде го знам? Ами случвало се да обслужвам софтуерно компютри и на тия служби. Това ми е работата. И знам, че това си е съвсем законно да го правят, стига да не е извършено тайно и без подадена жалба. Освен това, си е и Европейска практика на полицейските служби в Европа и навън никой не краде телефони, защото само ако го включи и апаратът ще се знае къде е.
Това означава че:
Ако този телефон се включи някъде, той ще предаде свой специфичен код по ефир и SN номера си също , които се записват както и на чуждата sim карта ако е вкарвана такава в същия този апарат, така и на следващия използван апарат със същата тая SIM карта!
Как действа и работи това, не бих коментирал тук. Но така се извършва контрол и проследяване от дадени служби /в БГ също/ които за съжаление, практически не обръщат внимание на дребни кражби, а само за откриване на мащабни икономически такива. Ако обаче го изискваш с адвокат и по съдебен ред, са длъжни да го направят и за частен /не държавен/ субект /лице/, обект или да кажем организация. Стига, както споменах по-горе, да са изпълнени две условия а именно - налична кражба на собственост по смисъла на закона и да е изискуемо от съдия или прокурор по частно дело срещу неизвестен извършител. Това за което коментирам си е съвсем законно, но не се знае защото няма гласност. Можеш да си потърсиш тия права, най добре чрез директна жалба внесена в прокуратурата на прилежащото и счетоводство по район. Така последното вече ще е основание и задължение за законно действие за криминално проследяване от полицейските служби.

Наполеон може да е изглеждал дребен по нощница пред леглото на Жозефина. Но в барутната буря при Аустерлиц той съвсем не е изглеждал дребен.
Цитирай
#74

Айде и аз в кюпа с черен One. След 3 седмици избиране и преглеждане на поне 12 телефона най-накрая си харесах читава бройка. Засега доволен
Пс: Сега и ако я задържа толкова колкото я търсих ще е голям успех. :rofl:
Цитирай
#75

Черен от Мтел Smile прекрасен!

.:..SONY Xperia Z5 .:..SONY Xperia Z3 Tablet Compact
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)