Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Клуб The One
#76

Черен. Глобул. Наистина много красив.
Цитирай
Аксесоари
#77

днес му сложих и костюм Smile

[Изображение: 9QhFGmcjTbEDphKg]

.:..SONY Xperia Z5 .:..SONY Xperia Z3 Tablet Compact
Цитирай
#78

mazy написа:Черен. Глобул. Наистина много красив.

Не мога да те пиша два пъти Big Grin

П.П. Ще искам лицензионни такси за подписа Tongue

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#79

+1 черен и от мен от Глобул.
Цитирай
#80

Здравейте, драги притежатели и фенове на HTC One.

Както много други потребители и аз се колебая между One и SGS 4. Прочетох и изгледах почти всичко, което може да се каже и покаже за двата телефона. Ходих да гледам единият, след това и другият. Няма да ги сравнявам, разбирам, че всичко си зависи от човека. На който, каквото му харесва и търси това да си вземе. Искам първо да споделя за мен: Харесвам високо технологичните устройства, винаги се интересувам от всичко най-актуално и най-ново излязло на пазара( използвала съм както симбиан телефони така и андроид такива...но говоря за първите андроид телефони). За няколко години обаче ми беше дотегнало от смартфони и исках прост телефон, с който "казвам ало и да пиша смс-и" От няколко месеца обаче, реших че искам да си взема най-доброто на пазара, това което си струва да дам над хилядарка за него. Смартфона, който си закупя, искам да използвам поне 3 години. Искам да споделя притесненията си относно употребата на HTC в продължителен период от време и да попитам притежателите, използвалите марката HTC и хората разбиращи от такъв клас телефони какво мислят.
1. Телефонът е не разглобяем. Какъв е процентът да имам проблем с телефона, ако стане нещо и го дам на уторизиран сервиз, било то и в гаранция и не, да успеят да ми го оправят без да плащам отново цената на телефона или да се налага да си купувам нов?
2. Липсата на SD карта. С годините проложенията стават все по големи като обем, телефоните имат все повече памет. До преди няколко години 8ГБ си беше много, сега 32ГБ за телефон от такъв клас е нормално, но какво ще стане след 2-3 години?
3. Актуализациите на софтуера. От HTC, никога не са били добри в това. Този модел е нещото, в което компанията вложи сетни сили за да се върне на пазара. Според вас, какъв е процентът след 2-3 години, ние да си стойм още със стар софтуер от 2013 година?

Който и телефон да взема, ще го използвам с кожен калъф и протектор. Не съм много склонна да дам над хилядарка за поликарбонат, но все пак ако нямам по-добра алтернатива...Не знам, колко време ще мине преди да намеря One без луфт. При паметта, бих отчела и наличието на Dropbox, но безплатно е за 2г. Естествено решението ще взема на място в магазина, но бих се радвала да прочета вашето мнение за по-горе споменатите според мен недостатъци. Благодаря за вниманието и поздрави Smile

HTC One--- Black
Цитирай
#81

1. Проблеми винаги ще има, просто е неминуемо когато става дума за техника Smile В отиризиран сервиз биха могли в повечето случай да се справят с проблемите !
2. Приложенията ( особено игрите ще стават с по-голям обем ) , но след 3 години просто ще си вземеш нов телефон Smile
3. Няма да бъдеш след 3 години със софтуер от 2013 г. Smile Минимум ще бъдеш с Андроид 5 Smile
И най-накрая : 3 години са страшно голям период при мобилната техника, където всеки флагман за 5-6 месеца вече губи лидерствоти си Smile
Цитирай
#82

1. Ако го дадеш на оторизиран сервиз- няма да имаш проблеми. Ако го дадеш на Кънчо, който е приятел на гаджето на третия ти братовчед е тогава може и да си създадеш сама проблемите.
2. 32GB би трябвало да са достатъчно за следващите 2 години. Ако не са и си си взела One-... кофти.
3. След 2/3 години със сигурност няма да стоиш със софтуер от 2013, дори и с LG да си. Но това че htc не са особено добри в ъпдейтите е доста правилно, но обещаха с този телефон да се подобрят пък да видим.

За пластмасата... като така и така ще го облепиш с разни скрийн протектори и ще му слагаш калъфи сериозно ли те бърка че под калъфа е пластмаса не алуминии?
Облачните услуги докато се развият на ниво да заместят SD картата, сигурно вече няма да ползваме телефони а интегрирани в мозъка ни чипове, така че не бих разчитал на тях.

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай
#83

Относно ъпдейтите - този път си мисля, че нещата трябва да са на по-високо ниво:

http://www.kaldata.com/%D0%A2%D0%B5%D0%B...79432.html

Цитат:Интересното тук е, че възможностите на чистата операционна система скоро ще могат да изпробват и потребителите, които вече са купили обичайния HTC One. От компанията заявиха, че сега експертите се опитват да разрешат именно този проблем.
Цитирай
#84

Благодаря ви, за бързите отговори. Информацията и мнението ви ме зарадва страшно много! За калъфа, умишлено ще си взема кожен калъф, а не калъф с който да си облепям телефона. Искам да усещам телефона в ръцете си, просто това е предпазна мярка, когато го държа в джоб или чанта Smile А скрийн протектора няма общо с пластмасата, въпреки че телефоните са с горила глас съответно 2 и 3, мисля, че все пак е хубаво да лепна и още едно скриин протекторче...все пак имам дълги нокти Big Grin

HTC One--- Black
Цитирай
#85

Друг е въпроса до колко е умно да се откажещ от всичките си софтуерни благини (Zoe най-вече...) само за да имаш последната версия на Android (същото важи и за S4 и то в още по-голяма сила).
А и голяма част от хубавите снимки на One се дължат на софтуер, ако него го няма... ще станат не толкова красиви неща.
Но да видим (:

@moonStone- аз съм твърдо за скрийн протекторите. Аз самия на моя S4 съм си сложил един, понеже ми е далеч по-спокойно. Закалено стъкло, ама все пак стъкло.

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай
#86

Едва ли ще ползваш който и да е телефон 3 години. И все пак, ако си 100% сигурна, че три години няма да го сменяш - май по - добре S4... но пак е субективно.

Иначе от One ще намериш идеални бройки без неточности в сглобката. Аз вече видях две сиви. Въпрос на търсене.

Тези два телефона са две различни концепции. Вземи този, който те радва повече.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#87

Ще реша на място все пак. И мен Zoe много ме грабна, но най-вече изчистеният софтуер и стилният дизайн. При СГС 4 всички тези ненужни сензори, малко не са ми по вкуса. Надявам се много HTC си подържат софтуера. Имам доста наблюдения от СГС 3-ката за това съм доста предубедена към 4...струва ми се, че се появяват много бъгове при продължителна употреба при Галакситата. И двата телефона са хубави според мен, все пак различни вкусове Smile

HTC One--- Black
Цитирай
#88

Цитат:струва ми се, че се появяват много бъгове при продължителна употреба при Галакситата

При продължителна употреба? Huh
Ако имаш проблеми с телефона в началото, то ще ги имаш и впоследствие...

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай
#89

Това, което съм срещала. Проблеми с обхвата и говорителя примерно. Като в началото всичко е на ред, но в последстие...

HTC One--- Black
Цитирай
#90

Може да са единични случай, но определено не мисля че това трябва да те притеснява изобщо при покупката на телефон.

Предлагам да спрем с офтопик-а, че темата е с друга цел. Ако имаш още въпроси си пусни тема в съответния раздел или на ЛС (:

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай
#91

Извинявам се много, изобщо не се усетих Smile Благодаря на всички пак много за отговорите. Помогнахте ми много. Приятна вечер.

HTC One--- Black
Цитирай
#92

По-добро нещо от ZOE Не съм виждал...снощи имах абсолвентска вечер и всичко съм снимал с ZOE. Клипа ще остане вечен спомен.

Само искам да попитам, 13 снимки ли е максимума в ZOE Slideshow-a, и когато избирам аз кои да кача има ли как да избера само снимките, които съм снимал с ZOE (без обикновените)?

*hTC Desire HD* --> *hTC Sensation* --> *hTC One(M7)*
*BB Curve* --> *BB Bold* --> *BB KeyOne*
*Huawei P10 Lite*
Цитирай
#93

[note=Модератор]Нека само постовете касаещи снимки, всичко което е мултимедия да са в съответната тема. Так ще и по удобно! https://www.androidbg.com/forum/topic646...-i-tn.html [/note]

Наполеон може да е изглеждал дребен по нощница пред леглото на Жозефина. Но в барутната буря при Аустерлиц той съвсем не е изглеждал дребен.
Цитирай
#94

Айде един silver от мен. Глобул, без проблеми.
Цитирай
#95

Не успях да му устоя.
+1 One, черен от Глобул Big Grin Big Grin Big Grin

HTC One--- Black
Цитирай
#96

с малко закъснение да се отбележа и аз ;-)
черен ONE, от Mtel
Цитирай
#97

+1 сребърен : )) Време беше, вече го сънувах този телефон
Цитирай
#98

Още ли върви партида № 35? Rolleyes

 
Цитирай
#99

NoMaD написа:Още ли върви партида № 35? Rolleyes

Да, моят е от нея. Нямам проблеми, направих му всичките възможни тестове, за които сте казвали Big Grin
Само актуализациите чакам.

HTC One--- Black
Цитирай

И моя е от партида 35 и няма никакви проблеми,поне за сега Rock
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)